Piotr Żyła kłóci się z żoną. Poszło o dzieci.

Piotr Żyła po medialnym rozstaniu z żoną, nie ma aktualnie dobrej opinii w branży zarówno sportowej jak i show biznesowej. Justyna Żyła, żona skoczka, podsycała kryzys w ich związku i na bieżąco publikowała ich rodzinne historie na Instagramie.

POLECAMY – JUSTYNA STECZKOWSKA POGODZIŁA SIĘ Z MĘŻEM!?

Piotr i Justyna Żyła rozstali się kilka miesięcy temu. Skoczek zostawił partnerkę i dzieci dla kochanki. Po burzliwym rozstaniu żona sportowca opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym zdradziła kulisy ich związku. 

Twoje Imperium donosi, że Piotr Żyła wysłał swojej żonie pismo przedprocesowe, w którym domaga się spotkań z dziećmi. Co ciekawe, Justyna nigdy nie odmawiała mu spotkań z dziećmi, ale to one nie mają na nie ochoty:

“Justyna Żyła dostała od męża pismo przedprocesowe – wezwanie do podjęcia rozmów w kwestii ustalenia kontaktów ojca z dziećmi. To jakaś paranoja, bo Justyna nigdy nie zabraniała mu spotykać się z dziećmi. Piotrek w każdej chwili może odwiedzić je w domu. Problem polega na tym, że on nie chce przyjechać do Wisły. Woli, żeby dzieci spotykały się z nim w jego nowym domu, w którym mieszka z kochanką. Ale Kuba i Karolina nie chcą widywać tej pani” – zdradziła znajoma rodziny

ZOBACZ TEŻ – HONORATA SKARBEK ZDRADZA SZCZEGÓŁY SWOJEGO NOWEGO ALBUMU! ZNAMY DATĘ PREMIERY!

Myślicie, że ich problemy rodzinne kiedyś się rozwiążą?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. Instagram/ Justyna Żyła, Piotr Żyła


Nie ma więcej wpisów