Telewizje muzyczne coraz częściej w swojej ramówce mają seriale! Viva Polska stworzyła ,,Miłość na Bogato”, MTV hitowe ,,Warsaw Shore” , a teraz przyszedł czas na Polo TV.

Wczoraj czyli 18 lipca ruszyły zdjęcia do serialu ,,Miłość w rytmie disco”. Praca na planie będzie trwała przez całe wakacje, a program pojawi się na ekranach już jesienią.

Całość opowiadać ma o przyjaźni między młodą kelnerką Nicolą,ochroniarzem Daro i barmanem Pawłem pracującymi w nocnym klubie w małej miejscowości. Będą oni nie tylko obserwatorami wydarzeń, które dzieją się na imprezach, ale też ich uczestnikami. Znaczącą rolę ma odegrać muzyka disco polo, a przedstawione historie mają być bliskie naszemu sercu. Oprócz oczywistych wątków obyczajowych pojawią się też miłosne i kryminalne.

Produkcja realizowana jest przez Endemol Polska Sp.z.o.o. Scenariusz do serialu napisali: Przemysław Pilarski, Stefan Rokita, Konrad Sztuka i Bartosz Sztybor. Reżyserują go Sławomir Sochacki i Ryszard Machnik. ,,Miłość w rytmie disco” nagrywana jest w warszawskim klubie Explosion, doskonale znanym miejscu dla wszystkich fanów tego rodzaju muzyki 

Będziecie oglądać?


Nie ma więcej wpisów