Śledź nas

news

Rozenek i jej plany na Walentynki! Czy Radek jest romantykiem?!

Jak Małgorzata Rozenek spędzi tegoroczne Walentynki? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. W wywiadzie dla nas zdradzili, jakie plany mają na dzisiejsze święto zakochanych! 

ZOBACZ – Ostaszewska, Rodowicz i inni na wernisażu kalendarza “Kobiecym zdaniem” – zobacz zdjęcia!

Na pytanie o to, jak para zamierza spędzić tegoroczne Walentynki Radek Majdan udzielił wymijającej odpowiedzi, nie chcąc zdradzić swoich planów przy żonie. Małgorzata Rozenek zostanie więc miło zaskoczona. 

POLECAMY – Niezbędnik walentynkowy według Kasi Tusk – nie za drogo?!

Gwiazda podzieliła się także pewną kluczową informacją, jeśli chodzi o święto zakochanych:

Mój mąż jest ogromnym romantykiem, więc na pewno będzie bardzo romantycznie. My bardzo lubimy takie święta…

HOT NEWS – Waldek z “Kiepskich” słono zapłaci za rozwód!

Jak przyznaje Małgorzata Rozenek Walentynki są dla nich świętem, które zazwyczaj spędzają we własnym towarzystwie, a Radek Majdan dodaje, że bardzo lubi zaskakiwać swoją żonę. Ciekawe co przygotował tym razem… 

 

 

 

 

news

Holland, Szumowska i Pawlikowski – przypominamy laureatów Złotych Lwów przed Festiwalem w Gdyni

lwów

W tym roku przyznanie Złotych Lwów też będzie wyglądać inaczej…

Epidemia koronawirusa w znacznym stopniu odbiła się na świecie kultury. Covid-19 dotknął także Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, podczas którego wręczano nagrody najlepszym twórcom filmowym, w tym tę najważniejszą statuetkę, dla najlepszego filmu, czyli Złote Lwy. Co roku we wrześniu to właśnie Gdynia stawała się filmową stolicą Polski, jednak teraz impreza została przeniesiona na grudzień.

HOT NEWS- Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie – znamy szczegóły uroczystości

Złote Lwy są wręczane od 45 lat, dlatego warto przypomnieć najlepsze filmy i ich twórców. To oni dostarczają nam wiele emocji, wzruszeń i radości. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 1974 roku, wtedy zatriumfował “Potop” Jerzego Hoffmana, a rok później ex aequo tak wspaniałe dzieła jak “Noce i dnie” Jerzego Antczaka i “Ziemia obiecana” Andrzeja Wajdy. Rekordzistami, jeśli chodzi o ilość Złotych Lwów, są filmy w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego (Amator, Krótki film o miłości, Krótki film o zabijaniu) i Agnieszki Holland (Gorączka, W ciemności, Obywatel Jones), które trzykrotnie wygrywały rywalizację o nagrodę dla najlepszej produkcji.

Dwie statuetki otrzymali Robert Gliński za “Wszystko, co najważniejsze”, “Cześć Tereska” oraz Krzysztof Krauze (Dług, Plac Zbawiciela), Kazimierz Kutz (Paciorki jednego różańca, Zawrócony), Paweł Pawlikowski (Ida, Zimna wojna), Stanisław Różewicz (Pasja, Kobieta w kapeluszu), Andrzej Wajda (Ziemia obiecana, Bez znieczulenia) i Krzysztof Zanussi (Barwy ochronne, Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową). W 2002 roku objawieniem został film “Dzień świra” Marka Koterskiego. Natomiast w 2005 “Komornik” Feliksa Falka.

Jan Kidawa Błoński otrzymał statuetkę za “Różyczkę” w 2010 roku, Jerzy Skolimowski za “Essential Killing” (2011), Łukasz Palkowski za “Bogów” (2012), Małgorzata Szumowska za “Body/ciało” (2013). Wśród najwybitniejszych debiutantów trzeba wymienić Jana P. Matuszkiewicza i jego “Ostatnią rodzinę” oraz Piotra Domalewskiego, twórcę “Cichej nocy”. Laureaci Złotych Lwów najpierw otrzymywali statuetki autorstwa artysty rzeźbiarza Piotra Soleckiego, obecnie twórcą Złotych Lwów jest Czesław Gajda.

Przypominamy laureatów w naszej galerii!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Cichopek, Koroniewska i Bończyk na grzybobraniu – zobacz, jakie borowiki zebrały

View this post on Instagram

Girl’s power

A post shared by Małgorzata Szumowska (@szumowska.m) on

Kontynuuj czytanie

news

Marek Molak biega bez butów w Anything Goes. Ale jazda! – musicie to zobaczyć!

molak

Marek Molak wprowadzi wszystkich w niezłe osłupienie w programie Anything Goes. Ale jazda!

Już 27 krajów doczekało się swojej wersji hitowego programu Anything Goes. Ale jazda!. W końcu format dotarł do Polski i od razu podbił serca widzów. Program łączy niesamowitą dawkę humoru z uwielbianymi przez widzów gwiazdami, które zrobią wiele, by było wesoło! Smaczku dodają dwie królowe, które królują w show: obdarzona silnym temperamentem i ciętym językiem, prowadząca – Ela Romanowska oraz wyjątkowa konstrukcja, zaaranżowana w studiu jako finał każdego odcinka, wywołująca salwy śmiechu na widowni, czyli Krzywa Scena! Pokój może przypominać sypialnię czy kuchnię, ale cała zabawa polega na tym, że jest zbudowana pod kątem 22,5 stopni!

HOT NEWS- Paulina Febo znów miesza w “BrzydUli” – mamy zdjęcia z planu

Okazuje się, że pochylona scena sprawia gwiazdom niemało kłopotów, przy okazji wywołując salwy śmiechu. Nawet najprostsze czynności, mogą bowiem sprawić spore trudności. Nie brakuje spektakularnych wywrotek, poślizgów, stłuczek oraz spontanicznych sytuacji, które wszystkich zaskakują. W każdym odcinku bierze udział 6 gwiazd reprezentujących różne dziedziny – m.in. sport, aktorstwo, muzykę, taniec, kabaret. Każdego łączy jedno – chęć dobrej zabawy. Najważniejsze, że w programie nie ma rywalizacji, bo liczy się tylko dobra zabawa!

W kolejnym odcinku Ela Romanowska będzie gościć m.in. Marka Molaka. Aktor słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie, ale tego, co go czeka na pewno się nie spodziewał! Do swojego skeczu będzie musiał… zdjąć buty!

Jak to wpłynie na jego równowagę? Możecie podejrzeć w naszym wideo! Kolejny odcinek już w piątek, o 21:40 w TVP2!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie – znamy szczegóły uroczystości

AW

Kontynuuj czytanie

moda

Drugie życie kurtek? Sebastian Sagan spełnia marzenia gwiazd

Najczęściej wyrzucamy ubrania, gdy są zniszczone, za małe lub po prostu wyszły z mody. Niestety przez takie podejście w ostatnich 15 latach produkcja odzieży na świecie się podwoiła, co sprawiło, że firmy modowe zajęły drugie miejsce w niechlubnym rankingu największych trucicieli środowiska. Po drugiej stronie barykady są na szczęście rzemieślnicy i twórcy z pasją tacy jak Sebastian Sagan, którzy kreują najnowsze modowe trendy. Tworzą cuda dając ubraniom drugie, lepsze życie.

Pasja, kreatywność i chęć tworzenia pięknych ubrań – to cechy, które warunkują sukces w świecie mody. Dodając do nich pierwiastek odpowiedzialności za otaczający świat nadajemy branży fashion, ale i jej autorom ludzką twarz słusznie nazywaną społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Posiadającym wyżej wymienione cechy i jednym z szybko zyskujących na popularności młodych twórców mody jest Sebastian Sagan. Projektant tworzy pod marką Ssagan spersonalizowaną odzież z używanych ubrań – nadaje im nowy, a zarazem ponadczasowy charakter.
Szczególnie znane autorstwa Sebastiana są kurtki, które często możemy zobaczyć na gwiazdach z pierwszych stron gazet. Klientami jego marki SSagan są między innymi: Doda, Rafal Maślak, Marcin Mroczek, Joanna Jabłczyńska, Nick Sinkler, Edyta Herbuś, Baron, Michał Szczygieł, 4Dreamers, Bartek Jędrzejak, Alicja Szemplińska, Marzena Rogalska, Ania Karwan, … 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Doda, Kwiatkowski i Qczaj na cyberpunkowej prezentacji Cleo

Projektant tworzy każdą z kurtek nawet kilka dni dopieszczając każdy z detali. Zanim jednak przystąpi do pracy dobrze poznaje osobę zamawiającą, by stworzyć maksymalnie spersonalizowane cudo. Wymaga to empatii oraz zdolności wydobywania najbardziej wyrazistych cech osobowości przyszłego właściciela custom jacket.
Co ważne, nie ma dwóch jednakowych kurtek, tak jak nie ma dwóch jednakowych osób. To sposób myślenia projektantów be spoke. Jednak tym razem moda staje się dostępna dla każdego – wśród klientów Sebastiana są zarówno akrtyści, celebryci, jak również osoby, do których przemawia idologia less waste, a z drugiej strony mają potrzebę nosić ubrania, które będą odzwierciedlały ich charakter i osobowość.

Less waste na salonach

Autor wyjątkowych ubrań, w których możemy oglądać największe gwiazdy polskiej sceny podkreśla, że zależy mu na tym, by moda zyskała nieco inny wyraz. Konsumpcjonizm zajrzał wszędzie – ubrania kupowane i tworzone masowo wcale nie są lepsze jakościowo od tych znalezionych w second-handach. Projektantowi zależy, by zmienić postrzeganie używanych ubrań i szerzyć pogląd, który jednocześnie wpłynąłby na zmniejszenie ilości odpadów tekstylnych. Goszcząc w programach telewizyjnych, Sebastian podkreśla, że jego celem jest pokazanie ludziom, że z rzeczy pozornie zużytych i niemodnych, można wyczarować prawdziwe perły. Unikatowe projekty zyskują sobie sympatię osób, które cenią nietuzinkowe połączenia kolorów i materiałów.

Muzyka, przyroda i… kurtka

Inspiracje do tworzenia autor odzieżowych dzieł sztuki czerpie ze swojego otoczenia – rozmów z ludźmi, swoich doświadczeń oraz tego, co usłyszał lub zobaczył. Czasem pomysł przychodzi w trakcie tworzenia, pod wpływem zasłyszanej piosenki. To niezwykle złożony proces, którego zwieńczeniem jest gotowa kurtka – maksymalnie dopasowana do oczekiwań przyszłego właściciela, wyjątkowa w każdym calu.

POLECAMY – Ale jazda! Ela Romanowska o swoim nowym programie

Perfekcja i dbałość o detale

Wśród kurtek stworzonych przez Sebastiana nie można znaleźć dwóch jednakowych. Wszystko tworzone jest autorskimi metodami – począwszy od sposobu tworzenia rysunków, skończywszy na technice nakładania farby. Dzięki temu powstają niezwykłe cieniowania, łączenia barw, przejścia… Wyjątkowość w każdym calu – tak w skrócie można określić styl kurtek marki SSagan, która zyskuje uznanie coraz większej grupy osób.

Marka SSagan

Projektant planuje wyjść nieco poza tworzenie custom jackets i rozpocząć tworzenie całych kolekcji ubrań. Każda z rzeczy ma być tworzona ręcznie, z materiałów, które inni być może spisaliby na straty. To również nadaje nieco innego, niszowego charakteru każdemu z projektów.W dobie popularności ideologii less waste, warto zwracać uwagę nie tylko na to, jak ponownie wykorzystać przedmioty codziennego użytku, ale również na to, w jakie ubrania warto zainwestować. Mając na uwadzę niszowość projektów młodego twórcy, warto zapoznać się z dotychczas stworzonymi przez niego kurtkami.Jak widać, ubrania tworzone z dbałością o każdy element mogą być dostępne niemal dla każdego. Wystarczy otworzyć się na nowe rozwiązania i dać samemu sobie szansę na zyskanie czegoś wyjątkowego. Świadomość noszenia spersonalizowanej odzieży dodaje pewności siebie. To zdecydowanie odzież dla osób pewnych siebie, chcących pozytywnie wyróżniać się z tłumu, a także wyrazić swoją  osobowość w niecodzienny sposób.

Jeśli chcielibyście kupić jedną z pięknych spersonalizowanych kurtek od Sebastiana Sagana to podpowiemy, że najszybciej po prostu odezwać się do Niego poprzez konto na Instagramie. Na jego profilu zobaczycie również wiele jego dotychczasowych realizacji oraz nowe kurtki szukające właścicieli z duszą.

Kontynuuj czytanie

news

Cichopek, Koroniewska i Bończyk na grzybobraniu – zobacz, jakie borowiki zebrały

grzybobraniu

Gwiazdy wybrały się na wielkie zbieranie grzybów!

Jesień sprzyja grzybobraniu, bo w lasach w tym czasie wyrastają dorodne borowiki, jędrne podgrzybki, urodziwe koźlaki, eteryczne opieńki, smaczne rydze, kurki i maślaki. Deszczowa pogoda ostatnich dni szczególnie korzystnie wpływa na ich wzrost, wiadomo, że grzyby rosną po deszczu i nie znoszą zimna.

HOT NEWS- Paulina Febo znów miesza w “BrzydUli” – mamy zdjęcia z planu

Nic dziwnego, że amatorzy grzybów licznie odwiedzają lasy w tym czasie. Amatorów grzybobrania nie brakuje także wśród znanych osób. Należą do nich aktorzy kultowego serialu “Ranczo” – Piotr Pręgowski, Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski, Artur Barciś, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Arkadiusz Nader czy Piotr Wysocki. Piotr Pręgowski razem z żoną Ewą mają dom na Kujawach, który jest położony blisko lasu. A Wojciech Wysocki lubi się zaszyć w swojej chacie nad Narwią, skąd często wybiera się na leśne wędrówki w poszukiwaniu grzybów.

W las zapuszczają się także Anna Popek ze swoją siostrą Magdaleną Krupą, Paulina Holtz, Anna Powierza, Joanna Jabłczyńska, Olga Borys, Katarzyna Cichopek, Olga Bończyk, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor. Pasją grzybiarską zaraził się także Olgierd Łukaszewicz. Aktor ma działkę niedaleko Wyszkowa i nawiązał współpracę z z miejscowym leśniczym, który organizuje cykliczne grzybobrania w pobliskim Długosiodle. W imprezie tej przez kilka ostatnich lat uczestniczyło mnóstwo znanych osób.

Obejrzyjcie gwiazdy z ich okazami!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie – znamy szczegóły uroczystości

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.