Już za 4 dni ostatni dzień bieżącego roku, a wraz z nim wielka impreza Sylwestrowa. Występy wyemitują stacje Polsat, TVN i TVP2.

Już niedługo najgorętsza noc w roku, podczas której odbędą się wystrzałowe imprezy. Sylwester 2017/2018 zapowiada się wspaniale! Trzy największe stacje telewizyjne zorganizują wyjątkowe koncerty, w trzech polskich miastach. Sprawdźcie to w dalszej części artykułu!

POLECAMY – UWIELBIANE POLSKIE GWIAZDY W NOWEJ KOMEDII ROMANTYCZNEJ “NARZECZONY NA NIBY”!

Sylwester TVN odbędzie się w Warszawie, w tym roku na placu Bankowym. Wystąpią m.in. Agnieszka Chylińska, Cleo, Ewelina Lisowska, Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe, Dariusz Kozakiewicz z Perfect, Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus Mateusz Ziółko oraz duet Bracia.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie odbędzie się w Katowicach. Wystąpią tam Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Boys, Enej i Vangaboys. Lista gwiazd nie została jeszcze zamknięta, więc z pewnością wystąpi więcej polskich gwiazd. Co więcej, zobaczymy również hiszpańskiego piosenkarza Alvaro Solera, autora przeboju Sofia.

TVP w tym roku organizuje Sylwestra Marzeń z Dwójką. Impreza odbędzie się w Zakopanem! Wystąpią na niej Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Michał Szpak, Urszula czy Red Lips. W górach zobaczymy także Zenka Martyniuka oraz Bayer Full.

ZOBACZ TEŻ – MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ROZPĘTAŁA PRAWDZIWĄ BURZĘ PODCZAS ŚWIĄT!

Wybieracie się na którąś z tych imprez?

fot.facebook/TVN/POLSAT/Sylwester z Dwójką

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów