AMPxvIJk-1Q

Czym różni się celebryta od prawdziwej gwiazdy? Odpowiada Mariola Bojarska-Ferenc. 

Mariola Bojarska-Ferenc to trenerka fitness, która lata temu jako pierwsza w polskiej telewizji motywowała kobiety do ćwiczeń. Wtedy nie było to aż tak modne, jak jest dzisiaj za sprawą m.in.: Anny Lewandowskiej czy Ewy Chodakowskiej. Zawodowo Mariola związana była głównie z Telewizją Polską, dla której w latach 90. tworzyła pierwsze polskie programy, propagujące aktywność i zdrowy tryb życia. Trzeba przyznać, iż to ona jako pierwsza spopularyzowała wśród kobiet fitness, zumbę czy jogę. 

HOT NEWS – Zakochana Julia Wieniawa odpoczywa w górach!

Przy okazji prestiżowej gali finałowej konkursu VIVA! Photo Awards, na której to jedną z zaproszonych gwiazd była właśnie Mariola Bojarska-Ferenc, zapytaliśmy ją o to, jakie różnice dostrzega pomiędzy celebrytą, a gwiazdą! Oto właśnie definicja celebrytki według Marioli

“Jest to osoba, której udało się zaistnieć na jakiś moment. Czasami z błahego powodu. Są to osoby, które słyną głównie z afer” – stwierdza Bojarska-Ferenc. 

Trenerka wyznała nam również, kto według niej jest prawdziwą polską gwiazdą i dlaczego: 

“Jest to osoba, która zrobiła w życiu coś wyjątkowego. Gwiazda nie jest przez rok, dwa, trzy…” – opisuje Mariola.

POLECAMY – Gosia Andrzejewicz jak Marina Łuczenko-Szczęsna! Weszła na wojenną ścieżkę z…

Jako przykład polskich gwiazd wielkiego formatu przywołuje ona Krystynę Jandę, Marka Kondrata, Monikę Olejnik czy… Kubę Wojewódzkiego, którego to trenerka daży ogromną miłością: 

“Jest cudownym facetem. Kocham Jego inteligencję!” – komplementuje Wojewódzkiego.

Sprawdźcie koniecznie, co jeszcze zdradziła nam w rozmowie Mariola Bojarska-Ferenc. Zobaczcie cały materiał wideo: 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów