Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje ideę 500+. Ma pomysł na co przeznaczyć te pieniądze!?

Małgorzata Rozenek-Majdan to niewątpliwy autorytet w naszym rodzimym show biznesie. Od początku jej kariery telewizyjnej, czyli programu Perfekcyjna Pani Domu, polki wzorują się na niej, a nawet chcą być takie jak ona. Gosia aktualnie prowadzi program m.in. W dobrym stylu, w którym opowiadając i poruszając trudne życiowe tematy, zjednuje sobie coraz większą grupę fanów. 

POLECAMY – SYN TADLI UDZIELIŁ PIERWSZEGO WYWIADU. SPROSTOWAŁ W NIM PLOTKI ZWIĄZANE Z JEGO OSOBĄ

Małgosia jednocześnie mimo natłoku obowiązków, programów i innych zajęć, nigdy nie zaniedbuje swoich synów, Tadeusza i Stanisława. Chłopcy często pojawiają się na jej Instagramie, a gdy podczas wakacji bawią się z partnerem Gosi-Radkiem, aż robi się miło na widok tak idealnej rodziny. Perfekcyjna również rok temu, na kanapie Dzień Dobry TVN, zdradziła, że większość zarobionych pieniędzy wkłada na w przyjemności synów oraz głownie na ich edukację. Dla wielu polek to właśnie program 500+ daje takie możliwości. Jak Gosia podchodzi do tego rządowego pomysłu?

“Program 500 plus uważam za sukces. Państwo ma obowiązek pomagać obywatelom, bo po to zostało stworzone. Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd. Może powinnam pobierać i oddawać na przykład na cele charytatywne. Muszę się nad tym zastanowić” – powiedziała gwiazda

Myślicie, że gwiazda, jaką jest Małgosia, powinna przekazywać dotację w ramach program 500+ na cele charytatywne?

ZOBACZ TEŻ  – ŻYCIE JUSTYNY KOWALCZYK JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! CO ROBI?

Lubicie Gosię?

fot.Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów