Patrycja Kazadi zachwyciła, Joanna Majsterak przeraziła? Jak prezentowały się gwiazdy na gali Płyta Rocku 2017 Antyradia?

Wczoraj, 22 marca, w warszawskim Klubie Stodoła odbyła się Gala Płyta Rocku Antyradia 2017. Z tej okazji wybraliśmy dwie gwiazdy, które naszym zdaniem przykuły największą uwagę. Kto był HOT, a kto NOT?

POLECAMY – “PYTANIE NA ŚNIADANIE” BEZ JOANNY RACEWICZ. CO SIĘ TAK NAPRAWDĘ STAŁO?

HOT

Rockowa Patrycja Kazadi skradła nasze serce! Mimo, że piosenkarka nie często pojawia się na salonach, to jak już to robi, wie jak spektakularnie zaprezentować się na ściance. Wczorajszą stylizacją zrehabilitowała się za ten długi okres nieobecności w show biznesie. Patrycja postawiła na totalnie czarny look. Od góry wybrała sznurowany gorset, na którego zarzuciła długą aż do kostek pelerynę, a całość podkreśliła nieodłącznym elementem rockowej stylizacji czyli skórzaną kurtką. Na dole-klasycznie, czarne rurki i zamszowe botki na obcasie w tym samym kolorze. Bujne czarne loki fikuśnie spięła u góry, a dół włosów zostawiła rozpuszczone. Oryginalnym akcentem były srebrne kolczyki, które blaskiem przyciągały flesze fotoreporterów. Partycja tą stylizację świetnie wpasowała się w klimat imprezy i dla nas jest absolutnym HOT!

fot.AKPA/Jacek Kurnikowski

ZOBACZ TEŻ – KURDEJ-SZATAN O UDZIALE W HISTORII NASZEGO ŻYCIA:POCZUŁAM SPOKÓJ. NIE PŁAKAŁA?

NOT

Coś tu poszło nie tak! Gwiazda serialu M jak Miłość, Joanna Majsterak, również postawiła na czarny look, ale makijaż, a raczej usta, zepsuł wszystko! Asia zawsze miała pełne i piękne usta, ale ten błyszczyk absolutnie nie jest na topie. Dodatkowo oszpecił jej usta i jednocześnie cały look, który wybrała aktorka. Prawdą jest, że do łask wracają “mokre” błyszczyki i jednocześnie pomadki holograficzne, ale nie dwa w jednym. Błyszczyk z dużymi drobinkami brokatu to nie był dobry wybór. Wierzymy, że Joasia wyciągnie wnioski i następnym razem jej usta wrócą do normalności. Stylizacja-ekstra! Plus za skórzany kaszkiet.

fot.AKPA/Jacek Kurnikowski

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów