Agnieszka Kaczorowska niedawno podjęła decyzję o zakończeniu swojej przygody z programem „Taniec z gwiazdami”. Mimo sukcesów, jakie odnosiła na parkiecie show ze swoimi tanecznymi partnerami, zdecydowała się poświęcić swój cały czas na treningi i powrót do tańca turniejowego. Partnerować miał jej Kamil Kuroczko, który również w tym celu zrezygnował z udziału w programie. Niestety, ich współpraca niedawno się zakończyła. Dlaczego?

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska: Chciałabym mieć kiedyś dzieci!

Kamil wydał ostatnio oświadczenie do mediów w którym w ostrych słowach wypowiada się o Agnieszce. Obwinia swoją taneczną koleżankę o oszustwo, gwiazdorzenie i niestawianie się na treningi. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Kaczorowskiej, która na swoim fanpage’u na Facebooku opublikowała następujące słowa:

Drodzy,

jest mi bardzo przykro z powodu słów, które otrzymałam pod swoim adresem wczoraj w mediach od mojego tanecznego kolegi Kamila Kuroczko.

Zostałam zapytana przez dziennikarzy, a także osoby z którymi współpracuję, jaka jest na to moja odpowiedź. Oczywiście mogłabym tu przekazać swój punkt widzenia na sprawę, na to dlaczego nasza współpraca się zakończyła. Mogłabym użyć mnóstwo gorzkich słów w odwecie i wyciągnąć swoje argumenty. Mogłabym w nieskończoność opowiadać jak Kamil zawinił w tej sprawie… Ale nie o to chodzi! Życie jest zbyt krótkie aby walczyć, złościć się i wyrządzać krzywdę. Nigdy nie chcę nikogo oczerniać, nawet jeśli on krzywdzi mnie. Wielu było na tym świecie takich, którzy uczyli o miłości. Ja zamierzam z tej nauki korzystać. To ona ma największą siłę! Chociaż serce mi pęka i łzy nie dają spokoju, ponieważ ktoś kogo nazywałam przyjacielem ujawnia nasze prywatne rozmowy medialnie, a jego “oświadczenie” uderza we mnie bardzo mocno, to ja nie dam się wciągnąć w medialną awanturę… Wierzę, że jeśli Kamil Kuroczko ma pod moim adresem jeszcze jakieś zarzuty, to wypowie je prosto w twarz, a nie na portalach plotkarskich. Jedyne co dotychczas JA powiedziałam w tej sprawie to to że z powodu innych projektów, nie jestem w stanie kontynuować pracy nad powrotem na parkiet sportowy i że Kamil może czuć się zawiedziony, ponieważ włożyliśmy w to dużo pracy. Taka prawda. Nic więcej.

Dziś dodaję, że życzę Kamilowi powodzenia, że cieszę się i będę cieszyć z każdego jego sukcesu. Dziękuję mu za czas, który razem spędziliśmy, ponieważ wiele się nauczyłam, to była ogromna lekcja dla mnie samej. Nie było łatwo, ale właśnie te doświadczenia są najważniejsze. (…)

My również mamy nadzieję, że mimo tego bolesnego rozstania, oboje czeka jeszcze wiele sukcesów na parkiecie. A Wy, po której stronie tego konfliktu jesteście?

Zobacz też: Kaczorowska, Gardias i Brzozowski z okazji Światowego Dnia Cukrzycy!

13419128_611850268990734_5835514067670891731_n

fot. screen z Facebooka

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów