Śledź nas

news

Miss Polski 2022: poznaj piękne finalistki konkursu

Opublikowano

w dniu

Miss Polski 2022

Znamy finalistki tegorocznego konkursu Miss Polski!

Najpiękniejsze Polki właśnie biorą udział w drugim zgrupowaniu konkursu Miss Polski 2022, podczas którego zwiedzają Małopolskę, biorą udział w sesjach zdjęciowych i próbach choreograficznych. Finał konkursu odbędzie się już w niedzielę 17 lipca, a koronę swojej następczyni przekaże Agata Wdowiak Miss Polski 2021.

Podczas pierwszego zgrupowania dziewczyny wzięły udział w dwóch sesjach zdjęciowych, ich efekty możecie obejrzeć w galerii poniżej. Pierwsza, to sesja beauty, podczas której finalistki wystąpiły w eleganckich kreacjach z kolekcji marki LOU zaprezentować najnowszą kolekcję biżuterii Jubiler Schubert. Druga sesja odbyła się na deptaku w Krynicy Zdrój.

HOT NEWS- Sebastian Fabijański przyznaje się do zdrady Maffashion – opowiedział o nocy spędzonej u Rafalali

Finalistki konkursu MISS POLSKI 2022

 • SARA BOROWIECKA

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Leszna, woj. wielkopolskie.

Na co dzień mieszkam, studiuję i pracuję w Warszawie. Jestem absolwentką Szkoły Prawa Brytyjskiego i Europejskiego, którą ukończyłam na Uniwersytecie w Cambridge. Na co dzień studiuję prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

 • GABRIELA CHOJNOWSKA

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs @miss.polski.miss.malopolski Mieszkam w Nowym Sączu, woj. małopolskie.

Jestem studentką stomatologii. Moim największym marzeniem, ściśle związanym z przyszłym zawodem, jest nieść pomoc innym poprzez nadawanie ludziom nowego, pięknego i estetycznego uśmiechu.

 • NATALIA CZERW

Mam 20 lat. Reprezentuje konkurs Miss Warszawy. Pochodzę z Warszawy i to właśnie w Warszawie studiuję stomatologię, która jest moją pasją. W przyszłości chciałabym zostać chirurgiem szczękowo – twarzowym.

 • NATALIA CZERWIŃSKA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs @miss_mister_podlasia . Pochodzę z Bogaczewa, woj. warmińsko-mazurskie. Studiuję kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

 • JOANNA CZOKAŁO

Mam 23 lata. Reprezentuje konkursu Miss Polski UK & Irleand. Pochodzę z Lipska, woj. podlaskie. Mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Ukończyłam studia magisterskich na specjalizacji Youth Justice System (system sprawiedliwości dla młodzieży). Studia nauczyły mnie głębszej empatii. Dały mi też siłę do działania i wnoszenia pozytywnych zmian w społeczeństwie.

 • DOMINIKA GRABIAS

Mam 22 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Biłgoraja, woj lubelskie. Studiuję kosmetologię, która również jest moją pasją. Jako kosmetolog chciałabym wspierać kobiety w tym, aby stawały się bardziej pewne siebie i w pełni się akceptowały.

 • ALEKSANDRA GRONOWSKA

Mam 27 lat. Do konkursu dostałam się z castingu online. Pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego, woj. łódzkie. Mieszkam w Warszawie, tutaj studiowałam i tutaj pracuję. Z wykształcenia jestem finansistką, z pasji – dziennikarką i to właśnie z mediami wiążę swoją zawodową przyszłość.

 • JUSTYNA JACHNIK

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Beskidów. Pochodzę z Bielska-Białej, woj. śląskie. Studiuję kosmetologię. W przyszłości chciałabym otworzyć swój gabinet urody, aby nie tylko kobiety ale również mężczyźni czuli się pięknie.

 • MAGDA JASIŃSKA

Mam 25 lat. Startowałam w castingu online. Pochodzę z Warszawy, woj. mazowieckie. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka. Na co dzień pracuję w korporacji, jednak uwielbiam modę i moim marzeniem jest własna marka odzieżowa.

 • ALEKSANDRA KLEPACZKA

Mam 22 lata. Startowałam z castingu online. Pochodzę z Bukowca, woj. łódzkie. Na co dzień pracuję w firmie IT jako rekruter oraz studiuję na kierunku: inżynier zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Właśnie skończyłam pisać swoją pracę inżynierską i mam nadzieję, że już niedługo będę dumną panią inżynier.

 • NATALIA KONOFALSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Płońska, woj mazowieckie. Jestem studentką czwartego roku Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Na co dzień pracuję jako reprezentant handlowy, a w wolnym czasie spełniam się w roli modelki.

 • PATRYCJA KRZYWOŃ

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Małopolski. Pochodzę z Krakowa, woj. małopolskie.

Na co dzień studiuję prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz uczę się języków obcych – biegle znam angielski oraz hiszpański, uczę się także portugalskiego i niemieckiego. Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z państwami hiszpańskojęzycznymi oraz z prawami człowieka. Od kilku lat pracuję też jako modelka w Polsce oraz w Indiach.

 • WERONIKA KUJAWA

Mam 20 lat. Reprezentuję konkurs Miss Ziemi Żyrardowskiej. Pochodzę z Raciąża, woj. mazowieckie. Obecnie mieszkam w Warszawie i studiuję prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego Od 7 roku życia trenuję taniec towarzyski, który stał się moją pasją. Odskocznią od codzienności jest dla mnie modeling.

 • JULIA MAŹ

Mam 19 lat. Zgłosiłam się konkursu online. Pochodzę z Dolic, woj. zachodniopomorskie. Obecnie mieszkam w Szczecinie i studiuję tu psychologię zdrowia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. . Największa pasją od zawsze było dla mnie strzelectwo sportowe i jazda na rolkach.

 • KATARZYNA MINOŁ

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Śląska. Pochodzę z Głoskowa, woj. mazowieckie.

W tym roku kończę studia na kierunku dietetyka kliniczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Nie jest mi obcy modeling. Jako modelka wyjeżdżałam na zagraniczne kontrakty, biorę udział w sesjach zdjęciowych.

 • OLIWIA NAWROT

Mam 19 lat. Reprezentuję konkursu Miss Polski North America. Urodziłam się w Krakowie, woj. małopolskie, ale od drugiego roku życia mieszkam w Stanach Zjednoczonych. Obecnie studiuję na wydziale biologii na Uniwersytecie w Miami.

 • MAJA PERZYNA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs Miss Warszawy. Pochodzę z Warszawy. Studiuję Finanse i Rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od kilku lat pracuję jako modelka. Udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych zwiększają moją pewność.

 • WIKTORIA PRZYBYLSKA

Mam 21 lat. Do konkursu zgłosiłam się online. Pochodzę z Lipówki, woj. lubelskie. Studiuję na Uniwersytecie Marii -Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku: społeczeństwo informacyjne, gdzie uczę się podstaw programowania. Od najmłodszych lat związana jestem z tańcem towarzyskim. Uczęszczałam również do szkoły muzycznej. Gram na wiolonczeli. Uczyłam się też śpiewu i aktorstwa. Pracuję jako modelka.

 • SYLWIA STASIŃSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Chełma, woj lubelskie, ale od 6 lat mieszkam w Gdańsku. Na co dzień jestem studentką prawa. Od 18 roku życia zawodowo zajmuje się modelingiem. Miałam to szczęście że moja pasja stała się moją pracą. Od dwóch lat jestem social media managerem.

 • MAGDALENA STORY

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs @missziemilomzynskiej . Pochodzę z Zambrowa, woj. podlaskie. Jestem studentką na 4 roku fizjoterapii oraz 2 roku pedagogiki. W przyszłości chciałabym połączyć dwa kierunki studiów i pracować z dziećmi z niepełnosprawnością.

 • ZUZANNA WIRTEK

Mam 26 lat. Reprezentuję konkurs Miss Mazowsza. Pochodzę z Warszawy, woj. mazowieckie. Skończyłam dwa kierunki studiów: zarządzanie i dziennikarstwo. Miałam okazję sprawdzić się w roli reporterki e-sportowej. W przyszłości chciałabym zostać prezenterką telewizyjną oraz rozwijać się dalej jako fotomodelka.

 • KAROLINA WISZYŃSKA

Mam 27 lat. Reprezentuję konkurs @miss_mister_podlasia . Pochodzę z Augustowa, województwo podlaskie.

Ukończyłam Warszawską Szkołę Filmową, dzięki której mogę pracować w branży filmowej jako producent filmowy. Od najmłodszych lat moją pasją jest taniec i teatr – przez 13 lat tańczyłam w Teatrze Tańca w moim rodzinnym mieście, a obecnie w wolnych chwilach gram na deskach augustowskiego Teatru.

 • KAMILA WIŚNIEWSKA

Mam 19 lat. Reprezentuję konkurs @miss_misterbeskidow . Pochodzę z Jastrzębia- Zdroju woj. śląskie. Studiuję Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Chciałabym pomagać ludziom, poszerzać ich wiedzę na temat diagnostyki chorób, zdrowego stylu życia i odżywiania. Od dziecka jestem związana z muzyką, gram na skrzypcach. Brałam udział w wielu projektach i występach muzycznych.

 • ALEKSANDRA WRZEŚNIEWSKA

Mam 23 lata. Reprezentuję konkurs @misswarszawy_missmazowsza .Pochodzę z Kamieńca Ząbkowickiego, woj. dolnośląskie. Z fascynacją studiuję medycynę i pracuję jako opiekunka do dzieci. Będąc lekarzem chciałabym się skupić na leczeniu najmłodszych oraz zająć się działalnością naukową.

Finałowa gala konkursu odbędzie się 17 lipca w Amfiteatrze w Nowym Sączu. Będzie transmitowana w telewizji Polsat. Już teraz obejrzyjcie efekty sesji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża na jeziorze w dniu jego urodzin

Fot. Dorota Czoch/Seweryn Cieślik/Materiały prasowe

AW

news

Mrozińska, Magik of Y i Kamińska na premierze singla Tomasza Dolskiego

Opublikowano

w dniu

przez

dolski

Połączenie głębokiej muzyki elektronicznej z klasycznym brzmieniem skrzypiec, czyli premiera nowego singla Tomasza Dolskiego! Sprawdź, kto się pojawił

25 listopada w warszawskiej kawiarni “Inna Bajka” odbył się wyjątkowa premiera nowego singla Tomasza Dolskiego pt. “Tresillo Fantastique”. Utwór łączy w sobie głęboką muzykę elektroniczną z unikatowym brzmieniem skrzypiec, które już od 12 lat Tomasz konsekwentnie promuje na polskim rynku. Przypomnijmy, że Tomek swoją karierę rozpoczął od udziału w programie telewizyjnym – “Must Be the Music. Tylko muzyka”, w którym swoim brawurowym wykonaniem flagowej melodii “Piratów z Karaibów” zaczarował nie tylko jurorów, ale i tysiące widzów przed telewizorami. Ostatecznie Dolski dotarł do finału!

Ten program wprowadził mnie na dobre tory. Zmienił moje postrzeganie rzeczywistości, muzyki, koncertów i całej muzycznej branży. To właśnie po jego zakończeniu narodziła się we mnie chęć na tworzenie wideoklipów i występowanie przed szeroką publicznością

HOT NEWS- Dominika Gwit o efekcie jojo i czy grubej się należy?

W swoim dorobku artystycznym ma blisko 1000 koncertów, ale i wyjątkowy muzyczny krążek – “Love to music”. Brawurowy skrzypek nie spoczywa jednak na laurach, czego dowodem bez wątpienia jest singiel “Tresillo Fantastique”. Praca nad utworem była owocem polsko-amerykańskiej kooperacji, która trwała aż 2 lata.

Przez dwa lata pracowałem z Prototyperaptorem – producentem z Teksasu, który w branży również działa już od ponad 10 lat. Co ciekawe, nie mieliśmy okazji poznać się osobiście, ale mimo to, rozumiemy się fantastycznie

Utwór “Tresillo Fantastique” to futurystyczna wizja połączenia muzyki klasycznej z elektronicznym, zadziornym brzmieniem. To polska, wyjątkowa odpowiedź na twórczość Vanessy Mae, Jeana Michela Jarre czy obecnej amerykańskiej gwiazdy – skrzypaczki Lindsey Stirling.

Podczas premiery singla w kawiarni pojawili się m.in. Kamila Kamińska, Agnieszka i Alex Mrozińscy, Anna Kubisz, Fabian Kosiński, Marta Tomczak, Mariusz Wawrzyńczyk oraz Magik of Y. Ten ostatni opowiedział:

Mamy z Tomkiem wspólnego przyjaciela, który często opowiada mi o jego fantastycznej twórczości. Nigdy wcześniej nie miałem okazji słuchać na żywo jego występu, więc stwierdziłem, że dzisiejsza premiera to idealny moment na spotkanie. Tomek robi różne szalone rzeczy. Skakał nawet ze skrzypcami ze spadochronem. Podziwiam nie tylko jego kunszt artystyczny, ale też i szalone wizje na wideoklipy!

Agnieszka Mrozińska dodała:

Tomek jest nie tylko utalentowanym muzykiem, ale też wielkim showmanem. Dzisiaj przeniósł nas w inną bajkę. Ten singiel był tworzony dwa lata i zdecydowanie słychać efekty tej pracy. Jest fantastyczny! Nie mogę się doczekać kolejnych utworów

Tomek zdradził, że jest w trakcie pracy nad drugim krążkiem, którego inspiracją jest muzyka polska. W efekcie cały album przeniesie słuchaczy w świat szalonej improwizacji z nutką tradycyjnych brzmień.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polska wygrała na Mundialu 2:0 – zobacz jak kibicowały nasze Gwiazdy i pomogło!

scena z: Tomasz Dolski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ilona Chylewska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Karolina Dolska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Mariusz Wawrzyńczyk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Tomasz Dolski, Karolina Dolska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Karolina Dolska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Mariusz Wawrzyńczyk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Anna Kubisz, Tomasz Dolski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Fabian Kosiński, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Tomasz Dolski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Anna Kubisz, Ewa Dolska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Magik of Y, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Mariusz Wawrzyńczyk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Anna Kubisz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Tomasz Dolski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Agnieszka Mrozińska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Ilona Chylewska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Marta Tomczak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Magik of Y, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Tomasz Dolski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Marta Tomczak, Tomasz Dolski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Kamila Kamińska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Tomasz Dolski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Dominika Gwit o efekcie jojo i czy grubej się należy?

Opublikowano

w dniu

przez

Dominika Gwit

Dominika Gwit opowiedziała, jak mierzy się z ocenami swojej figury!

Dominika Gwit jakiś czas temu ruszyła ze stand-upem “Dystans albo wszyscy umrzemy”, w którym otwarcie porusza temat swojej wagi. W czasie jej występu pada nawet kontrowersyjne pytanie “czy grubej się należy”.

HOT NEWS- Polska wygrała na Mundialu 2:0 – zobacz jak kibicowały nasze Gwiazdy i pomogło!

Aktorka zauważa, że żyjemy w trudnych czasach, kiedy cały czas jesteśmy oceniani. Jedni są za szczupli, inni za puszyści, a kolejni nie spełniają jeszcze innych kanonów.

Ja opowiedziałam o sobie, bo to są takie moje doświadczenia, ale podejrzewam, że każdy z widzów jak siedział na tej widowni, miałby do opowiedzenia swoją historię tego, co przeżył w związku z ocenianiem, w związku obgadywaniem, w związku z tym, jak ludzie myślą, jak uważają, jak ktoś powinien żyć inaczej niż żyje

W związku z tym Dominika wychodzi do ludzi z pozytywnym przesłaniem i zachęca do dystansu, który tylko może nas zbawić! Aktorka zaznacza, jak ważne jest pozbycie się kompleksów, myślenie o sobie i nie przejmowanie się bzdurami. Ona sama przepracowała to wiele lat temu, gdy dopadł ją efekt jojo, co było szeroko komentowane:

Zupełnie mnie to już nie interesuje, co ktoś sobie o mnie myśli. Kocham siebie i to jest dla mnie najważniejsze

Dominika uważa, że miłość nie może być lekarstwem na kompleksy! Dlaczego? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zdrójkowski, Widawska i Piaseczny na premierze filmu „Święta inaczej” [foto]

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA
scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
gwit
dominika

Fot. Akpa/Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Polska wygrała na Mundialu 2:0 – zobacz jak kibicowały nasze Gwiazdy i pomogło!

Opublikowano

w dniu

przez

mundial

Polska pokonała Arabię Saudyjską 2:0! Zobacz jak gwiazdy wspierały Naszych

Mistrzostwa Świata w Katarze trwają w najlepsze. Biało-czerwoni we wtorek zremisowali z Meksykiem 0:0, czym przerwali niechlubną tradycję przegrywania meczów otwierających. Tym razem mamy nawet szansę na wyjście z grupy po pokonaniu Arabii Saudyjskiej podczas drugiego meczu na Mundialu 2:0. W 39 minucie bramkę strzelił Piotr Zieliński, a w 82 Robert Lewandowski!

HOT NEWS- Zdrójkowski, Widawska i Piaseczny na premierze filmu „Święta inaczej” [foto]

Mundial wzbudza ogromne emocje wśród piłkarskich kibiców, a polskiej drużynie kibicują również gwiazdy. Mateusz Gessler zachęcił fanów do wstawiania biało czerwonych serduszek, by okazać wsparcie Naszym. Z kolei Jacek Jeschke pokazał jak kibicuje z całą rodziną, nawet z malutką córeczką. Razem z córką mecz oglądał także Maciej Dowbor:

Polska Goooool!! Bo jak nie to Mała Dowborówna się z Wami rozprawi😂😂🇵🇱✌️🙏 A jej nie warto podpadać! Ma to po Mamusi😂😎❤️

Radosław Majdan, który przedstawi podsumowanie meczu również wstawił okolicznościowy post. Z kolei jego żona, Małgorzata Rozenek, pochwaliła się, że ogląda mundial podczas lotu samolotem! Naszym kibicowali także Filip Lato, Odeta Moro czy Marianna Schreiber.

Oglądaliście mecz?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- PATI ukradła show Agacie KULESZY w „Skazanej”? Aktorka szczerze OCENIA młodszą koleżankę!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Zdrójkowski, Widawska i Piaseczny na premierze filmu „Święta inaczej” [foto]

Opublikowano

w dniu

przez

święta inaczej

Plejada gwiazd pojawiła się na premierze “Święta inaczej” – film już wszedł do kin!

24 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „Święta inaczej” w reżyserii Patricka Yoki. Na ekranie zwariowanej komedii zobaczymy m.in. Darię Widawska, Karola Dziubę, Wiktorię Gąsiewską, Adama Zdrójkowskiego, Antoniego Sałaja i Oskara Wojciechowskiego. Daria, która w filmie wciela się w rolę Ewy przyznała:

„Święta inaczej” to film wyjątkowy. Jak wskazuje sam tytuł, inny niż komedie romantyczne o świętach, które do tej pory powstały

Adam Zdrójkowski dodał:

Na „Święta inaczej” zapraszam osoby w różnym wieku, dla których okres świąteczny jest bardzo ważny. Osoby, które wiedzą, że nie zawsze jest tak kolorowo, jakby mogło się wydawać i byśmy tego chcieli

HOT NEWS- PATI ukradła show Agacie KULESZY w „Skazanej”? Aktorka szczerze OCENIA młodszą koleżankę!

Na premierze pojawili się także Wiktoria Kruszczyńska, Paweł Koślik, Maria Dejmek, Paweł Okoński, Michał Lupa, Adam Organista, Kinga Ilgner, Rafał Kowalski, Michał Czyż, Agnieszka Rajda, Adam Turczyk, Jan Wojtyński, Szymon Kukla, Aleksander Janiszewski, Ludwik Borkowski, Natalia Iwańska, Ola Batko, Edyta Januszewska, Kamil Ruszecki, Wiktor Korzeniowski, Aleksandra Nowosadko, Jerzy Grzechnik i Grzegorz Pierczyński, a także Andrzej Piaseczny, który śpiewa dwie piosenki skomponowane na potrzeby tego filmu.

Swoją obecnością wieczór uświetnili także Jacek Kopczyński, Agnieszka Dygant, Monika Richardson, Joanna Moro, Aleksandra Szwed, Eliza Trybała czy Małgorzata Heretyk z mężem Ernestem Musiałem.

Główną bohaterką filmu jest Ewa (Daria Widawska), która do świąt przygotowuje się od kilku miesięcy! Tym razem jednak nic nie pójdzie po jej myśli. Świat Ewy legnie w gruzach, gdy kobieta przypadkowo dowie się, że mąż ją zdradza, córka (Wiktoria Gąsiewska) oszukuje, a syn (Oskar Wojciechowski) trzyma stronę ojca. Postanawia zrobić coś szalonego. Wsiada do pociągu w nieznane i po raz pierwszy w życiu traci kontrolę nad przyszłością. Film w kinach już od 25 listopada!

Obejrzyjcie zdjęcia z premiery!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Adam WORONOWICZ z serialu “Skazana”: GŁOS URATOWAŁA mi ŻYCIE!

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

HITY