Ula Chincz zastąpi Magdę Mołek!

Magda Mołek niespodziewanie zaskoczyła widzów i fanów, że jest w ciąży! Chce w stu procentach skupić się na macierzyństwie i odpocząć od showbiznesu, w związku z czym zdecydowała się zrezygnować na jakiś czas z pracy w śniadaniówce. 

POLECAMY – Żmijewski z żoną, Miszczak, Kayah, Starak i wiele innych gwiazd bawią się na imprezie radia!

Spekulowano, że jej miejsce zajmie Agnieszka Woźniak – Starak, jednak krytyka jaka spadła na nią po rozmowie z Joanną Krupą, mogła znacząco wpłynąć na decyzję władz TVN. Teraz już wiemy, że nową prowadzącą Dzień Dobry TVN została Ula Chincz

Dziennikarka po raz pierwszy opowiedziała o zastępstwie w rozmowie z Faktem:

“Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej. Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę. Chętnie ją zastąpię, bo każda taka przygoda jest dla mnie wielkim szczęściem i zaszczytem”.

Ula już nie raz prowadziła program, najcześciej w wydaniach weekendowych w wakacje! Jest naprawdę ciepłą i uprzejmą osobą, więc jesteśmy pewni, że widzowie z chęcią będą oglądać ją u boku Marcina Mellera!

ZOBACZ TEŻ – Kret znów zabrał głos w sprawie Tadli! Czy ta sprawa kiedyś się wyjaśni…

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/screen


Nie ma więcej wpisów