Śledź nas

news

Koniec przyjaźni!? Dlaczego Lis nie przyszła na pokaz Jemioła?

Na wczorajszym pokazie Łukasza Jemioła nie mogło zabraknąć najważniejszych gwiazd. Dlaczego Hanna Lis nie zjawiła się na wydarzeniu?

Hanna Lis i Łukasz Jemioł to dobrzy przyjaciele. Razem wystąpili w programie “Azja Express“, dlaczego więc dziennikarka nie zjawiła się na pokazie projektanta!? Było to bardzo prestiżowe wydarzenie, na którym zjawiła się sama śmietanka towarzyska!

HOT NEWS- Karolina Pisarek i Małgorzata Socha poczuły już wiosnę! Która wypadła lepiej na pokazie Jemioła?

Okazuje się, że Hanię zatrzymała praca i nie mogła pojawić się na pokazie przyjaciela! Jak podaje jej manager do późnych godzin wieczornych brała udział w montażu swojego nowego programu! Lis będzie prowadzić nowe show “Między słowami” na antenie Polsat Cafe!

Mamy nadzieję, że Łukasz Jemioł zrozumie powody jej nieobecności! Praca to praca!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mandaryna z rodzinką wypoczywa na wakacjach w Portugalii. Zobaczcie ich wspólne fotki!

lis

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NA NA FACEBOOKU!

news

Jeżowska, Tur i Chwalisz dołączyli do Aukcji WOŚP – sprawdź, co przygotowali

jeżowska

Majka Jeżowska, Paweł Tur i Szymon Chwalisz przygotowali swój wkład w aukcje WOŚP!

Już w niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz zbiórki do puszek, co roku trwają również aukcje na Allegro. Swoje niespodzianki wystawili m.in. Majka Jeżowska, Marcin Dorociński, Paweł Tur i Szymon Chwalisz. Tegoroczna zbiórka pieniędzy przeznaczona zostanie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

HOT NEWS- Ryszard Kotys nie żyje – serialowy Marian Paździoch zmarł w wieku 88 lat

Majka Jeżowska jest szczególnie znana za sprawą piosenek dla dzieci. Właśnie dlatego jej tegoroczny wkład w licytacje to lalka o imieniu Majka! Zabawka ma ok. 40 cm wzrostu, może kręcić głową, samodzielnie stać lub siedzieć. Materiał, z którego wytworzono lalkę, wyprodukowała szwajcarska firma ze 120-letnim doświadczeniem na rynku tekstylnym. Majka tłumaczy, że licytowana Majka jest najdroższa i najpiękniejsza, a jej tęczowe ubranie nawiązuje do tekstów piosenek, w których śpiewa o tolerancji i wspieraniu słabszych. Oprócz tego wystawiła też płytę ze swoim występem podczas 25. edycji Pol’and’Rock Festival, którą możecie licytować TUTAJ.

Paweł Tur to popularny wokalista i gitarzysta, który przeznaczył na licytację WOŚP nie lada gratkę, czyli strój czołgisty i całodniową przygodę na poligonie wojskowym w Bornem Sulinowie oraz swoją płytę z autografem w prezencie. Aukcję możecie licytować TUTAJ.

Mam nadzieję, że będziecie grubo licytować i wspierać WOŚP

Natomiast Szymon Chwalisz już od 9 lat przeznacza na aukcje WOŚP ręcznie malowane gitary! Dzieła sztuki na instrumentach zdołały uzbierać już ponad 160 tys. złotych. Na tegorocznej gitarze widnieją autografy Tomasza Sekielskiego, Mariusza Kałamagi, Krzysztofa Sokołowskiego z zespołu Nocny Kochanek, a z tyłu Majki Jeżowskiej i Wojciecha Manna. Artysta zapewnił, że autografy są oryginalne. Licytacja znajduje się TUTAJ.

Zaciekawiła Was któraś z propozycji gwiazd?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Orkiestra gotowa do gry! Znamy atrakcje 29. Finału WOŚP

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ryszard Kotys nie żyje – serialowy Marian Paździoch zmarł w wieku 88 lat

kotys

Ryszard Kotys zmagał się z ciężką chorobą.

Ryszard Kotys przyszedł na świat w 1932 roku w Mniowie. W latach 50. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Aktorską w Krakowie i rozpoczął swoją przygodę z teatrem. Na przestrzeni lat grywał m.in. w Teatrze Polskim we Wrocławiu czy Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Próbował swoich sił również jako reżyser. Na swoim koncie ma role w ponad 150 filmach i kilkudziesięciu serialach. W ostatnich latach szczególnie mocno był kojarzony z rolą Mariana Paździocha w serialu “Świat według Kiepskich”.

HOT NEWS- Orkiestra gotowa do gry! Znamy atrakcje 29. Finału WOŚP

Był dwukrotnie żonaty, ale swoje życie prywatne wolał utrzymywać w tajemnicy. Jego pierwszą żoną przez 20 lat była Barbara Wojtkowska, z którą miał syna Piotra. W latach 80. ożenił się z młodszą o 26 lat aktorką Kamilą Sammler, z którą z kolei miał syna Eryka.

Niestety w nocy z 27 na 28 stycznia aktor zmarł. O śmierci pana Ryszarda poinformował portal Polsat News. Nie podano dokładnej przyczyny śmierci, ale aktor od lat zmagał się z ciężką chorobą. Przypomnijmy, że niedawno zmarł inny aktor z obsady “Świata według Kiepskich”. Dariusz Gniatowski, czyli serialowy Arnold Boczek został pokonany przez koronawirusa.

Łączymy się w bólu z rodziną…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- The Voice Senior: poznaj nowe zasady półfinału

AW

Kontynuuj czytanie

news

Orkiestra gotowa do gry! Znamy atrakcje 29. Finału WOŚP

orkiestra

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już w niedzielę, 31 stycznia!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 29. zagra z pozytywną energią, której teraz tak bardzo potrzebujemy. Tym razem będziemy zbierać fundusze na dziecięcą laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. Finał, który odbędzie się 31 stycznia oficjalnie rozpocznie się w programie Dzień Dobry TVN o 8:30. Przez cały dzień będą się odbywać łączenia z sześcioma miastami w Polsce – Sosnowcem, Białką Tatrzańską, Łodzią, Tarnowem Podgórnym, Wrocławiem i Radomiem. Wśród reporterów znaleźli się Maciej Wójcik, Bartek Jędrzejak, Gabi Drzewiecka, Zbigniew Łuczyński, Katarzyna Jaroszyńska i Kinga Burzyńska.

HOT NEWS- The Voice Senior: poznaj nowe zasady półfinału

Studio telewizyjne znajduje się przed Pałacem Kultury w Warszawie, skąd w finałowym koncercie zagrają m.in. Krzysztof Zalewski, Karaś/Rogucki, Ørganek, Dr Misio, Piersi, Vavamuffin. Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN opowiedział:

Kolejny raz z dumą będziemy wspierać działania Wielkiej Orkiestry jako partner telewizyjny. Myślę, że ze względu na szczególne okoliczności tym razem aktywność telewizyjna i online’owa WOŚP będzie nawet ważniejsza niż w poprzednich latach, dlatego zrobimy co w naszej mocy, żeby dzień finału Orkiestry znowu był świętem wszystkich ludzi dobrej woli.

Anna Jadwiga Orzech, dyrektorka komunikacji w Fundacji WOŚP dodała:

29. Finał WOŚP jest już praktycznie gotowy do odpalenia! 10 stycznia na antenie TVN24 w specjalnym programie Jurka Owsiaka zaprosiliśmy wszystkich do próby generalnej naszej zbiórki i potwierdziliśmy, że gdyby Finał odbywał się w pierwotnym terminie – zagralibyśmy pięknie i z całą mocą. Przed nami jeszcze kilkanaście dni a deklarowana kwota 29. Finału to już 27 milionów. Nie możemy doczekać się 30 stycznia, kiedy to ruszy nasza transmisja (również na Player.pl) i 31 stycznia kiedy będziemy witać się z milionami naszych przyjaciół przed ekranami telewizorów. W tym roku szczególnie adekwatne będzie hasło Jurka Owsiaka – oj się będzie działo!

