To już drugi raz kiedy Margaret zaangażowała się we współpracę z marką Deichmann. Do tej pory fani artystki mogli zapoznać się i nabyć buty z kolekcji jesień/zima 2015 oraz wybrane przez nią modele torebek. Tym razem do sprzedaży trafią obuwie i akcesoria na nadchodzący sezon wiosna/lato 2016.

Polecamy: Już jest spot reklamowy marki Deichmann z Margaret!

Warto przypomnieć to co podkreślaliśmy przy okazji poprzedniej kampanii z udziałem wokalistki. a na co sama również zwraca uwagę. Buty i torebki nie są zaprojektowane przez nią a jedynie wybrała te, które najbardziej do niej przemawiają są. Z dostępnej puli zaproponowanych przez markę, wybrała według niej najciekawsze pozycje i sygnuję je swoim pseudonimem.

Na koncerty, ze względu na mój niski wzrost, wybieram wysokie buty. Muszą być wygodne, tak, bym mogła w nich przez godzinę skakać (…)Podobno strój ma wpływ na nasze samopoczucie. By go sobie poprawić, zakładam tenisówki w bardzo charakterystycznych kolorach. Moje ulubione – czerwone! – czytamy na kobieta. interia.pl

Kolekcje sygnowaną jej twarzą trafi do sprzedaży już dziś. Pamiętajcie, że pojawi się tylko w salonach Deichmann. Póki co w sieci nie pojawił się żaden spot promocyjną nową kolekcje ale to kwestia czasu. Jesteśmy niezwykle ciekawi tych reklam gdyż z zapowiedzi na profilach social media Małgosi oraz Deichmanna podziwialiśmy zapowiedzi i kulisy ich powstawania. Przypominamy, że podczas kampanii jesień/zima w spotach wykorzystano utwór “Broke But Happy” (z lekko zmienioną formą) pochodzącą z albumu “Add the Blonde”.

Zobaczcie wszystkie pozycje z kolekcji wiosna/lato 2016, które artystka wybrała tym razem. Coś Wam przypadło do gustu najbardziej?

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Facebook/Deichmann.pl


Nie ma więcej wpisów