Śledź nas

news

Margaret, Qczaj i Ostaszewska walczą o tolerancję w akcji #JestemPrzeciwHomofobii

#JestemPrzeciwHomofobii

W akcji #JestemPrzeciwHomofobii wzięło udział wiele gwiazd!

Polska jest najbardziej homofobicznym krajem w Europie, a nawet partia rządząca i obecny prezydent podsyca nienawiść wobec osób LGBT. Właśnie dlatego Kampania Przeciw Homofobii stworzyła akcję opatrzoną hasztagiem #JestemPrzeciwHomofobii, w którą włączyło się wiele osób, w tym gwiazd! W mediach społecznościowych internauci publikują zdjęcia w koszulkach z tęczą i dodają specjalne oznaczenia.

HOT NEWS- Były partner Kubickiej oskarża ją na Instagramie – teraz modelka idzie na wojnę

W kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, człowieczeństwa pozbawiono 2 mln Polek i Polaków, tylko dlatego, że chcą kochać. Na stronie KPH czytamy, że zorganizowana akcja to głos wsparcia dla osób LGBT. Ruch rozpoczął się jeszcze przed pierwszą turą wyborów i cały czas nie słabnie. Poparli go już Małgorzata Ostrowska, Mery Spolsky, Patryk Chilewicz, Tomasz Lipa Lipnicki (Lipali), Lara Gessler, Magdalena Wójcik, Tomek Ciachorowski, Piotr Grabarczyk, Maja Ostaszewska, Katarzyna Dąbrowska, Katarzyna Sawczuk, Mateusz Janicki, Czesław Mozil z żoną, Margaret, Michał Piróg, Mariusz Kozak i Julia Kamińska, a liczba osób cały czas rośnie!

My również dołączamy do akcji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sezon na koncerty po epidemii otwarty: zespół Cukier porwał tłumy na niezwykłym wydarzeniu w Stodole

View this post on Instagram

Oczywiście, że #JestemPrzeciwHomofobii Tak, jak jestem przeciwko jakiejkolwiek dyskryminacji. Jest mi potwornie przykro i źle w związku z panująca w naszym kraju ohydną nagonką na osoby nieheteronormatywne. Mam wielu przyjaciół LGBT+. Dziś jestem jedną z Was, jestem „+”. Czuję wstyd i zażenowanie, że w ogóle musimy toczyć takie rozmowy. Tłumaczyć, że nie ma „ideologii LGBT”. Są ludzie. LUUUUDZIEEEEEE!!!! Lesbijki, Geje, osoby Biseksualne, Transpłciowe. Młodym osobom, w które ta nagonka uderza najokrutniej i które na jej skutek zadają sobie teraz pytanie,czy coś z nimi jest nie tak? Chcę powiedzieć; Wszystko jest ok, jesteście ok, jesteście normalni. Rodzimy się z taką czy inną seksualnością lub aseksualni. Tak jest od zawsze i jest to całkowicie naturalne. I każdy z nas ma takie samo prawo do miłości i szacunku. Pamiętajcie, że wykrzykujący wulgarne słowa pod Waszym adresem, agresywni ludzie pokazują tak naprawdę swoją niewiedzę, frustrację. Lęk podsycany obrzydliwą propagandą. Lęk przed, jak im się wydaje nieznanym, bo nie zdają sobie sprawy , że być może ich ulubiona lekarka, albo listonosz, albo ratownik, który im pomógł, albo przemiła sąsiadka, albo ich własne dziecko, siostra, brat, jest LGBT. To na siłę i irracjonalne szukanie wroga, wobec którego można się zjednoczyć. Jutro tym wrogiem mogą być brązowo albo niebieskoocy. To absurd. Politykom i panom w sutannach głoszącym nienawiść chcę powiedzieć, że ponosicie odpowiedzialność za wywołane waszym podjudzaniem ataki agresji na niewinnych ludzi, za myśli i akty samobójcze młodych, zastraszanych osób. Wstydźcie się. Piszę to jako człowiek, kobieta, heteroseksualna matka dwójki dzieci. Jest mi przykro. Jest mi wstyd, że coś takiego ma miejsce w moim kraju. #jestemprzeciwhomofobii @kph_official #homofobiatowstyd #prawaczłowieka #dośćprzemocy #ludzienieideologia #mamydość #wyPAD #dudanietruj #shameonyou #stophomophobia #humanrights #miloscniewyklucza #kampaniaprzeciwhomofobii

A post shared by Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official) on

https://www.instagram.com/p/CCd-L6DBGtj/
View this post on Instagram

Wydaje mi się, że żyjemy w czasach, w których powinniśmy otwarcie deklarować jakimi wartościami kierujemy się w życiu. Bo jeśli tego nie zrobimy to łatwo odnieść wrażenie, że nasz kraj chyli się ku degrengoladzie. A wiem, że większość Polaków się na to nie godzi! ? Jestem przeciw homofobii, nacjonalizmowi, ksenofobii, bigoterii, rasizmowi, nepotyzmowi, mowie nienawiści i nietolerancji. Niezgoda na takie zachowania i postawy wyznacza granice tego co uznaję za właściwe, a tego co jest mi obce lub wręcz karygodne. To jest katalog moich antywartości. Kiedy słyszę, że krucjata przeciwko społeczności lgbt w toku prowadzonej kampanii skutkuje regularnymi łapankami na gejów w Krakowie, atakami na kolorowo ubranych mieszkańców Warszawy, stygmatyzowaniu par jednopłciowych, których w naszym społeczeństwie żyje ok pół miliona, to uważam że żaden przyzwoity człowiek nie powinien milczeć w obliczu takiej wrogości i agresji nakierowanej na drugiego człowieka, tylko dlatego że przejawia inną orientację seksualną i nie chce być z tego powodu raniony ani dyskrymonowany. Kolejny krok to pogromy i czas moi drodzy postawić temu tamę zanim będzie za późno… Dlatego 12 lipca wybór przy urnie wyborczej będzie dla mnie prosty. Tu nie chodzi tylko o tego czy innego kandydata. Tu stawiamy krzyżyk obok systemu wartości jaki zostanie usankcjonowany wolą większości mieszkańców naszego pięknego kraju. Nie muszę dodawać, że wierzę w Polaków, w ich otwarte umysły i w ich empatię???? ❤️ ?? #jestemprzeciwhomofobii @kph_official #trzaskoszulka #wszystkownaszychrękach #dajgłos

A post shared by Tomasz Ciachorowski (@tomek_ciachorowski) on

AW

news

TVN wydało oświadczenie ws Dominica D’Angelica w Top Model

D’Angelica

Stacja TVN podjęła decyzję w sprawie Dominica D’Angelica

Polski show biznes dzisiaj żyje jedyną wiadomością: uczestnik Top Model Dominic D’Angelica był skazany za przestępstwa seksualne wobec nieletniej w Stanach Zjednoczonych i siedział w więzieniu. Emocje podgrzewa fakt, że model znalazł się w finale programu, który ma odbyć się dziś wieczorem.

HOT NEWS- Szok: Dominic z Top Model siedział w więzieniu za współżycie z nieletnią!?

Wszyscy zastanawiali się, czy w związku z tak szokującymi informacjami, stacja TVN podejmie jakieś kroki. Trzeba przyznać, że na oświadczenie nie musieliśmy długo czekać. Marcin Barcz, Dyrektor Komunikacji w TVN Grupie Discovery poinformował:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje

Słuszna decyzja?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jakimowicz porzuca Ogórek na ulicy, by rozdawać jedzenie bezdomnym [zdjęcia]

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Szok: Dominic z Top Model siedział w więzieniu za współżycie z nieletnią!?

dominic

Dominic D’Angelica miał popełnić poważne przestępstwa w Stanach Zjednoczonych!