Oprócz tego Grupa TVN przekaże na WOŚP „Rzeczy od serca”. Wśród nich znalazły się: możliwość zagrania epizodu w nowym serialu „Tajemnica zawodowa” czy „Brzydula”, suknię ślubną i spotkanie z Izabelą Janachowską, mecz tenisowy z Anną Dereszowską lub kolację z Małgosią Heretyk oraz Ernestem Musiałem. Na licytację trafiła również rakieta z French Open od Igi Świątek, zaproszenie na obiad do domu Edyty i Cezarego Pazurów czy trening prowadzony przez Pawła Korzeniowskiego.

Przypomnijmy, że relacja wydarzenia odbędzie się na YouTubie, Facebooku i Twichu WOŚP, na antenie telewizji TVN, TTV i na Playerze!

My już nie możemy się doczekać!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ilona Łepkowska jedzie po celebrytach na wakacjach w czasie pandemii: Niech przestaną, ku*wa mać, wstawiać foty z plaży

AW

Kontynuuj czytanie

news

The Voice Senior: poznaj nowe zasady półfinału

senior

W The Voice Senior emocje sięgają zenitu!

Już w najbliższą sobotę półfinaliści “The Voice Senior” powalczą o udział w finale. Przez cztery tygodnie trenerzy: Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny przesłuchiwali w ciemno uczestników i tworzyli swoje sześcioosobowe drużyny.

HOT NEWS- Ilona Łepkowska jedzie po celebrytach na wakacjach w czasie pandemii: Niech przestaną, ku*wa mać, wstawiać foty z plaży

W kolejnym odcinku, każda z drużyn zostanie podzielona na dwa trzyosobowe zespoły. Z 24 półfinalistów, tylko 8 osób znajdzie się w finale – po jednym z każdej trójki. Trenerzy zdecydują, kto będzie miał szansę walczyć o tytuł Najlepszego Głosu wśród Seniorów w Polsce. W programie usłyszymy takie przeboje jak „Sen o Victorii”, „ Nie mogę ci wiele dać” „Moje serce to jest muzyk”, „Hello” czy „Can’t Take My Eyes Off You”.

W drużynie Izabeli Trojanowskiej znalazły się same perełki, czyli Andrzej Szpak, Teresa Kuczera, Wiesław Herliczko oraz Andrzej Nosowski, Tomasz Szymański i Waldemar Bara. U Andrzeja Piasecznego usłyszymy: Romualda Ardanowskiego, Annę Tchórzewską i Andrzeja Musiałka oraz Andrzeja Sobolewskiego, Barbarę Parzeczewską i Ireneusza Noska. Irena Hodowaniec, Kazimierz Górecki i Elżbieta Jatulewicz, a także Jolanta Zając-Stachurska, Cezary Olszewski oraz Raisa Misztela to drużyna Alicji Majewskiej. Natomiast Witold Paszt zebrał w swojej drużynie talenty Teresy Mikuty, Andrzeja Pawłowskiego, Alicji Mieszało, Jadwigi Paduch, Jana Adamiaka i Ewy Olszewskiej.

Kto znajdzie się w finale? Przekonamy się już w sobotę o 20:00 w TVP2!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Misiek Koterski i Marcela Leszczak znów się rozstali – co się stało?

The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Andrzej Pawlowski Alicja Mieszalo Teresa Mikuta
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Andrzej Musialek Anna Tchorzewska Romuald Ardanowski
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Andrzej Nosowski Waldemar Bara Tomasz Szymanski
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Ewa Olszewska Jan Adamiak Jadwiga Paduch
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Ireneusz Nosek Barbara Parzeczewska Andrzej Sobolewski
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Jolanta Zajac Stachurska Cezary Olszewski Raisa Misztela
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Kazimierz Gorecki Elzbieta Jatulewicz Irena Hodowaniec
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Polfinal 20.09.2020 Wieslaw Herliczko Teresa Kuczera Andrzej Szpak

Fot. Natasza Młudzik / TVP

AW

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.