Śledź nas

news

Kto przyszedł na konkurs Mistera Polski! Sprawdź

Już dziś zostanie wybrany nowy Mister Polski 2017! Które gwiazdy przyszły podziwiać wybór nowego przystojniaka?

W Hotel Airport Okęcie w Warszawie zgromadził się tłum gości, aby podziwiać wybór nowego najprzystojniejszego Mistera Polski. Kto się pojawił?

HOT NEWS – Już jutro zostanie wybrany nowy Mister Polski – kto będzie następcą Dratwickiego?

20 kandydatów, a wśród nich następca Jana Dratwickiego. Już tylko momenty dzielą nas zanim poznamy nazwisko nowego Mistera Polski. Wybory najprzystojniejszego polaka przyszły podziwiać gwiazdy wśród nich m.in: Ola Ciupa, Katarzyna Cichopek, Marcin Cejrowski, Eliza Gwiazda, Lidia Kopania, Ela Romanowska, Majka Jeżowska, Julia Wróblewska, Gosia Andrzejewicz, Ewa Lubert, Tomasz Olejniczak.

Wieczór poprowadzili Klaudia Wiśniowska z Mateuszem Hładkim.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  Znamy receptę na szczęście według Małgorzaty Sochy! Zobaczcie koniecznie!

Gala Mister Polski 2017

Zdjęcie 1 z 29

news

W cieniu skandalu, poznaliśmy zwycięzcę 9. edycji Top Model

model

W finale Top Model znalazło się 3 uczestników!

Ten finał Top Model na pewno zapamiętamy na długo. Nie tylko odbywał się w reżimie sanitarnym bez publiczności, to jeszcze dzień przed jeden z uczestników został zdyskwalifikowany. Dominic D’Angelica siedział w więzieniu w USA za wykorzystanie nieletniej dziewczyny w 2011 roku.

HOT NEWS- Wstrząsające: fundacja zdradza szczegóły napaści Dominica D’Angelica na 15-latkę

Ostatecznie w finale znaleźli się Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska i Patrycja Sobolewska. Jak w każdej edycji, wszyscy z uczestników przeszli daleką drogę i wiele się nauczyli. Jurorzy w składzie Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zdecydowali, kto wyniósł z programu najwięcej i zasługuje na kontrakt z międzynarodową agencją. Za sprawą ich głosów oraz widzów, którzy głosowali przy pomocy SMSów zdecydowali, że zwycięzcą 9. sezonu programu został Mikołaj Śmieszek. Na drugim miejscu znalazła się Patrycja Sobolewska.

Serdecznie gratulujemy! Słuszny wybór?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szukająca prywatności Meghan Markle publicznie opowiada o utracie dziecka!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wstrząsające: fundacja zdradza szczegóły napaści Dominica D’Angelica na 15-latkę

dominica

Fundacja Operation Care wspomagająca ofiary napaści seksualnej wyjawiła wstrząsające szczegóły sprawy Dominica D’Angelica…

Przez ostatnie kilka dni polski show biznes żyje skandalem Dominica D’Angelica. Były finalista Top Model w 2011 roku otrzymał wyrok skazujący za czynności seksualne z nieletnią. Otrzymał wyrok 4 miesięcy więzienia i 3 lat w zawieszeniu. Dwa dni po nagłośnieniu sprawy model wydał oświadczenie, w którym zaznaczył, że nigdy nie został “uznany za winnego” i nie miał pieniędzy na dokończenie procesu.

HOT NEWS- Szukająca prywatności Meghan Markle publicznie opowiada o utracie dziecka!

Jednak przedstawicielka fundacji Operation Care, która wspiera ofiary przemocy domowej oraz przestępstw na tle seksualnym w hrabstwie Amador jest innego zdania. To ona nagłośniła jego sprawę w Polsce za sprawą portalu Pudelek.

Z fundacją skontaktowała się również Kaja Gołuchowska z portalu ofeminin.pl. Dziennikarka dowiedziała się, co dokładnie wydarzyło się 9 września 2011 roku. Przypomnijmy, że dziewczyna miała wtedy 15 lat, a sprawca 21:

Mogę powiedzieć, że była to interakcja bez zgody poszkodowanej. I tak szybko, jak tylko była ona w stanie, wydostała się z tej sytuacji i zgłosiła się na policję. Z mojego doświadczenia pracy z wieloma ofiarami przemocy seksualnej, mogę powiedzieć, że była to jedna z szybszych reakcji. W ciągu kilku godzin od zdarzenia dziewczyna trafiła do pielęgniarki, która zbadała ją pod kątem napaści seksualnej

Pielęgniarka odkryła szokujące napisy:

Podczas badania, które zostało wykonane przez pielęgniarkę, okazało się, że na plecach i pośladkach dziewczyny widnieją napisy. Sprawcy podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna. Mama ocalałej jest w posiadaniu tych zdjęć, jednak odradzamy ich publikację

Co najważniejsze, kobieta przyznała, że nie czerpie żadnej satysfakcji czy korzyści z upublicznienia przeszłości Dominica. Jednak zauważyła, że mężczyzna nie czuje się winny popełnionych czynów:

Szczerze popieram (…) sprawiedliwość naprawczą. (…) Jednak tylko w przypadku sprawców, którzy biorą odpowiedzialność za swoje czyny i uznają, że popełnili określone przestępstwo. Takich sprawców, którzy podejmują wszelkie kroki, by stać się lepszą dla społeczeństwa osobą. Zniszczenie jego życia, czy kariery, nigdy nie było naszym celem

Dalej przytoczyła wstrząsający opis rozprawy:

Rozmawiałam dziś z mamą ofiary, która przypomniała mi, o jego zachowaniu z sali sądowej. Kobieta czytała wtedy stanowisko, które opisywało wpływ wydarzeń z 2011 roku na życie jej córki. Z piątkowej uczennicy zamieniła się w dziewczynę, która przestała kontynuować edukację w szkole. I jej mama wspominała, że podczas czytania tego stanowiska, Dominic uśmiechał się pod nosem, a nawet śmiał się. Przypominam, że ona miała wtedy 15 lat, on był 21-letnim mężczyzną. Podczas rozpraw, w ławach znajdujących się za oskarżonym, siadały nastolatki w strojach cheerleaderek chodzące wtedy do liceum, a to wszystko, by wspierać Dominica. Pytałam się wtedy: jaki dorosły mężczyzna zadaje się z dziećmi w wieku 14 i 15 lat? Nasze miasto było podzielone 

Drugim sprawdzą napadu był Cody Butler, który otrzymał wyrok pozbawienia wolności:

Rodzice pokrzywdzonej mają poczucie, że różnica w wyroku wynika z tego, że Dominica reprezentował prywatny obrońca, a drugiemu sprawcy przydzielono prawnika z urzędu.

Co sądzi o jego oświadczeniu?

Dokumenty sądowe potwierdzają, że Dominic postanowił pójść na ugodę, w ramach której przyznał się do winy. W związku z tym otrzymał on wyrok w zawieszeniu. Dominic powie wszystko, by stworzyć swoją “historię”. Część osób uwierzy w jego opowieść. Powinien jednak wiedzieć, że prawda zawsze wyjdzie na jaw. Zauważ, że w swoim stanowisku nie mówi, że dziewczyna kłamie. Wie, że pomówienie i zniesławienie może skutkować pozwem. Zastanawiam się, czy ktoś zapyta go wprost: zrobiłeś to, czy nie? Niestety jego zachowanie utwierdza mnie w przekonaniu, że Dominic się nie zmienił.

Mocne słowa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Diego Maradona nie żyje. Legenda piłki nożnej miał 60 lat

Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook
Fot. Screen Facebook

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Szukająca prywatności Meghan Markle publicznie opowiada o utracie dziecka!

meghan markle

Meghan Markle zdecydowała opowiedzieć o swoich trudnych doświadczeniach…

Gdy na początku roku Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zrezygnować z tytułów książęcych i wyprowadzić się za ocean, wydawało się, że zgodnie z zapowiedziami będą stronić od mediów i cieszyć się upragnioną prywatnością. Jednak była księżna nieraz udzielała wywiadów wyjawiając wiele informacji na temat swojego nowego życia.

HOT NEWS- Diego Maradona nie żyje. Legenda piłki nożnej miał 60 lat

Przypomnijmy, że Meghan i Harry wychowują małego Archiego. Teraz okazało się, że Amerykanka zaszła w drugą ciążę. Meghan napisała artykuł dla New York Times, w którym opisała bolesne doświadczenia związane z poronieniem w lipcu tego roku. Markle wyznała, że straciła drugie dziecko, zaraz po tym, gdy zmieniła pieluszkę pierwszemu:

Poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z Archiem w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosną melodię całkowicie kontrastującą z moim poczuciem, że coś jest nie tak

Dramatycznie dodała:

Kiedy ściskałam moje pierworodne dziecko, wiedziałam, że tracę drugie

Razem z Harrym bardzo przeżyli utratę drugiej pociechy. Mimo że błyskawicznie znalazła się w szpitalu, już nic nie dało się zrobić:

Gdy patrzyłam na zimne białe ściany, zaszkliły mi się oczy. Próbowałam wyobrazić sobie, jak się uleczymy

Dalej w artykule wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się upublicznić światu swoje doświadczenia:

Utrata dziecka oznacza żałobę niemalże nie do zniesienia, doświadcza jej wielu, jednak mówią tak nieliczni. W bólu spowodowanym naszą stratą odkryłam, że w pomieszczeniu na 100 obecnych kobiet od 10 do 20 cierpiało z powodu poronienia. Mimo tak ogromnej powszechności tego bólu rozmowa o nim wciąż pozostaje tematem tabu, obarczonym (nieuzasadnionym) wstydem i utrwalanym samotną żałobą 

Dobrze zrobiła dzieląc się tę historią?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dominic D’Angelica wydaje oświadczenie: Nie jestem przestępcą, ani oprawcą

sussexowie
meghan
meghan markle
harry
meghan
meghan
elżbieta
meghan
meghan

AW

Kontynuuj czytanie

news

Diego Maradona nie żyje. Legenda piłki nożnej miał 60 lat

diego

Diego Maradona zmarł w ukochanej Argentynie.

Diego Maradona to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy w historii piłki nożnej. Był postacią kontrowersyjną, ale pomimo licznych skandali był uwielbiany przez kibiców na całym świecie. 91 razy reprezentował Argentynę, grał m.in. w Barcelonie, Napoli i Sewilli. W 1998 roku doczekał się nawet Kościoła Maradony.

HOT NEWS- Dominic D’Angelica wydaje oświadczenie: Nie jestem przestępcą, ani oprawcą

4 listopada piłkarz przeszedł operację krwiaka podtwardówkowego mózgu, po której na własne życzenie opuścił szpital. Jego stan miał być dobry, bo operacja się udała. Niestety 25 listopada argentyński dziennik Clarin poinformował o śmierci Maradony:

Pewnego dnia stało się nieuniknione. To emocjonalny i narodowy policzek. Cios, który odbija się echem na wszystkich szerokościach geograficznych. Zdanie stało się teraz częścią smutnej rzeczywistości: Diego Armando Maradona zmarł

Przyczyną śmierci miał być zawał serca. Maradona osierocił ośmioro dzieci – Diego Juniora, Jana, Diego Fernanda, Gianniny, Dalmy oraz trójkę potomków na Kubie.

Kibicowaliście mu na murawie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Edyta Górniak uwierzyła w wirusa? Nagrała zaskakujące wideo

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.