Bożenka z “Klanu” do niedawna zapewniała, że nigdy nie pokaże się publicznie nago. Okazuje się, że po prostu oferowano jej za mało pieniędzy!

Agnieszka Kaczorowska wraca na pierwsze strony gazet dzięki udziałowi w nowej edycji “Tańca z gwiazdami”. O dziwo wystepuje tam nie w roli gwiazdy, ale trenerki tańca. Aktoreczka na potrzeby programu uczy tańczyć Rafała Maślaka, Mistera Polski. Ten jednak nie wzbudza jednak takich emocji jak jego partnerka.

Ponoć redaktorzy magazynów dla panów już jakiś czas temu złożyli gwiazdce propozycję nagiej sesji. “Fakt” dowiedział się, że dotąd, zaoferowano jej “jedynie” 15 tysięcy, a to dla Kaczorowskiej zdecydowanie za mało! – Ona za taką sesję chciałaby co najmniej 50 tysięcy. Stawka, którą jej zaproponowano, jest dla niej żałośnie śmieszna – zdradza osoba z jej bliskiego otoczenia Agnieszki.

Dla wydawców celebrytka nie była więcej warta, dlatego przestali składać jej propozycję. Aga dorobiła więc sobie ciekawą ideologię, którą głosiła w mediach. – Miałam propozycję rozbieranej sesji. Odmówilam. Moim zdaniem to kiepski początek kariery – tłumaczyła.

Ciekawe, czy po udziale w tanecznym show jej notowania wzrosną i w końcu zobaczymy ją na okładce “Playboya” lub “CKMu”?

agnieszka kaczorowska3


Nie ma więcej wpisów