Śledź nas
'

prze.tv

Maffashion też walczy z koronawirusem – oddała swoje konto na Instagramie ratowniczce medycznej!

maffashion

Maffashion również wykorzystała swój blogerski potencjał!

Cały świat intensywnie walczy z epidemią medyczną, a najbardziej narażeni są pracownicy służby zdrowia. W Polsce bardzo szybko zaczęło brakować środków ochrony osobistej, w tym kombinezonów i masek. Wtedy prywatne osoby, ale również i celebryci przystąpili do działania. Dominika Kulczyk przekazała 20 mln na sprzęt, zbiórki zorganizowali Deyn i Majewski, posiłki dla lekarzy ufundowała Anna Lewandowska, a Eva Minge szyła maseczki.

HOT NEWS- Casting w domu do Top Model trwa – sprawdź, czy masz szansę!

Również Maffashion zdecydowała włączyć się w walkę, ale z innej strony. Postanowiła wykorzystać swoje zasięgi na Instagramie, by edukować i uświadamiać. We współpracy z serwisem Noizz udostępniła swoje InstaStories ratowniczce medycznej. Za pomocą wideo, Ania opowiedziała o swojej pracy w czasie epidemii, a przede wszystkim o zagrożeniach.

Chcę wam pokazać trochę mojej perspektywy, trochę w ogóle porozmawiać o ratownictwie. Nie wiem, co my byśmy zrobili bez tych prywatnych osób, które robią maski, przyłbice w garażach. W czasach pandemii najwięcej osób wcale nie umiera z powodu koronawirusa, ale zawałów serca i udaru mózgu. Teraz problem jest większy, bo ludzie nie mogą się doczekać na pierwszą pomoc. Nawet jeżeli się boisz, uciskaj jego klatkę, non stop, mocno 

Zwróciła uwagę też na inny naglący problem:

Media nie mówią o samobójstwach. W Polsce codziennie 30 osób próbuje sobie odebrać życie, 15 robi to skutecznie. Teraz ludziom się sypie życie, tracą pracę i te próby samobójcze się dzieją. Pamiętajcie o swoich bliskich i znajomych 

Zaapelowała, by nie ukrywać przed dyspozytorem, że podejrzewa się u siebie wirusa:

Ludzie, dzwoniąc na 112, boją się powiedzieć prawdę, więc chcę wyraźnie powiedzieć – pogotowie ratunkowe wyjeżdża do wszystkich osób! Dyspozytor pyta o niepokojące objawy, żeby zespół zdążył się przygotować

Dobra akcja?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ostatni samolot ze sprzętem od Dominiki Kulczyk w końcu w Polsce – Chińczycy robili problemy

Fot. Akpa

AW

prze.tv

Gessler, Starmach i Drzyzga grillują w Wielkim Gotowaniu – zdradzą tajniki swojej kuchni?

wielkie gotowanie

Wielkie Gotowanie powraca z majową edycją!

W kwietniu wyemitowano premierowy odcinek kulinarnego programu “Wielki gotowanie”, które miało jednoczyć Polaków w czasie odosobnienia. Popularność show sprawiła, że produkcja postanowiła stworzyć również majowe wydanie. Tym razem kulinarne gwiazdy Magda Gessler, Anna Starmach, Ewa Drzyzga, Dorota Wellman, Mateusz Gessler i Michel Moran podzielą się przepisami na pyszne dania z grilla!

HOT NEWS- Półfinał Ameryka Express: gliniane garnki i kolumbijski noblista – wiemy, co czeka uczestników

Kulinarna podróż rozpocznie się w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kilka ze swoich specjalnych sekretów. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga! W tym samym czasie autorskie dania będą przygotowywać Mateusz Gessler i Dorota Wellman, a Ania Starmach upiecze dla nas coś słodkiego. Oczywiście nie zabraknie również królowej polskiej gastronomii Magdy Gessler.

Również widzowie będą mogli przyłączyć się do gwiazd TVN i pochwalić się kulinarnymi zdolnościami! Telewizja zaprasza do wspólnego gotowania i pokazywania popisowych dań! Może będą to pieczone ziemniaczki, grillowane szparagi, a może tradycyjne kiełbaski? Nie ma ograniczeń!

Aby zgłosić się do akcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie. Żeby wziąć udział w wydarzeniu na żywo, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom.

Wielkie gotowanie na żywo w TVN w sobotę 30 maja o godz. 11:30!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zadziorna Anna Jurksztowicz przeklina w #Hot16Challenge2 – kto jeszcze podjął wyzwanie?

AW

Kontynuuj czytanie

news

Tylko u nas: zaskakujący poród Gosi Andrzejewicz – nie obyło się bez przygód!

andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz opowiedziała o trudnym porodzie z położną!

