Śledź nas

news

Miss Polski 2022: poznaj piękne finalistki konkursu

Opublikowano

w dniu

Miss Polski 2022

Znamy finalistki tegorocznego konkursu Miss Polski!

Najpiękniejsze Polki właśnie biorą udział w drugim zgrupowaniu konkursu Miss Polski 2022, podczas którego zwiedzają Małopolskę, biorą udział w sesjach zdjęciowych i próbach choreograficznych. Finał konkursu odbędzie się już w niedzielę 17 lipca, a koronę swojej następczyni przekaże Agata Wdowiak Miss Polski 2021.

Podczas pierwszego zgrupowania dziewczyny wzięły udział w dwóch sesjach zdjęciowych, ich efekty możecie obejrzeć w galerii poniżej. Pierwsza, to sesja beauty, podczas której finalistki wystąpiły w eleganckich kreacjach z kolekcji marki LOU zaprezentować najnowszą kolekcję biżuterii Jubiler Schubert. Druga sesja odbyła się na deptaku w Krynicy Zdrój.

HOT NEWS- Sebastian Fabijański przyznaje się do zdrady Maffashion – opowiedział o nocy spędzonej u Rafalali

Finalistki konkursu MISS POLSKI 2022

 • SARA BOROWIECKA

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Leszna, woj. wielkopolskie.

Na co dzień mieszkam, studiuję i pracuję w Warszawie. Jestem absolwentką Szkoły Prawa Brytyjskiego i Europejskiego, którą ukończyłam na Uniwersytecie w Cambridge. Na co dzień studiuję prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

 • GABRIELA CHOJNOWSKA

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs @miss.polski.miss.malopolski Mieszkam w Nowym Sączu, woj. małopolskie.

Jestem studentką stomatologii. Moim największym marzeniem, ściśle związanym z przyszłym zawodem, jest nieść pomoc innym poprzez nadawanie ludziom nowego, pięknego i estetycznego uśmiechu.

 • NATALIA CZERW

Mam 20 lat. Reprezentuje konkurs Miss Warszawy. Pochodzę z Warszawy i to właśnie w Warszawie studiuję stomatologię, która jest moją pasją. W przyszłości chciałabym zostać chirurgiem szczękowo – twarzowym.

 • NATALIA CZERWIŃSKA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs @miss_mister_podlasia . Pochodzę z Bogaczewa, woj. warmińsko-mazurskie. Studiuję kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

 • JOANNA CZOKAŁO

Mam 23 lata. Reprezentuje konkursu Miss Polski UK & Irleand. Pochodzę z Lipska, woj. podlaskie. Mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Ukończyłam studia magisterskich na specjalizacji Youth Justice System (system sprawiedliwości dla młodzieży). Studia nauczyły mnie głębszej empatii. Dały mi też siłę do działania i wnoszenia pozytywnych zmian w społeczeństwie.

 • DOMINIKA GRABIAS

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Biłgoraja, woj lubelskie. Studiuję kosmetologię, która również jest moją pasją. Jako kosmetolog chciałabym wspierać kobiety w tym, aby stawały się bardziej pewne siebie i w pełni się akceptowały.

 • ALEKSANDRA GRONOWSKA

Mam 27 lat. Do konkursu dostałam się z castingu online. Pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego, woj. łódzkie. Mieszkam w Warszawie, tutaj studiowałam i tutaj pracuję. Z wykształcenia jestem finansistką, z pasji – dziennikarką i to właśnie z mediami wiążę swoją zawodową przyszłość.

 • JUSTYNA JACHNIK

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Beskidów. Pochodzę z Bielska-Białej, woj. śląskie. Studiuję kosmetologię. W przyszłości chciałabym otworzyć swój gabinet urody, aby nie tylko kobiety ale również mężczyźni czuli się pięknie.

 • MAGDA JASIŃSKA

Mam 25 lat. Startowałam w castingu online. Pochodzę z Warszawy, woj. mazowieckie. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka. Na co dzień pracuję w korporacji, jednak uwielbiam modę i moim marzeniem jest własna marka odzieżowa.

 • ALEKSANDRA KLEPACZKA

Mam 22 lata. Startowałam z castingu online. Pochodzę z Bukowca, woj. łódzkie. Na co dzień pracuję w firmie IT jako rekruter oraz studiuję na kierunku: inżynier zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Właśnie skończyłam pisać swoją pracę inżynierską i mam nadzieję, że już niedługo będę dumną panią inżynier.

 • NATALIA KONOFALSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Płońska, woj mazowieckie. Jestem studentką czwartego roku Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Na co dzień pracuję jako reprezentant handlowy, a w wolnym czasie spełniam się w roli modelki.

 • PATRYCJA KRZYWOŃ

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Małopolski. Pochodzę z Krakowa, woj. małopolskie.

Na co dzień studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz uczę się języków obcych – biegle znam angielski oraz hiszpański, uczę się także portugalskiego i niemieckiego. Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z państwami hiszpańskojęzycznymi oraz z prawami człowieka. Od kilku lat pracuję też jako modelka w Polsce oraz w Indiach.

 • WERONIKA KUJAWA

Mam 20 lat. Reprezentuję konkurs Miss Ziemi Żyrardowskiej. Pochodzę z Raciąża, woj. mazowieckie. Obecnie mieszkam w Warszawie i studiuję prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego Od 7 roku życia trenuję taniec towarzyski, który stał się moją pasją. Odskocznią od codzienności jest dla mnie modeling.

 • JULIA MAŹ

Mam 19 lat. Zgłosiłam się konkursu online. Pochodzę z Dolic, woj. zachodniopomorskie. Obecnie mieszkam w Szczecinie i studiuję tu psychologię zdrowia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. . Największa pasją od zawsze było dla mnie strzelectwo sportowe i jazda na rolkach.

 • KATARZYNA MINOŁ

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Śląska. Pochodzę z Głoskowa, woj. mazowieckie.

W tym roku kończę studia na kierunku dietetyka kliniczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Nie jest mi obcy modeling. Jako modelka wyjeżdżałam na zagraniczne kontrakty, biorę udział w sesjach zdjęciowych.

 • OLIWIA NAWROT

Mam 19 lat. Reprezentuję konkursu Miss Polski North America. Urodziłam się w Krakowie, woj. małopolskie, ale od drugiego roku życia mieszkam w Stanach Zjednoczonych. Obecnie studiuję na wydziale biologii na Uniwersytecie w Miami.

 • MAJA PERZYNA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs Miss Warszawy. Pochodzę z Warszawy. Studiuję Finanse i Rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od kilku lat pracuję jako modelka. Udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych zwiększają moją pewność.

 • WIKTORIA PRZYBYLSKA

Mam 21 lat. Do konkursu zgłosiłam się online. Pochodzę z Lipówki, woj. lubelskie. Studiuję na Uniwersytecie Marii -Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku: społeczeństwo informacyjne, gdzie uczę się podstaw programowania. Od najmłodszych lat związana jestem z tańcem towarzyskim. Uczęszczałam również do szkoły muzycznej. Gram na wiolonczeli. Uczyłam się też śpiewu i aktorstwa. Pracuję jako modelka.

 • SYLWIA STASIŃSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Chełma, woj lubelskie, ale od 6 lat mieszkam w Gdańsku. Na co dzień jestem studentką prawa. Od 18 roku życia zawodowo zajmuje się modelingiem. Miałam to szczęście że moja pasja stała się moją pracą. Od dwóch lat jestem social media managerem.

 • MAGDALENA STORY

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs @missziemilomzynskiej . Pochodzę z Zambrowa, woj. podlaskie. Jestem studentką na 4 roku fizjoterapii oraz 2 roku pedagogiki. W przyszłości chciałabym połączyć dwa kierunki studiów i pracować z dziećmi z niepełnosprawnością.

 • ZUZANNA WIRTEK

Mam 26 lat. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Warszawy, woj. mazowieckie. Skończyłam dwa kierunki studiów: zarządzanie i dziennikarstwo. Miałam okazję sprawdzić się w roli reporterki e-sportowej. W przyszłości chciałabym zostać prezenterką telewizyjną oraz rozwijać się dalej jako fotomodelka.

 • KAROLINA WISZYŃSKA

Mam 27 lat. Reprezentuję konkurs @miss_mister_podlasia . Pochodzę z Augustowa, województwo podlaskie.

Ukończyłam Warszawską Szkołę Filmową, dzięki której mogę pracować w branży filmowej jako producent filmowy. Od najmłodszych lat moją pasją jest taniec i teatr – przez 13 lat tańczyłam w Teatrze Tańca w moim rodzinnym mieście, a obecnie w wolnych chwilach gram na deskach augustowskiego Teatru.

 • KAMILA WIŚNIEWSKA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs @miss_misterbeskidow . Pochodzę z Jastrzębia- Zdroju woj. śląskie. Studiuję Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Chciałabym pomagać ludziom, poszerzać ich wiedzę na temat diagnostyki chorób, zdrowego stylu życia i odżywiania. Od dziecka jestem związana z muzyką, gram na skrzypcach. Brałam udział w wielu projektach i występach muzycznych.

 • ALEKSANDRA WRZEŚNIEWSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs @misswarszawy_missmazowsza .Pochodzę z Kamieńca Ząbkowickiego, woj. dolnośląskie. Z fascynacją studiuję medycynę i pracuję jako opiekunka do dzieci. Będąc lekarzem chciałabym się skupić na leczeniu najmłodszych oraz zająć się działalnością naukową.

Finałowa gala konkursu odbędzie się 17 lipca w Amfiteatrze w Nowym Sączu. Będzie transmitowana w telewizji Polsat. Już teraz obejrzyjcie efekty sesji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża na jeziorze w dniu jego urodzin

Fot. Dorota Czoch/Seweryn Cieślik/Materiały prasowe

AW

news

SENSUM MARE przedstawia nową identyfikację wizualną

Opublikowano

w dniu

przez

 Po 6 latach działalności na rynku beauty, SENSUM MARE wprowadziło unowocześnioną identyfikację wizualną. Marka kosmetyczna wychodzi naprzeciw obecnym trendom w designie oraz wciąż zmieniającym się wymaganiom Klientów. Odświeżony logotyp czy nowe projekty opakowań kultowych kosmetyków – to tylko początek rebrandingu zaplanowanego na najbliższy rok. 

Nowa identyfikacja wizualna SENSUM MARE 

SENSUM MARE zaprezentowało nową identyfikację wizualną już w zeszłym roku przy okazji launchu serum z peptydami i ceramidami z linii ALGOPRO. Również maska pod oczy oraz krem do rąk, które premierę miały w listopadzie 2023 zaprojektowane zostały w nowym designie. Styczeń nowego roku przyniósł odświeżoną wersję serum z witaminą C. Wszystkie zmiany podyktowane są wciąż zmieniającymi się trendami w świecie designu oraz nowymi potrzebami Klientów. SENSUM MARE już teraz jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się marek kosmetycznych na polskim rynku. Rebranding ma nie tylko umocnić tę pozycję, ale również stać się punktem wyjścia do realizacji dalszych celów strategicznych firmy. 

Od samego początku powstania SENSUM MARE chcieliśmy, aby nasza identyfikacja wizualna była nowoczesna, premium i zgodna z najnowszymi trendami. W 2023 roku zdecydowaliśmy się na rebranding przy okazji premier nowości. Rebranding jest ewolucją nie rewolucją, 

choć niektóre linie produktowe rzeczywiście dostaną całkowicie nowy wygląd. Idziemy z duchem czasu i wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów. Odświeżony logotyp i jego pogrubione, nowoczesne fonty nawiązują do coraz silniejszej pozycji marki na rynku jak również podążania i kreowania rynkowych trendów – mówi Maciej Tęsiorowski, współzałożyciel marki SENSUM MARE. 

Jak dodaje Łukasz Kołodziejek, drugi współzałożyciel marki: 

W ostatnim czasie zaprezentowaliśmy nowe opakowanie naszego kultowego już produktu serum ALGOPRO C. Zgodnie z nową identyfikacją wizualną zaprojektowane zostały również ostatnie premierowe produkty – serum ALGOPRO PEPTYDY, serum ALGOPRO CERAMIDY, maska pod oczy ALGOMASK oraz krem do rąk ALGOBODY. To pierwszy rebranding od momentu założenia marki. Niespodzianką dla naszych Klientów będzie to, że w tym roku zaprezentujemy kolejne, odmienione opakowania kosmetyków. To dla nas kluczowa kwestia do realizacji celów strategicznych firmy. Rebranding będzie dotyczył wszystkich naszych produktów i będzie sukcesywnie realizowany przez cały 2024 rok. 

SENSUM MARE to polska marka kosmetyków naturalnych tworzonych w duchu clean beauty założona w 2017 r. przez Macieja Tęsiorowskiego i Łukasza Kołodziejka. Jako pierwsza, polska, naturalna marka swoje DNA zbudowała w oparciu o wyjątkowe składniki pochodzenia morskiego i oceanicznego. Z czasem portfolio marki poszerzyło się o linię kremów BB, linię do ciała, kultowe SPF’y czy profesjonalną linię ALGOPRO. Dziś SENSUM MARE to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm kosmetycznych na polskim rynku oraz niekwestionowany love brand tysięcy kobiet. Produkty marki stanowią naturalny wybór w codziennej pielęgnacji kobiet, które oczekują od kosmetyków wysokiej jakości naturalnych składników aktywnych, zaawansowanych receptur i przede wszystkim skutecznego, widocznego działania. 

Kontynuuj czytanie

news

Nikodem Rozbicki o Julii Wieniawie i swoim pobycie w Stanach Zjednoczonych: “To duże wyróżnienie”

Opublikowano

w dniu

Nikodem Rozbicki pojawił się na gali “Bestsellery Empiku 2023”, których współprowadzącą była jego partnerka – Julia Wieniawa. Aktor opowiedział, dlaczego zdecydował się wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Nikodem Rozbicki to jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczął ponad 10 lat temu i od tej pory nie zwalnia tempa. Słynie z takich produkcji, jak “Bejbi blues”, “Dywizjon 303. Historia prawdziwa” czy “Kogel-mogel”. Widzowie znają go również między innymi z serialu “Singielka” i “Bracia”.

PRZECZYTAJ: Joanna Krupa cmoka zapytana o “Mam Talent”: Julia Wieniawa nie powinna się zamykać

Pod koniec 2023 roku aktor wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął studia aktorskie. Teraz na kilka dni wrócił do kraju i pojawił się na gali “Bestsellery Empiku 2023”, której współprowadzącą była jego partnerka – Julia Wieniawa.

Julka jest mega zapracowana dzisiaj, ma bardzo napięty program i wierzę, że sobie świetnie radzi – powiedział Rozbicki.

Opowiedział nam też, dlaczego wyjechał z Polski i jak wygląda jego życie w Los Angeles:

“W zeszłym roku dostałem stypendium i zaproszenie do szkoły w Los Angeles. To było duże wyróżnienie, chyba największe jakie mnie w życiu spotkało” – mówił Nikodem Rozbicki.

Jak dodał, jest to dla niego kreatywny czas – poznaje miasto, kulturę i przede wszystkim może się rozwijać. Stwierdził też, że na ten moment planuje skupić się na studiowaniu i na ten moment nie myśli jeszcze o robieniu kariery w Stanach Zjednoczonych.

“Dla mnie to jest coś, co mnie po prostu otwiera, rozwija intelektualnie” – powiedział aktor.

ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer o powrocie “Idź na Całość”, wyrzucaniu ekipy PiS z TVP i “Tańcu z Gwiazdami”

Trzymacie kciuki za rozwój kariery Nikodema? Dajcie znać w komentarzu pod wywiadem na YouTube.

Kontynuuj czytanie

news

Dagmara Kaźmierska stanowczo o byciu na dnie: “Można być potem na samym szczycie”

Opublikowano

w dniu

Dagmara Kaźmierska zdradziła, co sądzi o dawaniu innym drugiej szansy. Królowa życia powiedziała też o byciu na dnie i wejściu na szczyt.

Dagmara Kaźmierska znana jest przede wszystkim z programu “Królowe życia”. Choć celebrytka kojarzy się z luksusem i telewizją, to życie jej nie oszczędzało. Celebrytka jakiś czas temu wydała swoją autobiografię, w której opisała również mroczne sceny ze swojego życia.

PRZECZYTAJ: Joanna Krupa cmoka zapytana o “Mam Talent”: Julia Wieniawa nie powinna się zamykać

W ostatnim czasie potwierdziła się informacja, że Kaźmierska weźmie udział w programie “Taniec z Gwiazdami”, co oburzyło wielu internautów. W trakcie wiosennej ramówki Polsatu zapytaliśmy celebrytkę, co sądzi o dawaniu innym drugiej szansy.

“Każdemu trzeba dać drugą szansę, wiem to po sobie. Nie wolno nikogo skreślać […]” – mówiła.

Kaźmierska stwierdziła również, że uważa, iż ona swą szansę wykorzystała najlepiej jak potrafi.

“Pokazałam, że chociaż można być na samym dole, to można być potem na samym szczycie. Trzeba tylko chcieć i mieć dla kogo, bo wielu ludzi, którzy niestety ląduje w dole, nie ma siły i nie ma dla kogo się dźwigać. Ja na szczęście miałam” – podkreśliła Dagmara Kaźmierska.

Jak dodała, nie ma uniwersalnej rady dla osób, które znalazły się na dole. Stwierdziła jednak, że najważniejsze jest to, by się nie poddawać i mieć dla kogo walczyć.

Co sądzicie o dawaniu drugiej szansy? Dajcie znać w komentarzu pod wywiadem na YouTube.

ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer o powrocie “Idź na Całość”, wyrzucaniu ekipy PiS z TVP i “Tańcu z Gwiazdami”

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Fot. Instagram Dagmara Kaźmierska

Kontynuuj czytanie

news

Maciej Musiał chłonął historie swojego dziadka. Wzruszające słowa aktora

Opublikowano

w dniu

Maciej Musiał opowiedział, jak wygląda dla niego służba dla kraju. Nawiązał przy tym do historii swojego dziadka.

Maciej Musiał to jeden z najbardziej popularnych aktorów młodego pokolenia. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Tomka w serialu “Rodzinka.pl”. W ostatnim czasie zagrał również w filmie “Fuks 2”, który niedawno miał swoją premierę.

PRZECZYTAJ: Joanna Krupa cmoka zapytana o “Mam Talent”: Julia Wieniawa nie powinna się zamykać

Chociaż jest zawodowym aktorem, to nie boi się także innych wyzwań. W w 2019 znalazł się na europejskiej liście magazynu “Forbes” 30 Under 30, a 2023 roku został polskim ambasadorem NATO. Już wkrótce będziemy mogli go zobaczyć w najnowszej edycji programu “Taniec z Gwiazdami“.

1 lutego odbyła się wiosenna ramówka Polsatu, podczas której Maciej Musiał powiedział nam, że w trakcie programu liczy przede wszystkim na dobrą zabawę. Wspomniał też o tym, jakie wartości przekazał mu dziadek.

“Wychowywanie się obok człowieka, który walczył w czasie II wojny światowej, wyzwalał Wilno, później walczył z wojskami radzieckimi, siedział w więzieniu – ja chłonąłem te historie” – mówił aktor.

Jak dodał, to właśnie wiedza, jaką przekazał mu dziadek stanowi ważny element jego tożsamości.

“Mój dziadek zawsze był taką osobą, która jechała autobusem i dziękowała kierowcy za jego służbę, dziękowała lekarzowi, nauczycielowi” – opowiadał Musiał.

Aktor stwierdził też, że dzięki dziadkowi wie, iż służba dla kraju może przejawiać się na wiele sposobów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ewa Chodakowska o cechach Partnera, rodzicach, Body Positive i problemach par z “Razem odNowa”

Co sądzicie o słowach Macieja? Dajcie znać w komentarzu pod wywiadem na YouTube.

Maciej Musiał z dziadkiem

fot. Instagram Maciej Musiał

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością