Cleo zarobiła w sylwestrową noc gigantyczne pieniądze!

Jak wiadomo, sylwestrowe koncerty od lat cieszą się ogromną popularnością. Gwiazdy w tę niezwykłą noc chętnie występują na polskich scenach i uświetniają Polakom wejście w nowy rok. Wymagania wokalistów są też o wiele większe, niż podczas ich typowych koncertów. Stawki idą nawet kilkukrotnie w górę! Sylwester dla gwiazd to naprawdę łatwy i świetny zarobek! Przypomnijmy, że TVP zapłaciło prawie pół miliona złotych za występ Luisa Fonsiego, wykonawcy hitu “Despacito”Jesteście ciekawi, ile pieniędzy w jedną noc zarobiła gwiazda “Stolicy Sylwestra 2017”Cleo? To naprawdę gigantyczne sumy…!

HOT NEWS – Edyta Herbuś macochą? Długo ukrywany związek w końcu wyszedł na jaw?

Cleo za jeden występ życzy sobie zazwyczaj około 30 tys. zł, lecz w ostatni dzień roku ta kwota mogła wzrosnąć do 60 tys. zł. za koncert. Przypomnijmy, że gwiazda wystąpiła na sylwestrze w Warszawie, zorganizowanym przez telewizję TVN. Natychmiast po swoim występie na Placu Bankowym pojechała do Łomży, gdzie zaśpiewała na imprezie plenerowej!

POLECAMY – Ostatnia szansa na popularność? Dawid Kwiatkowski szczerze o The Voice of Poland

To nie wszystko! Cleo zagrała także sylwestrowy koncert na evencie zamkniętym jednej z firm. Jak pisze portal se.pl, za taki występ gwiazda mogła zażyczyć sobie nawet 80 tys. zł. WOW! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Jedna noc i trzy koncerty! Przyznajcie, że robi to wrażenie! A jeśli, jaki sylwester, taki cały rok – to przed Cleo rok pełen pracy i muzyki!

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów