Anna Lucińska dostała wiadomość od fanki Benjamina Andrzejewskiego. Jaka była jej treść?

Anna Lucińska jest jedną z uczestników tegorocznej edycji programu Agent Gwiazdy. Cała grupa była skonfliktowana z młodym aktorem, Benjaminem Andrzejewskim, który odpadł tydzień temu. Jak fani aktora reagują na konflikt chłopaka z grupą?

POLECAMY – NASZE WYBORY HOT I NOT NA ROZDANIU PŁYTY ROCKU 2017 ANTYRADIA!

Widzowie już od pierwszego odcinka programu snują domysły kto z uczestników jest tytułowym Agentem. Popularną taktyką jaką obierają uczestnicy jest udawanie Agenta, czyli robienie wszystkim pod górkę, utrudnianie zadań, a nawet nie wykonywanie niektórych poleceń. W jednym z ostatnich odcinków uczestnicy mieli za zadanie odwzorować dwa zdjęcia, które dostali w kopercie od prowadzącej, Kingi Rusin. Ania Lucińska z Michałem Mikołajczykiem na metę dotarli jako pierwsi, ale czy wykonali zadanie w całości? Prezenterka wyjaśniła nam to całe “nieporozumienie”.

Ania nie jest jedynym uczestnikiem, który budzi kontrowersje i domysły wśród grupy. Osobą, która nie zaskarbiła sobie sympatii wśród innych był również aktor serialu 19+, Benjamin Andrzejewski. Chłopak wyraźnie nie mógł dogadać się z innymi, a winą o konflikt obarczył całą resztę. Czy Ania Lucińska miała z tego tytułu jakieś nieprzyjemności? Zobaczcie.

ZOBACZ TEŻ – “PYTANIE NA ŚNIADANIE” BEZ JOANNY RACEWICZ. CO SIĘ TAK NAPRAWDĘ STAŁO?

A czy Ania dostała negatywne komentarze na temat swojej osoby?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Benjamin Andrzejewski


Nie ma więcej wpisów