Julia Wieniawa oficjalnie została ambasadorką NeoNail.

Julia Wieniawa podzieliła się dziś z internautami świetną wiadomością! Młoda aktorka i piosenkarka została ambasadorką marki NeoNail, która produkuje m.in. lakiery hybrydowe. Ambasadorką tej marki jest również Joanna Krupa, a jej ideę wspiera także youtuberka katOsu, Katarzyna Gajewska czy Red Lipstick Monster, Ewa Grzelakowska-Kostoglu.

POLECAMY – Jak Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera, komu pomóc?

Na Instaramie Julii można zauważyć, że dziewczyna dużą uwagę przykłada do estetyki dłoni i paznokci. Julia ma zawsze schludnie i pomysłowo zrobione paznokcie, a swoimi paznokciowymi inspiracjami chęntnie dzieli się z fanami. Marka NeoNail wspiera kreatywne i piękne kobiety, dlatego też w promocję nowej kolekcji lakierów hybrydowych zaangażowała właśnie Wieniawę!

Relację z sesji zdjęciowej możemy oglądać na Insta Stories Julki oraz marki NeoNail. Zdjęcia odbywają się na 42. piętrze wieżowca Cosmopolitan Twarda 4, w Warszawie. Cała sesja utrzymana jest w letnim klimacie, który wywołały wakacyjne stylizacje i kolory lakierów. Julia z okazji sesji ma wykonaną stylizację w 3 kolorach białym, niebieskim i różowym, które ułożone są w geometryczne kształty.

Wszyscy zaangażowani w projekt są zachwyceni urodą i profesjonalizmem Julki. Myślicie, że Julia Wieniawa pójdzie w ślady ambasadorki Indigo, Natalii Siwiec, i będzie twórzyć dla NeoNail własne kolekcje lakierów do paznokci? Mamy nadzieję, że tego dowiemy się tego już wkrótce!

ZOBACZ TEŻ – Powtórny ślub Izabeli Janachowskiej!? Tylko nam zdradza jaki będzie!Zobacz relację z sesji w naszej galerii!

fot.Instagram/Julia Wieniawa/NeoNail

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NA NA FACEBOOKU!

 


Nie ma więcej wpisów