Za kilkanaście godzin w stacji TVN odbędzie się finał popularnego programu Top Model. Jednym z uczestników show jest Dominic D’Angelica, o którym właśnie dowiedzieliśmy się szokujących informacji. Dziennikarskie śledztwo przeprowadził portal Pudelek i ujawnił, że model aspirujący do zwycięstwa w programie miał siedzieć w więzieniu za obrzydliwe przestępstwo…

HOT NEWS- Jakimowicz porzuca Ogórek na ulicy, by rozdawać jedzenie bezdomnym [zdjęcia]

Dziennikarze dotarli do dokumentów powszechnie dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador. Tam można przeczytać, że wtedy 22-latek Dominic D’Angelica w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Miał otrzymać za to wyrok 60 dni więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Warunki zawieszenia dotyczyły zakazu spożywania alkoholu i przebywania z nieletnimi. Jak wynika ze zgromadzonych informacji, model miał nie mieć pieniędzy na kontynuowanie procesu, więc przyznał się do zarzucanych czynów. Miał być również wpisany na listę amerykańskich przestępców seksualnych.

Co więcej, trzy lata później Amerykanin miał zostać uznany za winnego naruszenia warunków zawieszenia. W 2014 r. razem z bratem bliźniakiem Stefanem zostali aresztowani za pobicie ze znacznym obrażeniem ciała. Dominic miał być skazany na 5 miesięcy więzienia.

Co sądzicie? Co dalej z finałem Top Model?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Przyjaciółki: trudne decyzje w finałowym odcinku sezonu – sprawdź szczegóły

Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook
Fot. Screen amadorcourt.org
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram
Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

moda

Polska Marka „ANGELL” zachwyca – romantyczne, kobiece sukienki, falbaniaste spódniczki i wysokiej jakości ręcznie robione swetry

DOTKNIJ- DOCEŃ-WYRÓŻNIJ SIĘ

Jak mówią, ubrania to nasza druga skóra, dlatego powinniśmy w nich się czuć komfortowo, kobieco i wyjątkowo. Powinny podkreślać też nasze walory oraz indywidualność. Coraz częściej zwracamy uwagę na metki i składy produktów. Warto zatem podczas wyboru garderoby dobierać marki, które oferują nam wysoką jakość i unikalne kroje, podkreślające naszą osobowość. Jedną z takich marek dbających szczególnie o jakość wykonania, detale oraz podejście do Klienta jest Polska firma „ANGELL”.

Absolwentka prawa na UAM w Poznaniu Angelika Kazimierczak wraz z mężem Michałem w ciągu jednego dnia podjęli decyzję o stworzeniu własnej marki odzieżowej ANGELL.

 Jak sama mówi:

„Prawo i moda to dwa zupełnie różne światy, ale w pewnym sensie się uzupełniają. Prawnicze podstawy bardzo pomagają w budowaniu własnego biznesu, a moda obecna była w moim życiu od zawsze. Jako mała dziewczynka bardzo dużo rysowałam, przebierałam się i pozowałam do zdjęć. Z biegiem czasu tworzenie niebanalnych stylizacji nie było dla mnie problemem. Chciałam tworzyć, działać kreatywnie, pracować z ludzi, pragnęłam życia, w którym nie będę się nudzić: i tak też się stało!

Właścicielka dedykuje swoje projekty każdej kobiecie, która chce się poczuć kobieco i wyjątkowo. Nie projektuje ubrań, których sama by nie założyła. Wyszukuje nisze w modzie, a następnie przechodzi do działania. Dzięki temu tworzy ponadczasowe kolekcje wykonane z najlepszych tkanin sprowadzanych między innymi z Włoch, Francji, Grecji czy Hiszpanii.

Dresy Mosquito – idealny pomysł na świąteczny prezent w promocyjnych cenach na Black Friday

Marka „ANGELL” wraz z dynamicznym rozwojem rozpoczęła również produkcje swoich autorskich wzorów i tkanin czuwając nad każdym etapem produkcji – dzięki temu cała kolekcja jest spójna i przede wszystkim wyjątkowa i niepowtarzalna.

„Tworzę ubrania, które są inwestycją na lata. Wełniana spódnica, jedwabna sukienka, T-shirt wykonany z bawełny organicznej czy ręcznie robiony sweter będą modne zawsze. Śledzimy trendy, lecz nie ulegamy im. Mamy własną koncepcję marki, którą chcemy rozwijać– dodaje Angelika Kazimierczak.

Znakiem rozpoznawczym marki ANGELL są rozmaite, kobiece sukienki, falbaniaste spódniczki w wersji mini i midi, a także przepiękne, niespotykane ręcznie robione swetry. Wysokiej jakości wełna merynoska, alpaka czy moher to najczęściej używane włóczki przez rękodzielników marki.

Flagowy butik marki „ANGELL” znajdziecie w Poznaniu w najbardziej prestiżowej galerii Stary Browar. Jak wiemy dynamiczny rozwój marki sprawił, że w planach są już kolejne lokalizacje nie tylko w największych miastach w Polsce, ale również w Europie.

A Wy na jaką okazję byście wybrali kreację marki ANGELL?

Kontynuuj czytanie

moda

Dresy Mosquito – idealny pomysł na świąteczny prezent w promocyjnych cenach na Black Friday

Czary piątek stanowi początek zakupowego sezonu przed Bożym Narodzeniem. Zwyczaj ten pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, jednak polityka komercyjna przyczyniła się do jego popularyzacji w innych krajach. Marka Mosquito przygotowała dla swoich klientek atrakcyjne oferty cenowe, obejmujące sektor dresów.

Firma została założona przez projektantkę Alicję Komar w 2009 roku. Mosquito postanowiło stworzyć prestiżową markę za pomocą internetowej platformy sprzedażowej. Założycielka firmy przykłada dużą staranność do jakości przygotowywanych projektów. Ubrania tworzone są więc z wyselekcjonowanych materiałów, podlegających odpowiednim kontrolom. Marka Mosquito ceniona jest przez wiele polskich gwiazd.

Ubrania firmy promowane są m.in. przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, Paulinę Sykut-Jeżynę, Annę Lewandowską oraz Natalię Siwiec.

Podaruj bliskim praktyczny słodki upominek – Najlepsze inspiracje na święta

Z okazji Black Friday Mosquito przygotowało dla swoich klientek atrakcyjną ofertą cenową dresów. Spodnie dostępne są w różnorodnych barwach – beżowej, czerwonej, zielonej, czarnej oraz granatowej. Dresy tworzą idealne kolorystyczne zestawienie z bluzami Mosquito. Dostępne na stronie internetowej modele zostały wykonane z przyjemnego w dotyku weluru lub kombinacji bawełny z poliestrem. Spodnie wzbogacono efektownymi ściągaczami w okolicach kostek, pozwalającymi na lepsze dopasowanie dresów do ciała. Modele Mosquito wyróżnia niezwykła miękkość. Bogata oferta rozmiarów pozwala na wybranie produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Na stronie internetowej Mosquito znaleźć można również dresy z asymetrią, optycznie wysmuklającą sylwetkę. Spodnie nie powodują uczucia ucisku, a w okolicach nogawek i kroku zastosowano wzmacniający konstrukcję szew. Dresy wykonano z odpowiedniej jakości materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Alicja Komar przygotowała również modele wzbogacone ciekawym printem dla fanek nietypowych rozwiązań. Spodnie stanowią intrygującą kombinację kolorystyczną niebiesko-pomarańczowych liści palmowych.

Klientki, które zdecydowały się na zakup dresów, podkreślają wysoką jakość wykonania produktów. Fanki marki zaobserwowały ponadto, iż spodnie nie ulegają zniekształceniu po praniu. Kobiety zwróciły uwagę na efektywność modeli oraz ich uniwersalność. Dresy można bowiem nosić po domu lub tworzyć na ich bazie modne, casualowe stylizacje. Wiele klientek zdecydowało się na zakup spodni wraz z dopasowaną bluzą. Kombinacja ta tworzy efektowne zestawienie kolorystyczne i dobrą kompozycję krojów.

Black Friday to idealna okazja, by kupić efektowne ciuchy w atrakcyjnej cenie. Dresy stanowią idealne rozwiązania dla kobiet, lubiących nietypowe stylizacje. Można je bowiem nosić ze sportowymi butami lub szpilkami. Warto więc odwiedzić stronę internetową Mosquito, by kupić spodnie, które będzie można wykorzystać przez wiele sezonów.

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.