Śledź nas
'

news

Mąż Joany Krupy pozuje z córeczką – Internauci już krytykują?

Mąż Joanny Krupy został skrytykowany przez obserwatorkę. Jaki był powód?

Kilka miesięcy temu Joanna Krupa i Douglas Nunes po raz pierwszy zostali rodzicami. Od tej pory para bardzo często chwali się swoim szczęściem, pokazując zdjęcia uroczej córeczki na Instagramie. Pod jednym z postów na którym widzimy dumnego tatę z uroczą Ashy-Leigh pojawił się niestety bardzo niemiły komentarz.

HOT NEWS – Rozczarowana Małgosia Rozenek: Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży

Dziadek z wnuczką… Masakra, okropne. Dno – napisała jedna z obserwatorek

Na szczęście komentarz bardzo szybko spotkał się z reakcją innych fanów, którzy stanęli w obronie Douglasa Nunesa, krytykując niekulturalną obserwatorkę. Też uważacie, że takie komentarze są nie na miejscu?

ZOBACZ – Jak zawsze pewna siebie Lipińska – żadna nie ma z nią szans w MMA

Foto. Screen Instagram

news

Rodowicz, Węgiel i Enej dziękują lekarzom i pielęgniarkom w wielkim #koncercie dla bohaterów!

koncercie

Gwiazdy zjednoczyły się w pięknym #koncercie dla bohaterów!

Player, Fundacja TVN „Nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production zjednoczyli swoje siły dla niezwykłego wydarzenia #koncert dla bohaterów! Wydarzenie będzie relacjonowane na żywo w sobotę 4 kwietnia na platformie player.pl. Najbardziej popularni wykonawcy zjednoczą się na koncercie ze swoich domów, by podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, sanitariuszom i innym pracowników służb medycznych za ich heroiczną pracę w okresie pandemii w Polsce.

HOT NEWS- Kuba Wojewódzki przejmuje Internet – król TVN powraca z nowym talk show prosto ze swojej kanapy

Lista artystów, którzy zadeklarowali udział w wydarzeniu jest naprawdę imponująca. Za pomocą nowych technologii zaśpiewają dla nas: Maryla Rodowicz, ENEJ, Patrycja Markowska, Krzysztof „JARY” Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Roksana Węgiel, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Viki Gabor, Marcin Wyrostek i Sławek Uniatowski.

#Koncertdlabohaterów jest połączony ze zbiórką Fundacji TVN “Nie jesteś sam”. Zgromadzone fundusze zostaną przekazane na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych dzisiaj tym, którzy na froncie walczą z koronawirusem.

Zbiórka w ramach akcji #koncertdlahobaterów Fundacji TVN „Nie jesteś sam” jest już aktywna, a wesprzeć można ja na następujące sposoby:

OSOBY INDYWIDUALNE: SMS o treści „Pomagam” pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT)

Wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank)

Będziecie oglądać? Koncert 4 kwietnia o 20:00 w Playerze!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Psycholog po Ameryka Express? Patrycja Markowska o trudnym powrocie do rzeczywistości

AW

Kontynuuj czytanie

news

Monika Olejnik do Jarosława Kaczyńskiego: Szanowny Panie Prezesie! Czy pan wie, co się dzieje?

Monika Olejnik w mocnych słowach skomentowała poczynania obecnego rządu. Poszło o zbliżające się wybory.

W obliczu epidemii zbliżające się wybory budzą spore kontrowersje i sprzeciw społeczeństwa. Na temat ten wypowiedziała się Monika Olejnik na łamach Gazety Wyborczej, zwracając się bezpośrednio do prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i krytykując jego decyzję zmiany kodeksu wyborczego.

HOT NEWS – Kuba Wojewódzki przejmuje Internet – król TVN powraca z nowym talk show prosto ze swojej kanapy

Dlaczego pan chce nam zmieniać kodeks wyborczy w czasie kampanii wyborczej?

Mamy na świecie pandemię. Umierają dziesiątki tysięcy ludzi, każdy dzień przynosi coraz gorsze informacje.

Ale pan się uparł, żeby zrobić wybory prezydenckie. Ja wiem, że dla pana Andrzej Duda jest fantastycznym prezydentem, że się sprawdził przez te pięć lat. Ale dlaczego pan nie wierzy w to, że może wygrać w innym terminie, kiedy mogłyby być przeprowadzone bezpieczne wybory?

Dlaczego pan chce nam zmieniać kodeks wyborczy w czasie kampanii wyborczej?

Najpierw chciał pan narażać życie ludzi w komisjach wyborczych, proponując korespondencyjne głosowanie dla osób powyżej 60. roku życia, teraz chce pan korespondencyjnego głosowania dla wszystkich, choć jeszcze niedawno to pana partia ciągle krzyczała o fałszowaniu wyborów. To pana partia uważała, że korespondencyjne głosowanie prowadzi do nadużyć. To pana partia domagała się przezroczystych urn! Czy głosowanie teraz będzie przezroczyste?

ZOBACZ – Psycholog po Ameryka Express? Patrycja Markowska o trudnym powrocie do rzeczywistości

W felietonie tym Monika Olejnik odniosła się także do pomysłu przeprowadzenia wyborów drogą korespondencyjną, uważając ten sposób za niemożliwy do zrealizowania:

Jak można przygotować wybory dla 30 mln ludzi? Kto będzie roznosił pakiety, listonosze, wojsko, policja? Kto będzie sprawdzał głosy, kto będzie liczył? Wyobraża pan sobie korespondencyjne głosowanie w Nowym Jorku, w Madrycie, w Mediolanie? Tam też są Polacy. I w różnych innych miejscach, gdzie koronawirus zbiera żniwo.

Co więcej Monika Olejnik wspomniała też o zbliżających się matur, a także listu, jaki maturzyści wystosowali do rządu, prosząc o przesunięcie ich na inny termin. W obliczu obecnej sytuacji, w której osoby przed 18 rokiem życia nie mogą wychodzić z domu bez opieki dorosłego, organizacja egzaminów jest wręcz niemożliwa a także, co najgorsze, niebezpieczna. Na koniec, życząc Jarosławowi Kaczyńskiemu zdrowia dziennikarka dodała:

Panie prezesie, niech pan nie nagina prawa i niech pan myśli o Polkach i Polakach.

A jakie jest Wasze zdanie na temat organizacji wyborów i przeprowadzenia egzaminów w czasie epidemii? Zgadzacie się z Moniką Olejnik?

View this post on Instagram

#felietonmoniki #zapraszam Szanowny Panie Prezesie! Czy pan wie, co się dzieje? Dlaczego pan chce nam zmieniać kodeks wyborczy w czasie kampanii wyborczej? Mamy na świecie pandemię. Umierają dziesiątki tysięcy ludzi, każdy dzień przynosi coraz gorsze informacje. W Polsce mamy ponad 2600 zakażeń koronawirusem, kilkadziesiąt tysięcy osób przebywa w kwarantannie. W szpitalach zakażani są pracownicy, oddziały są zamykane, brakuje podstawowego sprzętu medycznego, przesuwane są planowe operacje. Nie wiem, czy pan wie, że problemem jest nawet pójście do dentysty? Ale pan się uparł, żeby zrobić wybory prezydenckie. Ja wiem, że dla pana Andrzej Duda jest fantastycznym prezydentem, że się sprawdził przez te pięć lat. Ale dlaczego pan nie wierzy w to, że może wygrać w innym terminie, kiedy mogłyby być przeprowadzone bezpieczne wybory? Dlaczego pan chce nam zmieniać kodeks wyborczy w czasie kampanii wyborczej? Najpierw chciał pan narażać życie ludzi w komisjach wyborczych, proponując korespondencyjne głosowanie dla osób powyżej 60. roku życia, teraz chce pan korespondencyjnego głosowania dla wszystkich, choć jeszcze niedawno to pana partia ciągle krzyczała o fałszowaniu wyborów. To pana partia uważała, że korespondencyjne głosowanie prowadzi do nadużyć. To pana partia domagała się przezroczystych urn! Czy głosowanie teraz będzie przezroczyste? Buntują się samorządowcy, a wicemarszałek Terlecki grozi, że stracą stanowiska, a na ich miejsce powoła się komisarzy. Czy państwu pomyliły się epoki? Jak można przygotować wybory dla 30 mln ludzi? Kto będzie roznosił pakiety, listonosze, wojsko, policja? Kto będzie sprawdzał głosy, kto będzie liczył? Wyobraża pan sobie korespondencyjne głosowanie w Nowym Jorku, w Madrycie, w Mediolanie? Tam też są Polacy. I w różnych innych miejscach, gdzie koronawirus zbiera żniwo. Czy pan czasami myśli sobie: może nie mam racji? No ale skoro politycy mojego obozu nie protestują, to chyba jednak mam rację… A może oni się po prostu pana boją? Dlaczego? Niech się pan zastanowi. Wprowadzane są nowe obostrzenia, dzieci do 18. roku życia nie mogą…Ciąg dalszy na moim profilu na FB #monikaolejnik #wyboryprezydenckie #polityka #medycyna #zdrowie

A post shared by Monika Olejnik (@monikaolejnik_official) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Kuba Wojewódzki przejmuje Internet – król TVN powraca z nowym talk show prosto ze swojej kanapy

wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie poddaje się epidemii!

Z powodu epidemii koronawirusa na początku Kuba Wojewódzki musiał poprowadzić swój telewizyjny talk show bez publiczności, potem jednak zupełnie zawieszono nagrania programu. Jednak król TVN za bardzo lubi uwagę, by w spokoju spędzać czas pandemii. W związku z tym już 3 kwietnia ruszy jego nowy talk show “250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego”!

HOT NEWS- Psycholog po Ameryka Express? Patrycja Markowska o trudnym powrocie do rzeczywistości

Tym razem bezkompromisowy dziennikarz zaprosi rozmówców do swojego domu! Tam na jego kanapie nie zabraknie szczerych pytań i odpowiedzi. Pierwszym gościem będzie raper Quebonafide, który właśnie wydał swój album Romantic Psycho. Program Kuby będzie dostępny na Player.pl. Dyrektor serwisu zdradził:

Funkcjonujemy w bezprecedensowych czasach, ale nie dajmy się temu przytłoczyć! Player – jak i cała firma TVN Discovery Polska – od zawsze próbuje nowych rozwiązań. Obecna sytuacja zmobilizowała nas do kręcenia projektów w domach. Kuba Wojewódzki to jedna z ulubionych osobistości wśród użytkowników Playera. Cieszymy się, że jego nowy talk-show poszerzy ofertę produkcji Player Original. Liczę, że taka formuła spodoba się widzom!”

Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wojciech Modest Amaro odwiedzi kuchnię MasterChefa Junior – nie zgadniecie, kiedy zaczął gotować!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Psycholog po Ameryka Express? Patrycja Markowska o trudnym powrocie do rzeczywistości

markowska

Patrycja Markowska przyznała, że nie było łatwo!

Patrycja Markowska zabrała na przygodę życia do Ameryki Środkowej swoją przyjaciółkę Żanetę Luberę. “Ameryka Express” to program wyjątkowo trudny, który wymaga od uczestników wytrzymałości i siły. Okazuje się jednak, że udział w programie był tak samo ciężki jak potem powrót do codzienności!

HOT NEWS- Wojciech Modest Amaro odwiedzi kuchnię MasterChefa Junior – nie zgadniecie, kiedy zaczął gotować!

Bracia Collins zdradzili nam, że były pary, które skorzystały z pomocy psychologa po programie. Patrycja jednoznacznie wyjaśnia, że to nie były one:

My z Żanetą umówiłyśmy się na wódkę i wszystko nam przeszło

Żaneta jednak dodała, że każdy przeżył powrót do domu. Ona sama nie potrafiła się odnaleźć i komunikować ze swoją rodziną!

Ja przez 3 tygodnie zamykałam się w łazience, siedziałam gdzieś na balkonie. Kompletnie nie mogłam się znaleźć

Emocje, które przeżyli w programie były ogromne, a zrozumieć je mogą tylko pozostali uczestnicy. Nawet ich partnerzy życiowi pozostają zupełnie wykluczeni z tych przeżyć.

Jaki był ich wewnętrzny żart? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Quebonafide przekaże ogromną kwotę na cele charytatywne! Koncepcja reklamy zaskakuje

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.