Malwina Wędzikowska poprowadzi pierwszy nowy program pt. “Ostatnia Szansa”.  Tym razem metamorfozy będą dotyczyły tylko mężczyzn!

Programów dotyczących przeróżnych metamorfoz i przemian jest już trochę na rynku telewizyjnym. Doskonalenie piękna, poprawianie operacjami plastycznymi, zmiana stylu. Tym razem TTV szykuje kompletną nowość, ponieważ “Ostatnia Szansa” czyli program dotyczący metamorfozy będzie dotyczył…tylko mężczyzn. Jak powszechnie wiadomo, faceci ZAZWYCZAJ mają w zwyczaju lekceważenie swojego stylu czy sposobu dobierania ubrań dlatego nowośćktórą poprowadzi Malwina Wędzikowska będzie dotyczyła właśnie płci “nie rozróżniającej koloru łososiowego od różu”.

POLECAMY – CLEO KOMENTUJE WYSTĘP GROMEE NA EUROWIZJI… MIAŁA RACJĘ?

W całej serii będą pojawiać się mężczyźni, którzy zaprzestali dbania o siebie, jednak są otwarci na zmiany ale nie wiedzą jak mają zacząć swoją przemianę. Wszyscy zgłoszeni przez swoje żony, matki i innych bliskich trafią w ręce Malwiny, która będzie miała za zadanie wymyślić im nowy, atrakcyjny wizerunek.

Malwina dała się poznać widzom „Drugiej Twarzy” jako ekspertka, która wie jak pracować nad wizerunkiem, by osiągnąć konkretny, zamierzony  efekt. Dlatego idziemy za ciosem i ten potencjał wykorzystamy w nowym autorskim programie, który zobaczymy na antenie TTV jesienią. Tym razem w ręce Malwiny trafią  panowie, których wygląd będzie wymagał natychmiastowej zmiany. To będzie pierwszy taki  format na naszym rynku, w którym metamorfozom poddamy mężczyzn.”– Lidia Kazen dyrektor programowa TTV

W każdym odcinku pojawi się dwóch bohaterów. Każdy z nich otrzyma kilka propozycji stylizacji ubioru oraz fryzur. Zmiana ma dotyczyć również najbliższych osób z otoczenia danego bohatera, co może być chyba najbardziej problematycznym tematem (w końcu nikt nie chce się odcinać od dobrych znajomych).

“O ile kobiety mają mnóstwo wskazówek, setki tytułów prasowych i programów w telewizji, które pomagają im w odnalezieniu własnego stylu, o tyle mężczyźni od dziś, no cóż… będą mieli mnie. 🙂 To „Ostatnia Szansa” na to, by zmienić swój świat, poznać elementarz męskiej elegancji i odnaleźć sens. Nie zapomnimy też o kobietach!  Zapraszam już wkrótce na antenę TTV” – zachęca Malwina Wędzikowska, kostiumograf, projektantka, stylistka gwiazd.

Trzeba jednak zaznaczyć, by zgłaszające żony były bardzo wyrozumiałe. Malwina to przecież piękna, młoda kobieta, która będzie zajmować się Waszymi mężczyznami!

ZOBACZ RÓWNIEŻ – POPEK WCHODZI DO POLITYKI! MA JUŻ PROGRAM WYBORCZY!

Wykorzystajcie program “Ostatnia Szansa” i wyślijcie zgłoszenie już dziś!

Jesteś facetem.

Słowo styl kojarzy Ci się zimą ze skokami narciarskimi, a latem z piłką nożną.

Dbanie o wygląd zewnętrzny traktujesz jak zło konieczne, a w lustro raczej wolisz nie patrzeć.

Od lat w Twojej garderobie zmienia się tylko kolor t-shirtów i rozmiar dżinsów.

Znasz to? A w  głębi męskiej duszy wiesz, że powinieneś coś z tym zrobić, tylko nie wiesz jak.

To się może źle skończyć, bo Twoi bliscy też to wiedzą, ale też nie potrafią ci pomóc.

To dla Was ostatni dzwonek, a my dajemy „Ostatnią Szansę” .

Malwina Wędzikowska pokaże Ci co powinieneś na siebie włożyć i jak o siebie zadbać, żeby przeobrazić się w kogoś znacznie atrakcyjniejszego. Dzięki jej ekipie otrzymasz też nową stylizację fryzury, mnóstwo porad praktycznych jak zadbać o swój wygląd, ale przede wszystkim szansę, że Twoja partnerka ujrzy w Tobie to, co zauroczyło ją na początku Waszego związku.

Na koniec niespodzianka i okazja do spędzenia romantycznych chwil. Wykorzystajcie „Ostatnią Szansę” i zgłoście się do programu.

Programu o stylu i wizerunku mężczyzn. O tym jak można go poprawić.

Zgłaszajcie siebie, swoich partnerów, przyjaciół i bliskich na adres ostatniaszansa@gplusproduction.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. informacja prasowa/tvn/x-news


Nie ma więcej wpisów