Gosia Andrzejewicz jest szczęśliwą mamą 5-letniego Mateusza. Jednak przyjście na świat chłopca było pełne przygód, jak ze złego snu. Wokalistka postanowiła rodzić w prywatnej klinice w innym mieści, gdzie miała umówioną i opłaconą położną. W dniu wyznaczonym na poród okazało się, że położna została dyscyplinarnie zwolniona z kliniki! W związku z tym Gosia postanowiła szybko wracać do rodzinnego Bielska Białej. Jej partner nigdy nie jechał tak szybko, by przypadkiem wokalistka nie urodziła w samochodzie!

HOT NEWS- TVP odpowiedziało na “Zabawę w chowanego” – teraz Sekielski trafnie komentuje

To jednak nie był koniec przygód! Gosia dostała numer do innej położnej, która powiedziała, że przyjmie poród, ale za dwa dni wyjeżdża na wakacje… Jednak już następnego dnia wokalistka zaczęła rodzić i pojechała do szpitala wojewódzkiego, zupełnie zapominając o telefonie do położnej. Co ciekawe, okazało się, że kobieta akurat miała dyżur na oddziale. Gosia od razu poprosiła o znieczulenie, niestety państwowa służba zdrowia go nie zapewnia… Wtedy gwiazda postanowiła wyjść!

Tak zrobiłam, ubrałam się i Artur mówi, ale ty nie możesz teraz wyjść. Zamknęli mnie, zamknęli okna, ale ja mówię, ja wychodzę! Ja tego bólu nie zniosę! (…) Zamknęli mnie i musiałam już urodzić.

Na szczęście, poród trwał tylko 3 godziny i Gosia dała radę! Z perspektywy czasu, ocenia, że nie było tak źle.

Obejrzyjcie resztę wywiadu z Gosią w naszym wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Akcja #KoronaZGłowy w Warszawie – Miss Polonia pomaga dzieciom!

AW

Kontynuuj czytanie

news

TVP odpowiedziało na “Zabawę w chowanego” – teraz Sekielski trafnie komentuje

sekielski

Tomasz Sekielski odniósł się do dokumentu autorstwa TVP

W zeszłym roku miał premierę niezwykle przejmujący i szokujący dokument braci Sekielskich “Tylko nie mów nikomu”. Teraz dziennikarze postanowili kontynuować obnażanie tematu pedofilii wśród duchownych dokumentem “Zabawa w chowanego”, którego premiera odbyła się 16 maja. Film można obejrzeć bezpłatnie w serwisie YouTube.

HOT NEWS- Akcja #KoronaZGłowy w Warszawie – Miss Polonia pomaga dzieciom!

Gdy dziennikarz ogłosił premierę swojego drugiego dokumentu, Telewizji Polska niemal od razu poinformowała, że kręcą film o pedofilii w środowisku artystycznym. Co ciekawe, TVP czekała na ogłoszenie daty premiery swojej produkcji, na datę Sekielskiego… Dziennikarz wydaje się niewzruszony tymi zabiegami:

Uważam, że trzeba nagłaśniać przypadki wykorzystywania seksualnego dzieci, trzeba walczyć z przemocą wobec dzieci, bez względu na to, kto tej przemocy się dopuszcza. Czy to jest ksiądz, nauczyciel, trener, celebryta, artysta, czy hydraulik

Co sądzi o TVP? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wstrząsające! Tomasz Sekielski: o czym jest “Zabawa w chowanego”

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wstrząsające! Tomasz Sekielski: o czym jest “Zabawa w chowanego”

chowanego

“Zabawa w chowanego” to najnowsza produkcja braci Sekielskich!

Marek i Tomasz Sekielscy rok po “Tylko nie mów nikomu” ponownie podjęli temat pedofilii wśród duchownych. Bohaterami “Zabawy w chowanego” są bracia, którzy jako dzieci byli wykorzystywani przez tego samego księdza…

HOT NEWS- Sekielski o premierze “Zabawy w chowanego”: oprawcy poniosą odpowiedzialność

Niestety wstrząsające wspomnienia mężczyzn to nie jedyny dramat tej opowieści. Bezkarność duchownych pedoflili to ogromny problem w Polsce:

To jest także historia pokazująca jak wygląda styk państwo-kościół, jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości. Jak jednak duchowni mogą liczyć na wyjątkowe traktowanie, co sprawia, że być może część z nich czuje się bezkarnie

Dokument “Zabawa w chowanego” tak jak “Tylko nie mów nikomu” jest umieszczony bezpłatnie, bez reklam w serwisie YouTube. Bracia już prowadzą rozmowy z telewizjami, by również bezpłatnie udzielić im licencji.

Taką mamy umowę z naszymi patronami, czyli tymi, którzy finansują. Chcemy, aby jak najwięcej osób po prostu zobaczyło, to co robimy

Rok po premierze pierwszego filmu społeczeństwo jest w innym miejscu, więc dokument pewnie nie wywołała aż tak dużego szoku. Co teraz może się stać? Tomasz Sekielski komentuje w naszym wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Trzy pokolenia znów zaśpiewają w The Voice – sprawdź, czy masz szansę!

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.