Śledź nas

news

Miss Polski 2022: poznaj piękne finalistki konkursu

Opublikowano

w dniu

Miss Polski 2022

Znamy finalistki tegorocznego konkursu Miss Polski!

Najpiękniejsze Polki właśnie biorą udział w drugim zgrupowaniu konkursu Miss Polski 2022, podczas którego zwiedzają Małopolskę, biorą udział w sesjach zdjęciowych i próbach choreograficznych. Finał konkursu odbędzie się już w niedzielę 17 lipca, a koronę swojej następczyni przekaże Agata Wdowiak Miss Polski 2021.

Podczas pierwszego zgrupowania dziewczyny wzięły udział w dwóch sesjach zdjęciowych, ich efekty możecie obejrzeć w galerii poniżej. Pierwsza, to sesja beauty, podczas której finalistki wystąpiły w eleganckich kreacjach z kolekcji marki LOU zaprezentować najnowszą kolekcję biżuterii Jubiler Schubert. Druga sesja odbyła się na deptaku w Krynicy Zdrój.

HOT NEWS- Sebastian Fabijański przyznaje się do zdrady Maffashion – opowiedział o nocy spędzonej u Rafalali

Finalistki konkursu MISS POLSKI 2022

 • SARA BOROWIECKA

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Leszna, woj. wielkopolskie.

Na co dzień mieszkam, studiuję i pracuję w Warszawie. Jestem absolwentką Szkoły Prawa Brytyjskiego i Europejskiego, którą ukończyłam na Uniwersytecie w Cambridge. Na co dzień studiuję prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

 • GABRIELA CHOJNOWSKA

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs @miss.polski.miss.malopolski Mieszkam w Nowym Sączu, woj. małopolskie.

Jestem studentką stomatologii. Moim największym marzeniem, ściśle związanym z przyszłym zawodem, jest nieść pomoc innym poprzez nadawanie ludziom nowego, pięknego i estetycznego uśmiechu.

 • NATALIA CZERW

Mam 20 lat. Reprezentuje konkurs Miss Warszawy. Pochodzę z Warszawy i to właśnie w Warszawie studiuję stomatologię, która jest moją pasją. W przyszłości chciałabym zostać chirurgiem szczękowo – twarzowym.

 • NATALIA CZERWIŃSKA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs @miss_mister_podlasia . Pochodzę z Bogaczewa, woj. warmińsko-mazurskie. Studiuję kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

 • JOANNA CZOKAŁO

Mam 23 lata. Reprezentuje konkursu Miss Polski UK & Irleand. Pochodzę z Lipska, woj. podlaskie. Mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Ukończyłam studia magisterskich na specjalizacji Youth Justice System (system sprawiedliwości dla młodzieży). Studia nauczyły mnie głębszej empatii. Dały mi też siłę do działania i wnoszenia pozytywnych zmian w społeczeństwie.

 • DOMINIKA GRABIAS

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Biłgoraja, woj lubelskie. Studiuję kosmetologię, która również jest moją pasją. Jako kosmetolog chciałabym wspierać kobiety w tym, aby stawały się bardziej pewne siebie i w pełni się akceptowały.

 • ALEKSANDRA GRONOWSKA

Mam 27 lat. Do konkursu dostałam się z castingu online. Pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego, woj. łódzkie. Mieszkam w Warszawie, tutaj studiowałam i tutaj pracuję. Z wykształcenia jestem finansistką, z pasji – dziennikarką i to właśnie z mediami wiążę swoją zawodową przyszłość.

 • JUSTYNA JACHNIK

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Beskidów. Pochodzę z Bielska-Białej, woj. śląskie. Studiuję kosmetologię. W przyszłości chciałabym otworzyć swój gabinet urody, aby nie tylko kobiety ale również mężczyźni czuli się pięknie.

 • MAGDA JASIŃSKA

Mam 25 lat. Startowałam w castingu online. Pochodzę z Warszawy, woj. mazowieckie. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka. Na co dzień pracuję w korporacji, jednak uwielbiam modę i moim marzeniem jest własna marka odzieżowa.

 • ALEKSANDRA KLEPACZKA

Mam 22 lata. Startowałam z castingu online. Pochodzę z Bukowca, woj. łódzkie. Na co dzień pracuję w firmie IT jako rekruter oraz studiuję na kierunku: inżynier zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Właśnie skończyłam pisać swoją pracę inżynierską i mam nadzieję, że już niedługo będę dumną panią inżynier.

 • NATALIA KONOFALSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Płońska, woj mazowieckie. Jestem studentką czwartego roku Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Na co dzień pracuję jako reprezentant handlowy, a w wolnym czasie spełniam się w roli modelki.

 • PATRYCJA KRZYWOŃ

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Małopolski. Pochodzę z Krakowa, woj. małopolskie.

Na co dzień studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz uczę się języków obcych – biegle znam angielski oraz hiszpański, uczę się także portugalskiego i niemieckiego. Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z państwami hiszpańskojęzycznymi oraz z prawami człowieka. Od kilku lat pracuję też jako modelka w Polsce oraz w Indiach.

 • WERONIKA KUJAWA

Mam 20 lat. Reprezentuję konkurs Miss Ziemi Żyrardowskiej. Pochodzę z Raciąża, woj. mazowieckie. Obecnie mieszkam w Warszawie i studiuję prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego Od 7 roku życia trenuję taniec towarzyski, który stał się moją pasją. Odskocznią od codzienności jest dla mnie modeling.

 • JULIA MAŹ

Mam 19 lat. Zgłosiłam się konkursu online. Pochodzę z Dolic, woj. zachodniopomorskie. Obecnie mieszkam w Szczecinie i studiuję tu psychologię zdrowia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. . Największa pasją od zawsze było dla mnie strzelectwo sportowe i jazda na rolkach.

 • KATARZYNA MINOŁ

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Śląska. Pochodzę z Głoskowa, woj. mazowieckie.

W tym roku kończę studia na kierunku dietetyka kliniczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Nie jest mi obcy modeling. Jako modelka wyjeżdżałam na zagraniczne kontrakty, biorę udział w sesjach zdjęciowych.

 • OLIWIA NAWROT

Mam 19 lat. Reprezentuję konkursu Miss Polski North America. Urodziłam się w Krakowie, woj. małopolskie, ale od drugiego roku życia mieszkam w Stanach Zjednoczonych. Obecnie studiuję na wydziale biologii na Uniwersytecie w Miami.

 • MAJA PERZYNA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs Miss Warszawy. Pochodzę z Warszawy. Studiuję Finanse i Rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od kilku lat pracuję jako modelka. Udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych zwiększają moją pewność.

 • WIKTORIA PRZYBYLSKA

Mam 21 lat. Do konkursu zgłosiłam się online. Pochodzę z Lipówki, woj. lubelskie. Studiuję na Uniwersytecie Marii -Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku: społeczeństwo informacyjne, gdzie uczę się podstaw programowania. Od najmłodszych lat związana jestem z tańcem towarzyskim. Uczęszczałam również do szkoły muzycznej. Gram na wiolonczeli. Uczyłam się też śpiewu i aktorstwa. Pracuję jako modelka.

 • SYLWIA STASIŃSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Chełma, woj lubelskie, ale od 6 lat mieszkam w Gdańsku. Na co dzień jestem studentką prawa. Od 18 roku życia zawodowo zajmuje się modelingiem. Miałam to szczęście że moja pasja stała się moją pracą. Od dwóch lat jestem social media managerem.

 • MAGDALENA STORY

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs @missziemilomzynskiej . Pochodzę z Zambrowa, woj. podlaskie. Jestem studentką na 4 roku fizjoterapii oraz 2 roku pedagogiki. W przyszłości chciałabym połączyć dwa kierunki studiów i pracować z dziećmi z niepełnosprawnością.

 • ZUZANNA WIRTEK

Mam 26 lat. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Warszawy, woj. mazowieckie. Skończyłam dwa kierunki studiów: zarządzanie i dziennikarstwo. Miałam okazję sprawdzić się w roli reporterki e-sportowej. W przyszłości chciałabym zostać prezenterką telewizyjną oraz rozwijać się dalej jako fotomodelka.

 • KAROLINA WISZYŃSKA

Mam 27 lat. Reprezentuję konkurs @miss_mister_podlasia . Pochodzę z Augustowa, województwo podlaskie.

Ukończyłam Warszawską Szkołę Filmową, dzięki której mogę pracować w branży filmowej jako producent filmowy. Od najmłodszych lat moją pasją jest taniec i teatr – przez 13 lat tańczyłam w Teatrze Tańca w moim rodzinnym mieście, a obecnie w wolnych chwilach gram na deskach augustowskiego Teatru.

 • KAMILA WIŚNIEWSKA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs @miss_misterbeskidow . Pochodzę z Jastrzębia- Zdroju woj. śląskie. Studiuję Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Chciałabym pomagać ludziom, poszerzać ich wiedzę na temat diagnostyki chorób, zdrowego stylu życia i odżywiania. Od dziecka jestem związana z muzyką, gram na skrzypcach. Brałam udział w wielu projektach i występach muzycznych.

 • ALEKSANDRA WRZEŚNIEWSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs @misswarszawy_missmazowsza .Pochodzę z Kamieńca Ząbkowickiego, woj. dolnośląskie. Z fascynacją studiuję medycynę i pracuję jako opiekunka do dzieci. Będąc lekarzem chciałabym się skupić na leczeniu najmłodszych oraz zająć się działalnością naukową.

Finałowa gala konkursu odbędzie się 17 lipca w Amfiteatrze w Nowym Sączu. Będzie transmitowana w telewizji Polsat. Już teraz obejrzyjcie efekty sesji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża na jeziorze w dniu jego urodzin

Fot. Dorota Czoch/Seweryn Cieślik/Materiały prasowe

AW

news

Edyta Górniak uderza w wodę butelkowaną: Możesz ożywić wodę intencją miłości i wdzięczności

Opublikowano

w dniu

przez

Edyta Górniak

Edyta Górniak po raz kolejny podzieliła się swoimi zaskakującymi teoriami…

Edyta Górniak była kiedyś uważana za jedną z najzdolniejszych wokalistek w Polsce, dzisiaj kojarzy się głównie jako orędowniczka najdziwniejszych teorii. Jeszcze niedawno była prelegentką XIX Zlocie Wolnych Ludzi “Harmonia Kosmosu 2022”, gdzie wygłosiła przemówienie na temat biorobotów, hybryd i reptilian, którzy żyją wokół nas.

HOT NEWS- Olivia Newton-John nie żyje – gwiazda “Grease” miała 74 lata

Teraz Edyta postanowiła uderzyć kolejną zaskakującą teorią. Tym razem wokalistka wzięła pod lupę… wodę! Swój wywód zaczęła:

Woda – jedna z dwóch obok krwi, świętych substancji, których nigdy nie zdoła zastąpić żaden syntetyk i żadna technologia. Jest podstawowym pokarmem wszystkich istnień organicznych. Jest uzdrowieniem, oczyszczeniem, pożywieniem, rozpuszczeniem i pamięcią historii Ziemi. Występuje pod wieloma postaciami. Wszystkie doskonałe

Następnie wyjaśniała, że woda butelkowana nie jest wolna, a to co pijemy, to tylko substytut:

(Niestety dla ludzi) prawdziwa woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do wody. Woda to życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła, musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury 

Na szczęście, nie wszystko stracone. Nawet butelkowanej wodzie można przywrócić jej wolność za pomocą kodu częstotliwości (?):

Możesz ożywić wodę intencją miłości i wdzięczności. Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości, zmienisz jej strukturę. Na podobnej zasadzie upraszczając, jak uruchamia się silnik od silnika.

Ciekawe?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maja Hyży w tiulu, Oceana w dwóch kreacjach i biało czarne Kombi na Wakacyjnej Trasie Dwójki

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK: Koncert TVP “Abba Ojcze – Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
The Voice Kids 4 final Edyta Gorniak wystep specjalny
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Olivia Newton-John nie żyje – gwiazda “Grease” miała 74 lata

Opublikowano

w dniu

przez

Olivia Newton-John

Olivia Newton-John od 30 lat chorowała na nowotwór…

Olivia Newton-John zyskała światową popularność, dzięki roli w kultowym filmie “Grease“, w którym wystąpiła u boku Johna Travolty. Za rolę Sandy Olsson otrzymała nominację do Złotego Globu. Niestety na początku lat 90. zdiagnozowano u niej raka piersi. Udało jej się pokonać chorobę, ale w kolejnych latach nowotwór powracał dwukrotnie.

HOT NEWS- Maja Hyży w tiulu, Oceana w dwóch kreacjach i biało czarne Kombi na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Australijka oprócz aktorstwa, rozwijała swoją karierę muzyczną. 14 z jej albumów pokryło się złotem, a cztery platyną. Oprócz tego Olivia była aktywistką na rzecz ochrony środowiska naturalnego i praw zwierząt.

Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci gwiazdy. Smutną wiadomość przekazał jej mąż John Easterling. Portal TMZ ujawnił, że Olivia do końca walczyła z chorobą:

Po 30-letniej podróży z rakiem przegrała walkę z rakiem piersi z przerzutami 

Rodzina opublikowała w mediach społecznościowych poruszające oświadczenie:

Dziś rano zmarła spokojnie na ranczu w południowej Kalifornii. Była otoczona rodziną i przyjaciółmi. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie

Osierociła męża i córkę Chloe Lattanzi. Miała 74 lata.

Łączymy się w bólu z rodziną…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Beata Kozidrak usłyszała decyzję sądu po apelacji prokuratury!

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Hyży w tiulu, Oceana w dwóch kreacjach i biało czarne Kombi na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Opublikowano

w dniu

przez

dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała do Stężycy!

Wakacyjna Trasa Dwójki tym razem zawitała na malownicze Kaszuby! 7 sierpnia widzowie TVP2 oraz widownia w Stężycy wzięła udział w fantastycznej zabawie w rytmach najpopularniejszych przebojów wszech czasów! Do tańca i wspólnego śpiewania zaprosili m.in. Oceana, Ottawan, Maja Hyży oraz legendarne zespoły: Boys, Kombi i Czerwone Gitary.

HOT NEWS- Beata Kozidrak usłyszała decyzję sądu po apelacji prokuratury!

Oceana wykonała swój największy hit “Endless summer” – oficjalny hymn mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Natomiast Czerwone gitary nie zawiedli widzów swoimi szlagierami: “Tak bardzo się starałem”, “Kwiaty we włosach”, “Ciągle pada”. Marcin Miller i Boys zaśpiewali “Niech żyje wolność i swoboda” oraz “Jesteś szalona”. Ponadto Kombi przypomniało swoje ponadczasowe hity: “Słodkiego miłego życia” oraz “Black&White”.

Na scenie mogliśmy zobaczyć także Top Girls, Łobuzy, Ottawan, Exaited i Maciej Smoliński. W duetach z Mają Hyży, Pawłem Skibą i Dagmarą Jaworską zagrali Mike & Laurent, czyli warszawski duet Dj’ów – Michał Harasimiuk i Leon Myszkowski, prywatnie syn Justyny Steczkowskiej. Mogliśmy też usłyszeć covery zagranicznych hitów takich jak: “Asereje”, “Ciao Siciliano”, “Shalala Lala”, “Macarena”, “Coco Jambo”. Koncert poprowadziły osobowości dobrze znane widzom TVP –Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, a na backstage’u Małgorzata Opczowska-Łęska.

Obejrzyjcie zdjęcia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sam Asghari atakuje byłego męża Britney Spears po krzywdzącym wywiadzie: Kevinowi wkrótce skończy się łatwy zarobek

scena z: Top Girls, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Łobuzy, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ottawan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Exaited, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Exaited, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Małgorzata Opczowska-Łęska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Łobuzy, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Agnieszka Drewnicka, Exaited, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Paweł Skiba, Dagmara Jaworska, Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Paweł Skiba, Dagmara Jaworska, Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Marcin Miller, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Czerwone Gitary, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Oceana, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Top Girls, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Małgorzata Opczowska-Łęska, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Kombi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Kombi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Mike & Laurent, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ottawan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Kombi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Paweł Skiba, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, Paweł Skiba, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maja Hyży, Michał Harasimiuk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Boys, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Boys, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Beata Kozidrak usłyszała decyzję sądu po apelacji prokuratury!

Opublikowano

w dniu

przez

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak nadal mierzy się z konsekwencjami swojego pijackiego rajdu po Warszawie

W dniu 62. urodzin Beata Kozidrak stawiła się w sądzie, by usłyszeć wyrok za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Sąd skazał ją wtedy na karę grzywny w wysokości 50 tysięcy złotych, świadczenie pieniężnym w wysokości 20 tysięcy złotych na rzecz funduszu postpenitencjarnego i pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mimo że wokalistka wyraziła skruchę i przeprosiła, prokuratura nie zgadzała się z wyrokiem i złożyła apelację. Prokurator Aleksandra Skrzyniarz mówiła:

W ocenie prokuratury orzeczenie zbyt niskiej kary powoduje, że nie spełni ona swojej funkcji w zakresie prewencji ogólnej i szczególnej i nie zaspokoi społecznego poczucia sprawiedliwości

HOT NEWS- Sam Asghari atakuje byłego męża Britney Spears po krzywdzącym wywiadzie: Kevinowi wkrótce skończy się łatwy zarobek

Dzisiaj, 8 sierpnia Beata poznała decyzję X Wydziału Karnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Warszawie. Jeszcze przed zapadnięciem wyroku prokurator  Piotr Mączka mówił w rozmowie z Super Expressem:

Choć kwota, którą miała zapłacić Kozidrak, jest jego zdaniem odpowiednia, to od początku wnioskował, by artystka straciła prawko na siedem lat oraz wykonywała prace społeczne. Zgodnie z jego wnioskiem, słynna piosenkarka miałaby zostać ukarana 10 miesiącami ograniczenia wolności, polegającego na wykonywaniu nieodpłatnych prac na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie 

Jak donosi Fakt, gwiazda nie stawiła się w sądzie osobiście. Prokuratura wnosiła o surowszy wyrok, a obrońca BeatyMaciej Żbikowski próbował udowodnić niesłuszność tych żądań. Okazuje się, że prokuratura nie była przekonana przeprosinami gwiazdy w mediach społecznościowych. Żbikowski argumentował:

Prokuratura stwierdziła w apelacji, że ma wątpliwości co do rzetelności przeprosin Beaty Kozidrak w mediach społecznościowych.A przecież one płynęły prosto z serca. Cała Polska, pół Europy dowiedziało się, że taka gwiazda prowadziła w stanie nietrzeźwości 

Kontynuował:

W tej sprawie należy oceniać indywidualnie. Jak zachowywała się przed występkiem i co robiła po popełnieniu przestępstwa. Urząd prokuratorski nie podzielał poglądu, żeby wziąć pod uwagę dorobek artystyczny Beaty Kozidrak. To nie była główna przesłanka tego orzeczenia sądu. Przecież pani Beata Pietras działa też charytatywnie. Czyniła dobro, nie czerpała z tego korzyści, chciała. Czyż te osobiste cechy nie powinny wpłynąć na wymiar kary? 

Ostatecznie sąd nie przychylił się do apelacji prokuratury i wyrok pozostał bez zmian. Mecenas Marcin Mamiński z kancelarii reprezentującej Beatę mówił:

Mieliśmy nadzieję, że taki wyrok zapadnie. Jesteśmy zadowoleni z tego wyroku, nie składaliśmy apelacji. Dzisiejsze orzeczenie potwierdza wyrok pierwszej instancji, sprawa jest więc zakończona. Po tym orzeczeniu wyrok stał się prawomocny.

Z kolei sąd tak argumentował swój wyrok w relacji “Faktu”:

Sąd nie dopatruje się rażącej łagodności, którą podnosił prokurator. Sąd pierwszej instancji prawidłowo ocenił okoliczności łagodzące i obciążające. Kara grzywny jest karą adekwatną i powinna osiągnąć cele zapobiegawcze 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gwiazdy Polsatu bawią się z widzami na planie jesiennego spotu ramówkowego [foto]

Koncert Walentynki z Polsatem, Filharmonia Podlaska, 14.02.2021, fot.WBF/Patrycja Wiewiorkowska, na zdj. Beata Kozidrak
Earth Festival Uniejow, 23.08.2020, fot.WBF, na zdj. Beata Kozidrak
Sylwestrowa Moc Przebojow Polsat, 31.12.2020, fot.WBF, na zdj. Beata Kozidrak
scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
Beata Kozidrak

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

HITY