Najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju, czyli Rafał Maślak już 29 listopada wystartuje w wyborach Mister International w Korei Południowej. Rywalizował będzie z ok. 60 kandydatami z innych krajów i wydaje się, że ma szanse na wygraną. Natomiast Miss Polski Ada Stajerowska już  niedługo wylatuje do Londynu, gdzie będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss World. Zobacz również – Mister Polski z dziewczyną na salonach

Dziś na konferencji prowadzonej przez wiecznie młodego Krzysztofa Ibisza w Cosmopolitanie nasi reprezentanci zaprezentowali swoje konkursowe stroje. Rafał Maślak postawił na ludowy, góralski strój a Miss zachwyciła pięknymi ręcznie zdobionymi sukniami projektu Oxany Pastushka.
Finałowa suknia cielisto-złota z odrobiną koloru szampana, długa i dopasowana z trenem oraz wysokim pęknięciem odsłaniającym seksownie nogę. Misterne azury z eco-skóry rysują się na sylwetce i układają w piękny kształt kobiecego ciała. Najbardziej jednak przyciągają wzrok ponad 4000 kryształów Swarovskiego oraz rozsypane kwiatki naszywane ręcznie. Nasza finalistka wygląda w sukni zniewalająco co widać na zdjęciach. Ada zaprezentowała również drugi projekt inspirowany godłem polskim z naszywanych białych piór – wyglądała królewsko i na pewno zachwyci tą kreacją jurorów.

Zawojują w tych strojach świat?

 


Nie ma więcej wpisów