Kinga Korta pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Ależ on już duży!

Kinga Korta zasłynęła udziałem w programie “Żony Hollywood”, który emitowany był na antenie stacji TVN. Show opowiadało o kobietach, które spełniły swój amerykański sen. Piękne, bogate, u boku przystojnych i zamożnych mężczyzn – tak wygląda ich codzienne życie. Kilka miesięcy temu Kinga podzieliła się z fanami jakże radosną nowiną! Mianowicie “żona Hollywood” spodziewa się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. 

HOT NEWS – Peja pochwalił się miesięcznym synem! Chłopiec jest uroczy!

Kinga dość aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Tam dzieli się z obserwatorami najważniejszymi momentami z jej życia. Chętnie publikuje też swoje zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Na najnowszej fotografii pozuje jednak całkiem topless!

“32 tydzień ciąży już za nami! Nie mogę się doczekać czasu, kiedy mój synek pojawi się na świecie. Jestem taka podekscytowana! Jako przyszła mama wiem, jak ważne jest, by być obecną w życiu dziecka. Dziś uważam się za wielką szczęściarę, że ponad dwa lata temu zdecydowalam sie na współpracę z Arbonne. Teraz mam tę pewność, że z pełnym zaangażowaniem mogę poświęcić się mojemu dziecku. Że będę się nim opiekować, poświęcać mu czas i być przy nim!” – napisała w opisie. 

Internauci byli wręcz zachwyceni!

“Ciąża Pani służy”

“Na pewno będzie podobny do mamy”

“Przepiękne zdjęcie Pani Kingo”

“Będziesz wspaniałą, spełnioną mamą” – czytamy w komentarzach. 

Poród tuż, tuż! Życzymy więc Kindze dużo zdrowia!

POLECAMY – Littlemooonster96 załamana po odpadnięciu z “Tańca z gwiazdami”!

W drodze na imprezę roku Arbonne. Uroczystość Pure Vibe w Hotelu MGM w Las Vegas🎉 🍾 🕊 Co za noc!!! Czy chciałabyś dowiedzieć się więcej o możliwościach wspolpracy w Arbonne i jak dołączyć do mnie w branży? Po prostu wyślij mi e-mail, a ja z chęcią podzielę się z Toba w jaki sposób możemy wspólnie rozwinąć Twój niezalezny biznes Arbonne kingakorta@yahoo.com🕊🕊 On my way to the Arbonne Party of the year! Pure Vibe Celebration at MGM Hotel in Las Vegas🎉 🍾 🕊What a night!!! Would you like to hear more about the Arbonne opportunity and how to join me in the business? Just send me an email and I will be more then happy to share with you how we can grow your Arbonne business together. I develop leaders and you can be one of them kingakorta@yahoo.com 🎉 Hair color: @kajetangora Makeup: @andrewsaintandrew #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #nodiamonds #wypracowaneniedane #arbonne #purevibe #lasvegas #healthylifestyle #business

A post shared by Kinga Korta🎀 (@kingakorta) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Kinga Korta


Nie ma więcej wpisów