Nowoczesna forma podbija polski rynek! Z tego typu prezentu będzie cieszyła się każda mama! Lecz Kwiaty w pudle są prezentem na wszelkie okazje.

Nie wymaga wazonu, codziennego zmieniania wody, podcinania końcówek, specjalnej pielęgnacji. Takie są Kwiaty w pudle  – nowy sposób obdarowywania kwiatami. Pomysł prosty, wręcz banalny. A jego efekt ucieszy każdą najbliższa osobę!

HOT NEWS –  Andrzej Piaseczny opublikował zdjęcia ze ślubu! Kim jest Basia?

Nowa forma wręczania kwiatów to idealny prezent, aby zaskoczyć nasze kochane mamy w tym wyjątkowym dla nich dniu jakim jest zbliżający się 26 maja – Dzień Matki
 
Ekskluzywne pudełko, wypełnione świeżymi, pięknymi kwiatami na pewno sprawi uśmiech na jej twarzy i poczuje się wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Kompozycja może być bardzo różna, a to już zależy od naszej wyobraźni. Pracownia Kwiaty w pudle podejmie się każdego wyzwania!
 
Kwiaty w pudle mogą być idealnym prezentem na Dzień Matki, jak również na inne okoliczności takie jak: ślub, komunie święte, podziękowania dla rodziców czy dla współpracowników. Pracownia Pani Mai zajmuję się również dekoracjami kościoła na śluby oraz Komunię Święte.
 
 
Tylko spójrzcie na te cuda! 

IMG_3901

 


Nie ma więcej wpisów