Littlemooonster96 po dwóch dniach po opuszczeniu “Tańca z gwiazdami” przerywa milczenie! Jak się czuje?

Littlemooonster96, czyli Angelika Mucha radziła sobie coraz lepiej w “Tańcu z gwiazdami” i cieszyła się dużą popularnością wśród widzów. Wiadomość o tym, że musi opuścić program przyjęła ze łzami w oczach, jej fani byli prawdziwie zbulwersowani, twierdzili, że to zostało ustawione i obwiniali Iwony Pavlovic!

HOT NEWS- Księżna Kate już w szpitalu! Lada moment urodzi!

Porażka była na tyle dotkliwa dla Angeliki, że przez dwa dni nie była aktywna w mediach społecznościowych. Dopiero wczoraj wieczorem zdecydowała się na wiadomość do fanów, w której opisała udział w programie jako największą przygodę w swoim życiu. Miała nadzieję, że będzie trwała jak najdłużej… Podziękowała wszystkim za wsparcie, a przede wszystkim jest wdzięczna Rafałowi Maserakowi.

Przyszłam do tego programu nie umiejąc nic, nie wierząc w siebie i bojąc się wszystkiego, a dzięki Tobie stałam się zupełnie inna osoba. Dziękuje Ci za największa lekcje życia- każdy trening pełen łez, rozmów czy chwil radości. I za to ze dzięki Tobie pokochałam taniec. Jesteś najlepszym partnerem jakiego mogłam sobie tylko wymarzyć.
Dziękuję.

Będziecie tęsknić za Angeliką w programie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Już jest! Zobaczcie zwiastun filmu o życiu Alexandra McQueena

Littlemooonster96

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów