Popek trafił do szpitala! Nie zobaczymy już go w Tańcu z Gwiazdami?

Popek podzielił się na Instagramie filmikiem ze szpitala. Muzyk trafił pod opiekę lekarzy po tym jak tuż po niedzielnym treningu zasłabł. Swoim wpisem wzbudził duże wątpliwości, a post opatrzył słowami Nie jestem pewny ale to chyba będzie dzisiaj mój ostatni „taniec z diabłem”.

POLECAMY – HONORATA SKARBEK ZDRADZA SZCZEGÓŁY SWOJEGO NOWEGO ALBUMU! ZNAMY DATĘ PREMIERY!

“Cześć, witam wszystkich. Właśnie wyszedłem ze szpitala. Powiem Wam w skrócie co się stało. Wczoraj po treningu, o godzinie piątej robiłem ten trening taneczny i tam miałem góra dół, góra dół, góra dół – do tańca. Wyszedłem z treningu i zacząłem się zataczać, zaczęło mnie znosić na lewo i na prawo – zwymiotowałem i tak jest do dzisiaj. Chcę iść do kuchni i od razu skręcam w lewo po starcie, nie mam stabilizacji w nogach, nosi mnie na boki, a nie jestem pijany. Nie ukrywam ze trochę się martwię. Trzymajcie za mnie kciuki.” – powiedział

Raper poprosił jednocześnie internautów, aby pisali do niego, gdy mieli kiedyś podobne objawy oraz oczywiście trzymali za niego kciuki! Myślicie, że z powodów zdrowotnych zrezygnuje z udziału w show?

ZOBACZ TEŻ – JAROSŁAW KRET SZUKA MIŁOŚCI… W INDIACH!?

My życzymy Popkowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Jania dzisiaj musisz mi wybaczyć

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

Nie jestem pewny ale to chyba będzie dzisiaj mój ostatni „taniec z diabłem”

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów