Show Burlesque Dance i Klub Capitol w Warszawie zaprezentują w najbliższy weekend premierę musicalu „Gentle Woman”.

Spektakl będzie otwarciem cyklu przedstawień #clubtheatre a premiera odbędzie się 13 stycznia 2018 r. o godz. 21:30 w Capitol Club w Warszawie przy ul. Marszałkowska 115.

Fabułą spektaklu tworzy sześć współczesnych kobiet poszukujących swojego miejsca w świecie rządzonym przez męskie reguły, prezentują bogactwo osobowości, swoje wartości, sposoby radzenia sobie z problemami w kontekście kobiecości i jej wagi w świecie. Dramaturgia spektaklu zbudowana jest wokół dość codziennej sytuacji – przyjaciółki razem spędzają wieczór w mieście, napotykają inne kobiety – i te „idealne”, i te, z którymi wolałyby nie mieć nic wspólnego. Konfrontacja staje się źródłem refleksji o własną tożsamość i kondycję jako kobiety: co we mnie warte jest uwagi, jaka chcę być? Spotkanie z drugą kobietą może być źródłem całej palety doznań – przyjaźni, odcięcia się, po olśnienie, a nawet dreszcz erotyzmu… Obserwujemy bujny wymiar kobiecości manifestującej się różnorodnością, zwątpieniem i zagubieniem, przeplatającymi się z energią życia i kreacji.

Zobacz również – Z ostatniej chwili! Popularna i lubiana polska gwiazda urodziła!

Kim jest „gentle woman”? Ona czerpie moc z wrażliwości i delikatności. Z gracją kota porusza się w dżungli biznesu i męskiej (słabnącej jednak) dominacji. Buduje siebie, nasycając się pierwiastkiem uniwersalnej kobiecości i w więzi z kobietami, i w kontrze do nich. Mężczyzn postrzega jako niedowiarków, napastników, ale też dopełnienie i bogactwo drugiego bieguna w oceanie życia, z którego chce pić. Czy „gentle woman” sprawdza się w dzisiejszym świecie? Czy ma dość odwagi, by sięgając po spełnienie w przestrzeniach uznanych za męskie, zachować swoją kobiecość? Czy to jest możliwe?

Te i kolejne wątki ujęte w błyskotliwą klamrę kokieterii, zmysłów i sztuki tanecznej. Spektakl w wykonaniu artystek Show Burlesque Dance.  By kobiety przejrzały się jak w lustrze i pokochały to, co zobaczą, a mężczyźni dostrzegli, z kim mają do czynienia.  Znakomita zabawa, żartobliwy ton i inteligentny obraz życia w soczewce burleski.

Bilety dostępne na tronie www.showburlesque.pl/sklep lub w miejscu i w dniu wydarzenia.

Zobacz również – Tomasz Ciachorowski zdradził nam kulisy pierwszego odcinka Agent Gwiazdy 3!

źródło / fot. – informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów