WfUXNFTnaxY

Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała, że w swoim życiu zaznała mobbingu i molestowania seksualnego. Jak sobie z tym poradziła? 

Głośna akcja #MeToo odbiła się szerokim echem również w polskich mediach. Do bycia ofiarami molestowania seksualnego przyznały się takie gwiazdy jak Dorota Wellman, Karolina Korwin Piotrowska czy Martyna Wojciechowska. Teraz głos w sprawie zabrała polska dziennikarka – Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

HOT NEWS – “M jak Miłość” – stara miłość nie rdzewieje! Magda i Paweł wrócą do siebie?

Jak sama przyznała, nie jest zaskoczona tym, że ofiar molestowania jest aż tak wiele. Zaznacza przy tym, że nigdy się po prostu o tym tak głośno nie mówiło. Dziennikarka wyznała, że również doświadczyła tych tragicznych momentów w swoim życiu. 

“Zaznałam zarówno mobbingu, też przez kobiety. Zaznałam też przemocy” – zdradza nam prezenterka.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska stwierdza przy tym, że molestowanie było, jest i będzie w każdym środowisku. Natomiast kobiety muszą nauczyć się z tym walczyć. Dziennikarkę oburza również fakt, iż z całej akcji #MeToo żartują sobie mężczyźni. Według niej są oni niewystarczająco wyedukowani, nie wiedzą, kiedy przekraczają granicę intymności kobiety i że nie powinni tego robić. Padły mocne słowa!

“Mężczyźni się z tego śmieją, bo mają po prostu małe mózgi albo małe fiutki…” – dodaje zbulwersowana dziennikarka.

POLECAMY – Która z nowych ambasadorek ZoZo Design wypadła lepiej?

Jak Paulina Smaszcz-Kurzajewska poradziła sobie w sytuacji, kiedy to znalazła się w niebezpieczeństwie? Zdecydowanie nie dała za wygraną. A więcej w materiale wideo.


 Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów