Po głośnym rozstaniu z Beatą Tadlą, Jarosław Kret postanowił szukać miłości za granicą! Czy dawna miłość go zechce?

Jarosław Kret stał się jedną z bardziej nielubianych osób w polskim show biznesie, po tym jak w głośny sposób zerwał poprzez media, ze swoją partnerką Beatą Tadlą. Internauci byli oburzeni jego niedojrzałym zachowaniem i instrumentalnym traktowaniem kobiet. Te zarzuty doprowadziły pogodynka do wściekłości, zapowiedział, że wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, by tam uczyć na uniwersytecie, z dala od Polski, której ma dość.

HOT NEWS- Peja pochwalił się miesięcznym synem! Chłopiec jest uroczy!

Jednak nie zdecydował się na wyjazd do USA, a do Indii, by oficjalnie pracować nad nową książką. Możliwe, że istnieje też inny powód jego podróży do Azji. Właśnie w Indiach mieszka jego była dawna wielka miłość, gwiazda filmowa Tannishtha Chatterjee.

W przeszłości byli ze sobą bardzo blisko, Kret mieszkał u niej w domu i miał wobec niej poważne zamiary. Przez pięć lat kursował między Indiami a Polską, aż w końcu dostał stałą pracę w telewizji, a kariera aktorki także nabrała tempa. Podobno nie stracili kontaktu, mimo że ich drogi się rozeszły.

Według indyjskich mediów 38 letnia Tannishtha jest nadal niezamężna i bezdzietna. Czy Jarosław będzie chciał się z nią podobnie związać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Littlemooonster96 załamana po odpadnięciu z “Tańca z gwiazdami”!

kret

kret

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów