Śledź nas

news

Paulina Smaszcz i Grażyna Wolszczak bez wstydu promują bezpieczną medycynę estetyczną?

Opublikowano

w dniu

4 marca w warszawskim hotelu Verte odbyło się spotkanie poświęcone trendom w medycynie estetycznej. Pośród gości nie mogło zabraknąć takich gwiazd jak: Paulina Smaszcz, Grażyna Wolszczak, czy Danuta Błażejczyk.

Miłośnicy piękna, w tym profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej mieli okazję, aby spotkać się na evencie w warszawskim hotelu Verte. Celem tego wydarzenia było poszerzenie świadomości dotyczącej bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej.

“Rynek medycyny estetycznej gwałtownie się rozwija, i to są bardzo duże  procenty w skali roku, a sprzedaż produktów – spada. Lukę zapełniają produkty z czarnego rynku, bez certyfikatów. W naszej klinice pojawia się coraz więcej pacjentek, które są ofiarami nieudanych zabiegów przy użyciu złych preparatów. Pojawiają się osoby m.in. z martwicą na ustach, z migracją kwasu, które z kości policzkowej przemieściły się w zupełnie inne miejsce twarzy. “Uroda z certyfikatem” to wspólny krzyk nas – specjalistów. W projekt zaangażowała się firma Croma i jej prezes Katarzyna Potocka, jak również prawdziwa kobieta sukcesu, dziennikarka, spcjolożka a przede wszystkim klientka La Perli – Paulina Smaszcz” – podkreśliła Kalina Ben Sira, prezes i założycielka Kliniki La Perla

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dagmara Kaźmierska komentuje ułaskawienie Wąsika i Kamińskiego. Porównała politykę do kiełbasy

Beauty Box Distribution

Druga część eventu poświęcona była firmie zajmującej się dystrybucją sprzętów kosmetologicznych i preparatów do medycyny estetycznej Beauty Box Distribution. Dbałość o jakość i certyfikację- to hasło, które łączy Klinikę La Perla i Beauty Box Distribution. Frima ta stawia na certyfikowane urządzenia i produkty, które mają potwierdzone unijne wymogi pod względem bezpieczeństwa zdrowotnego oraz jakości.

“Uroda z certyfikatem”. Wyjątkowi goście

W rolę prowadzącej wcieliła się niezastąpiona Paulina Smaszcz. Wśród gości nie mogło zabraknąć takich osobistości jak: ambasadorki Kliniki La Perla: Grażyna Wołoszczak, Danuta Błażejczyk i Marta Krupa, prezes Cromy Katarzyna Potocka, a także doktor Adrian Skoczylas. Specjalista poruszył tematy takie jak bezpieczeństwo zabiegów medycyny estetycznej, jak również zdradził z jakimi problemami najczęściej zmagają się pacjentki.

“Uroda z certyfikatem”. Muzyczna niespodzianka

Zwieńczeniem wydarzenia był występ wyjątkowej artystki Danuty Błażejczyk. Artystka wykonała utwory z najnowszej płyty, na której znalazły się piosenki z repertuary Danuty Rinn

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bajm znowu podbija Polskę. Wystartowała jubileuszowa trasa koncertowa zespołu

Na zdj: Paulina Smaszcz, fot. Podlewski/AKPA

Na zdj: Kalina Ben Sira, Fot. Podlewski/AKPA
Na zdj.: Marta Krupa, Fot. Podlewski/AKPA
Na zdj: Danuta Błażejczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Na zdj: Katarzyna Potocka i Paulina Smaszcz, fot. Podlewski/AKPA
Na zdj: Adrian Skoczylas i Paulina Smaszcz, fot. Podlewski/AKPA

Źródło/fot: AKPA

AZG

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością