Śledź nas

news

Kinga Rusin apeluje do Ministra Kultury przeciwko “krwawej zabawie” [drastyczne zdjęcia]

Kinga Rusin zabrała głos w ważnej sprawie! Dziennikarka wystosowała apel do Ministra Kultury protestując przeciwko krwawej tradycji…

Kinga Rusin należy do gwiazd, którym na sercu leży dobro środowiska oraz los zwierząt. Tym razem dziennikarka zaprotestowała głośno przeciwko pewnej krwawej tradycji, jaką jest kultura myśliwska. Na swoim Instagramie Kinga Rusin opublikowała protest, w którym wzywa Ministra Kultury do tego, by nie wpisywać myśliwstwa na listę dziedzictwa UNESCO.

ZOBACZ – Mocne oświadczenie Boruca – ma dość kłamstw w sprawie alimentów

Polacy są przeciwni wpisywaniu krwawej „kultury” myśliwskiej na listę dziedzictwa UNESCO!!! Wolelibyśmy, żeby na tej liście znalazły się nasze osiągnięcia związane z ochroną przyrody, a nie z jej unicestwianiem.

Co więcej Kinga Rusin nadmieniła, że w ramach tego protestu do Ministra Kultury wysłano już ponad 26 tysięcy listów wyrażających głośny sprzeciw! Jak sama podkreśla, skala tego zjawiska jest ogromna, ponieważ tylko w poprzednim sezonie łowieckim życie straciło ponad milion dwieście tysięcy dzikich zwierząt a drugie tyle zginęło w męczarniach w wyniku niecelnych strzałów.

POLECAMY – KRYSYS czy CIĄŻA? Mocne słowa Karoliny i Piotra Kraśko

Ogromnej większości Polaków jest wstyd, że w naszym kraju ktokolwiek szczyci się tym że strzela do niewinnych, dziko żyjących zwierząt, patroszy je, często na oczach dzieci, wiesza sobie w domu ich głowy, i urządza z tego powodu suto zakrapiane fety! 

Pod protestem, który zamieściła Kinga Rusin dziennikarka wstawiła także bardzo drastyczne zdjęcia z polowań, na których widać dumnych myśliwych, pozujących przy swoich ofiarach a także niewinne dzieci, które przyglądają się tej tradycji. Pod jej apelem znalazł się także link do petycji, w której można przyłączyć się do wspólnego apelu.

HOT NEWS – Już jest! Mamy okładkę polskiego wydania “Vogue Uroda”!

View this post on Instagram

Panie Ministrze Kultury, czy widzi Pan te komentarze pod poprzednim postem!? Polacy są przeciwni wpisywaniu krwawej „kultury” myśliwskiej na listę dziedzictwa UNESCO!!! Wolelibyśmy, żeby na tej liście znalazły się nasze osiągnięcia związane z ochroną przyrody, a nie z jej unicestwianiem. Jutro mija termin wydania przez Pana Ministra rekomendacji w tej sprawie. Wysłaliśmy do Pana, do tej pory ponad 26,5 tysiąca listów z naszym stanowczym NIE dla dawania myśliwym jakichkolwiek dodatkowych przywilejów, czy honorów. Ogromnej większości Polaków jest wstyd, że w naszym kraju ktokolwiek szczyci się tym że strzela do niewinnych, dziko żyjących zwierząt, patroszy je, często na oczach dzieci, wiesza sobie w domu ich głowy, i urządza z tego powodu suto zakrapiane fety! W czasach ogromnego społecznego nacisku na ochronę środowiska zabijanie dla rozrywki, trofeów i zaznaczenia własnej dominacji to WSTYD! W poprzednim sezonie łowieckim myśliwi, oficjalnie, pozbawili życia ponad miliona dwustu tysięcy dzikich zwierząt, a drugie tyle zginęło w męczarniach po niecelnych strzałach. Polacy woleliby, żeby nasze polskie lasy, których wszyscy jesteśmy właścicielami, to nie było El Dorado dla małej grupy uprzywilejowanych posiadaczy broni. Mamy prawo, my wszyscy, jako właściciele, decydować co się w polskich lasach dzieje. To co wyrabia się obecnie w Polsce z ochroną środowiska woła o pomstę do nieba. Mamy nadzieję, że swoją decyzją nie stanie się Pan twarzą takiego stanu rzeczy. Polacy mówią NIE kulturze śmierci! Polacy mówią NIE dewastacji polskiej przyrody. Polacy oczekują takiego samego stanowiska od Pana, Panie Ministrze. Ps. Dziękuję za ponad tysiąc sześćset komentarzy pod poprzednim postem na insta i fb i podpisy pod listem do Ministra Kultury. Jesteście WIELCY!!! Dla takich jak Wy założyliśmy profil @zielone_serca . Dołączcie koniecznie! I pamiętajcie, akcja cały czas trwa! Można wchodzić na aktywny link w moim bio albo wpisywać w Google http://petycja.pracownia.org.pl/akcja/nie-dla-krwawej-kultury-lowieckiej i wysyłać listy do Ministra. Niech jutro rano, zanim ogłosi swoją decyzję, zobaczy ilu ludzi mówi stanowcze NIE krwawej kulturze łowieckiej.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

NIE CHCEMY TAKIEJ TRADYCJI! To nie żart: myśliwi chcą wpisania „polskiej tradycji łowieckiej” na listę dziedzictwa UNESCO! Popatrz na załączone tu przeze mnie zdjęcia i sam zdecyduj czy się na to zgadzasz. Jeżeli nie, KONIECZNIE weź udział w naszej akcji! Podpisz się pod tym listem: http://petycja.pracownia.org.pl/akcja/nie-dla-krwawej-kultury-lowieckiej Wpisz w Google albo wejdź w aktywny link w opisie mojego profilu. Mamy czas tylko do środy (10.07)! Zalejmy skrzynkę mailową Ministra Kultury i Dyrektora Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Niech poznają naszą opinię! Są nas miliony, którzy sprzeciwiamy się krwawej masakrze zwierząt żyjących w polskich lasach, a co dopiero nazywania tego „kulturą i tradycją”! Zabijanie dla zabawy, dla trofeów, dla zaznaczenia swojej dominacji to zwykły sadyzm! Zapraszam na @zielone_serca tam więcej szczegółów i opinie ekspertów o tym tragicznym pomyśle. Za komentarz niech posłużą statystyki z poprzedniego sezonu łowieckiego. Zobaczcie na jaką skalę morduje się w Polsce dziką zwierzynę, w tym dzikie ptactwo! Przeczytajcie i podajcie dalej! W czasach dewastacji środowiska naturalnego bycie myśliwym to wstyd a nie powód do dumy! Ostatnie dostępne dane "Sprawozdanie łowieckie za 2017/18" + dane GUS (włącznie z LP, za ten sam okres) Dane PZŁ + LP = wykazane w GUS Daniele 9,5 tys. Jelenie 94,4 tys. Sarny 214,8 tys. Dziki 341,4 tys. Lisy 154,5 tys. Zające 102,4 tys. Kuropatwy 2,1 tys. Dzkie kaczki 82,05 tys. i inne Dzikie ptaki: 220.140 tys. (wg. oficjalnych statystyk) + kilkaset tysięcy rannych (badania wskazują na od 30% populacji kaczek krzyżówek i dzikich gęsi, to 10-krotność oficjalnie wykazanej skali odstrzału) W sumie: nie latających zwierząt: 801.800 tys. (duże zwierzęta + małe drapieżniki) Łącznie = 1223.940 + ranne, "postrzałki" MILION DWIEŚCIE DWADZIEŚCIA TRZY TYSIĄCE DZIEWIĘĆSET CZTERDZIEŚCI dzikich zwierząt i dzikich ptaków zostało tylko w zeszłym roku zamordowanych w polskich lasach i na polskich łąkach. Niewykluczone, że drugie tyle umierało w męczarniach w wyniku niecelnych strzałów i odniesionych ran! WSTYD!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Psia mama😉

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

View this post on Instagram

Uwaga!!! Leśnicy i Ministerstwo Środowiska znów planują MASAKRĘ w PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ😤!!! CHCĄ WYCIĄĆ blisko 100 000 DRZEW w tym STULETNIE !!!!!!!!!! W 2017 już wycięli tam nielegalnie 200 TYS.(!) m3 drzew, w tym w najcenniejszych, ponad stuletnich drzewostach! Kto na tym zarabia? Gdzie idą te pieniądze? Kto to rozliczy? Te drzewa nie odrosną w rok, a dewastacja całkowicie zaburzy naturalne procesy w Puszczy, nie mówiąc o utracie siedlisk zwierząt i stratach nie do odrobienia dla środowiska i dla polskiego dziedzictwa przyrodniczego!!! Czy liczy się jeszcze coś poza kasą? Kiedy to się skończy!? Kiedy Ministerstwo Środowiska znów będzie chronić a nie dewastować!? Decydenci czują się bezkarni, pomimo tego że ponad 84% Polaków, jak wynika z badań, jest za utworzeniem Parku Narodowego i za bezwzględną ochroną na całym obszarze Puszczy! Teraz Lasy Państwowe robią tam co chcą, mając za nic wiedzę naukową, opinię publiczną, rekomendacje UNESCO i nakazy Komisji Europejskiej nakazujące ochronę przyrody! A Ci, którzy ich popierają tak się spieszą do tej Unii, którą mają za nic (ale pensja w euro już im nie przeszkadza!)… Organizacje ekologiczne złożyły mnóstwo uzasadnionych naukowo uwag do nowych Planów Urządzania Lasu (!) dla Puszczy. Śledźmy co się będzie działo, nie odpuszczajmy, punktujmy, nagłaśniajmy. RATUJMY PUSZCZĘ, ostatni naturalny las Niżu Europejskiego! CAŁA PUSZCZA PARKIEM NARODOWYM!!! #calapuszczaparkiemnarodowym #stopdewastacjipuszczy Poniżej ważne informacje opublikowane przez „Obrońcy Puszczy”. PRZECZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ! Wierzyć się nie chce ale to niestety prawda… 1. Nadleśnictwa planują wyręby na obszarze 1 353,05 ha chronionego siedliska – grądu! 2. Wycinka ma objąć 328,75 ha DRZEWOSTANÓW STULETNICH, wyjątkowo ważnych dla wielu gatunków zwierząt. Jest to niezgodne z Planem Zadań Ochronnych dla obszaru Natura 2000. 3. Leśnicy planują sztuczne nasadzenia drzew na powierzchni 180 ha. Żeby to zrobić, wcześniej zamierzają usunąć z tych terenów naturalnie odnawiający się las. 4. Planowane usuwanie leżących drzew, między innymi z terenu wiatrołomów, zniszczy młode drzewa, które naturalnie pojawiły się w ich sąsiedztwie.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

 

View this post on Instagram

Eden cd💚…

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Foto. Screen Instagram

 

news

Znamy uczestników Top of the Top Sopot Festival – wśród gwiazd wiele zaskoczeń

sopot
Specjalnie dla Was mamy szczegółowy plan Top of the Top Sopot Festival 2019!

Już 13 sierpnia rusza kolejna edycja Top of the Top Sopot Festival. W letniej stolicy polski spotkają się wielbiciele muzyki oraz polskie i zagraniczne gwiazdy. Opera Leśna gościć będzie ponad 70 artystów, w tym wykonawców z Bułgarii, Szwajcarii, Danii, Holandii, Czech oraz Szwecji, którzy zawalczą o statuetkę Bursztynowego Słowika. 3 pierwsze dni festiwalu będą relacjonowane na żywo na antenie TVN, natomiast zwarty, poświęcony twórczości młodych artystów, będzie można zobaczyć w serwisie player.pl.

HOT NEWS- Dorota Goldpoint wybiera stylizację dla Melanii Trump – w co ubrałaby pierwszą damę USA?

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie zagranicznych gwiazd, wśród nich ikony popkultury i właścicielki jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów, Bonnie Tyler! Oprócz niej na scenie zobaczymy Jennifer Paige z USA z niezapomnianym hitem „Crush”, jamajska wokalistka Diana King z przebojem „Shy Guy” czy Maggie Reilly – szkocka artystka pamiętana z hitu „Moonlight Shadow”, wykonywanego z Mikiem Oldfieldem.

13 sierpnia odbędzie się koncert otwierający Forever Young, czyli nieśmiertelnymi i wiecznymi przebojami. Właśnie tego wieczoru zobaczymy na scenie Bonnie Tyler i usłyszymy jej niezapomniane hity, takie jak „It’s A Heartache”, „Total Eclipse of the Heart”, czy „Holding Out For A Hero”. W lata 80. przeniosą publiczność między innymi: JOHN PARR – brytyjski gitarzysta i wokalista, wykonawca utworu „St Elmo’s Fire” z 1985 roku, jednego z największych hitów dekady, kanadyjski zespół GLASS TIGER z przebojami „Don’t Forget Me” i „Someday” oraz KATRINA (EX KATRINA & THE WAVES) z niezapomnianym hitem „Walking on Sunshine”. Wspomnienie kolejnej dekady przywoła amerykańska wokalistka JENNIFER PAIGE, której singiel „Crush” święcił w 1998 roku triumfy na całym świecie. Największe polskie przeboje ostatnich dekad przypomną: AGNIESZKA CHYLIŃSKA, PERFECT, ANITA LIPNICKA, LOMBARD, FELICJAN ANDRZEJCZAK, SZTYWNY PAL AZJI, ACID DRINKERS, SEBASTIAN RIEDEL & CREE I KOMBI.

Na 14 sierpnia zaplanowano koncert #iDance, który porwie do tańca sopocką publiczność i widzów przed telewizorami. Dawkę pozytywnej energii zapewnią: KAYAH, EDYTA GÓRNIAK, EWA FARNA, SYLWIA GRZESZCZAK, MARGARET, CLEO, ROKSANA WĘGIEL, SARSA, BLUE CAFE, EWELINA LISOWSKA, BARANOVSKI, RENI JUSIS I ANIA KARWAN. W ramach koncertu TOP OF THE TOP wystąpią młodzi, uzdolnieni artyści z zagranicy. W głosowaniu sms-owym widzowie wybiorą utwór, którego wykonawca otrzyma nagrodę Bursztynowego Słowika. Wśród gwiazd Top of the Top znajdą się: Duncan Laurence (Holandia), Frans (Szwecja), Lake Malawi (Czechy), Alma (Bułgaria), Luca Hanni (Szwajcaria) i Christopher (Dania).

15 sierpnia odbędą się koncerty Przeboje z winyla oraz Przeboje wolnej Polski. Będzie to opowieść o latach przemian. Tego wieczoru wystąpią: MARYLA RODOWICZ, WILKI, MICHAŁ SZPAK, PECTUS FEAT. KASIA POPOWSKA, SŁAWEK UNIATOWSKI, SKALDOWIE, URSZULA, PATRYCJA MARKOWSKA & GRZEGORZ MARKOWSKI, VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ, BRATHANKI, HALINA MLYNKOVA, JARY ODZIAŁ ZAMKNIĘTY, CHŁOPCY Z PLACU BRONI, GOLDEN LIFE I ALEKSANDRA GINTROWSKA oraz zagraniczni artyści Maggie Reilly i Diana King.

Top of the Top Sopot Festival zamknie 16 sierpnia wyjątkowy koncert poświęcony młodym artystom i ich fanom – Young Choice Awards. Tego dnia na scenie Opery Leśnej pojawią się gwiazdy młodego pokolenia, które mają setki tysięcy fanów w mediach społecznościowych, a ich utwory notują milionowe ilości odsłon na YouTube czy Spotify. Będą to: Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, My3, 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Carla Fernandes, AniKa Dąbrowska, Viki Gabor, Amelia Andryszczyk i Adamo RUDNIK. Koncert będzie można zobaczyć w serwisie player.pl.

My nie możemy się doczekać! A Wy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dumny tata Artur Boruc chwali się synkiem – podobny?

Kontynuuj czytanie

news

Dumny tata Artur Boruc chwali się synkiem – podobny?

artur
Artur Boruc pochwalił się małym Noah!

Artur Boruc razem ze swoją ukochaną żoną Sarą wychowują trójkę dzieci: Amelię, Noah i Oliwię, córkę z jej poprzedniego związku. Ich syn przyszedł na świat na początku maja podczas domowego porodu. Sara urodziła chłopca w basenie, a filmik z tych niezwykłych chwil umieścili na swoich profilach na Instagramie.

HOT NEWS- Dorota Goldpoint wybiera stylizację dla Melanii Trump – w co ubrałaby pierwszą damę USA?

Dumni rodzice często publikują zdjęcia swoich pociech, również maluszka, który jest naprawdę ślicznym chłopcem. Tym razem piłkarz opublikował słodkie zdjęcie z kąpieli Noah. Fani od razu zwrócili uwagę na jego wielkie, ciemne oczy!

Kotek ze Shreka sie chowa 😉
Do schrupania
Jak z katalogu. Piekny😍

Bardziej podobny do mamy czy do taty? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Karwan chce się spotkać z Lidią Kopanią – wybaczyła wulgarny komentarz?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Too much ❤️❤️❤️❤️ #noahborucmannei #boruc

A post shared by Artur Boruc (@arturboruc) on

 

Kontynuuj czytanie

news

Dorota Goldpoint wybiera stylizację dla Melanii Trump – w co ubrałaby pierwszą damę USA?

Dorota Goldpoint to projektantka, której kolekcje bardzo chętnie nosi pierwsza dama Agata Duda. Czy chciałaby zaprojektować kreację dla Melanii Trump? 

Jak wiadomo, kreacje od Doroty Goldpoint to ubrania, po które często sięga żona prezydenta Polski, Agata Duda. Podczas wizyty w butiku Doroty Goldpoint spytaliśmy, jakie kreacje projektantka wybrałaby dla pierwszej damy USA. 

Myślę, że na pewno mocne kolory, ponieważ ona te mocne kolory bardzo lubi. Na pewno musiałoby być to coś bardzo minimalistycznego, ponieważ tutaj nie widziałam nigdy żadnych koronek ani zbyt wielu zdobień.

ZOBACZ – Jakub Kucner miał problemy w związku? Wiemy, jak sobie poradził

Co więcej Dorota Goldpoint miałaby także wizję konkretnych elementów garderoby, w których Melania Trump mogłaby świetnie wyglądać. Jaka jest jej propozycja stylizacji dla pierwszej damy USA? 

Myślę, że widziałabym [ją] w pięknym spodnium, ponieważ jest wysoka, ma bardzo dobre proporcje, więc takie spodnium świetnie by się prezentowało, ale widzę ją też w dość fantazyjnym żakiecie […] wprowadziłabym też jakiś nowoczesny żakard, w formie takiej spódnicy z koła do siedem ósmych…

Poniżej możecie zobaczyć ostatnie stylizacje Melanii Trump. Jak myślicie, czy spodobałyby się jej propozycje, jakie przedstawiła Dorota Goldpoint?

HOT NEWS – Wiemy z kim Taco nagrał duety na płycie – będziecie zaskoczeni!

View this post on Instagram

W poniedziałkowym wydaniu @pytanienasniadanie Dorota Goldpoint mówiła na temat sukni Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy, a także stylu zawsze perfekcyjnie ubranej Melanii Trump. W materiale z programu Dorota Goldpoint radzi również jak ubrać się na formalne spotkania na przykład obrona pracy dyplomowej, na służbową kolację czy do filharmonii 🎶 Modelki – finalistki konkursu Miss Warszawy w tym aktualna Miss Warszawy Anita Sobótka😍 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nagraniem – aktywny link w bio 👆 *** On Monday's Pytanie na śniadanie Dorota Goldpoint spoke about the dress of the first Polish lady Agatha Kornhauser-Duda and Melania Trump style. In this video Dorota Goldpoint also talked about formal style – how to dress for formal meetings, business dinner or theatre 🎶 Models – finalists of the Miss Warszawy and also beauty Miss Warsaw Anita Sobótka😍 We invite you to watch video – active link on bio👆 — #pytanienasniadanie #dorotagoldpoint #projektantka #projektant #projektantkamody #projektantmody #polishfashion #polskiemarki #polskamoda #modapolska #polishdesigner #polishdesign #polishdesigners #polishfashiondesigner #fashion #stylizacje #stylizacja #theinnerpower #women50plus #modnieistylowo #modnie #modowo #modowe #magazyngala #tvp2 #tvp #telewizja #telewizjasniadaniowa

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

View this post on Instagram

Wczoraj odbyła się jubileuszowa Gala Fashion Designer Awards – konkurs dla młodych projektantów✨ Nie możemy uwierzyć, że to już 10 edycja! 😍 Zwycięzcą konkursu jest Adrian Krupa, który zachwycił swoją niezwykle kreatywną kolekcją 😍 Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów! 😍😍😍❤️ Na zdjęciu od lewej: @joannasokolowskapronobis Adrian Krupa oraz @dorotagoldpoint_private ✨✨✨ *** Yesterday Gala Fashion Designer Awards jubilee took place – a competition for young designers✨ We can not believe that this is the 10th edition! 😍 The winner of the contest is Adrian Krupa, who delighted us with his extremely creative collection 😍 We congratulate and wish you many successes! 😍😍😍❤️ On left: Joanna Sokolowska-Pronobis, Adrian Krupa, Dorota Goldpoint ✨✨💕💕💕 — #fashiondesignerawards2019 #fashiondesignerawards #fashion #dorotagoldpoint #polskamoda #modapolska #fashiondesigner #style #fashiondesign #modnieistylowo #fashionista #fashionable #fashionistas #fashions #dress #dresses #sukniawieczorowa #suknia #dresstime #stylowo #style #stylish #stylizacje #stylizacja #gala #gala2019

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

View this post on Instagram

Poniedziałkowy wieczór Dorota Goldpoint razem z Ireną Santor oraz @grazyna_szapolowska spędziła na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2019 😍 Podczas wydarzenia zostały przyznane statuetki w sześciu wyjątkowych kategoriach: „Gwiazda stylu”, „Debiut roku”, „Osobowość roku”, „Gwiazda sieci”, „Nadzieja Plejady” i „Metamorfoza roku” 😍✨ Jesteśmy bardzo dumni z naszej honorowej bohaterki projektu ,,The Inner Power'' – Ireny Santor, która została nagrodzona specjalną statuetką ,,Super Gwiazda Plejady'' za całokształt twórczości ❤️ Serdecznie gratulujemy ❤️❤️ @plejadapl 😘❤️❤️❤️ *** Last night, Dorota Goldpoint together with Irena Santor and @grazyna_szapolowska , spent on the Wielka Gala Gwiazd Plejady 2019. During the event, awards were granted in six exceptional categories: "Style Star", "Debut of the Year", "Personality of the Year", "Network Star", " Hope of the Plejada "and " Metamorphosis of the Year "😍✨ We are very proud of our guest of honour of the project "The Inner Power" – Irena Santor, who was awarded with the special statuette "Super Star of the Plejada" for lifetime achievements❤️ Congratulations ❤️❤️ Irena Santor appeared in our dress, which was designed especially for this occasion 😍❤️❤️❤️ @plejadapl 😘❤️❤️❤️ — #grazynaszapolowska #irenasantor #dorotagoldpoint #theinnerpower #galagwiazd #wielkagalagwiazd #wielkagalagwiazd2019 #galagwiazdplejady #plejada #fashionstyle #moda #fashion #style #styleicon #designer #polskamoda #modapolska #stylizacje #stylizacja #voguepolska #ellepolska #harpersbazaar #modnapolka #fashionable #fashiondesign #fashiondesigner #polishdesigner #ootd #ootdfashion

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Jakub Kucner miał problemy w związku? Wiemy, jak sobie poradził

Jakub Kucner i Karolina Zagozdon są już ze sobą kilka lat. Wiemy, jak poradzili sobie z kryzysem w związku!

Mimo, że Jakub Kucner i Karolina Zagozdon są parą o bardzo długim stażu, jakiś czas temu w mediach było głośno na temat kryzysu w ich związku. Podczas pilotażowego odcinka talk-show “Joanna Happy Hour Show” spytaliśmy, jak było między nimi naprawdę.

ZOBACZ – Relaks w Juracie – Goldpoint o butiku w jej miejscu na ziemi

Podczas wywiadu łatwo było zauważyć, że aktualnie Jakub Kucner i jego partnerka doskonale się ze sobą dogadują. Mimo to para zgodnie przyznała, że w każdym związku zdarzają się te gorsze momenty. Co więcej dziewczyna byłego Mistera Polski, Karolina Zagozdon skomentowała:

Uważam, że takie momenty tylko i wyłącznie mogą wzmacniać. Jeżeli jest coś, co nie zniszczy do końca tego związku i ludzie oboje chcą rozmawiać, chcą naprawiać relację, to myślę, że potem może być tylko lepiej.

POLECAMY – Mocne słowa Qczaja: Gdzie są gwiazdy po tej tragedii, czemu nie reagują?

Czy Jakub Kucner i jego dziewczyna mają jakieś sposoby na radzenie sobie z takimi trudnymi momentami? Podczas wywiadu były Mister Polski przyznał, że jest osobą, która często tłumi w sobie negatywne emocje, w przeciwieństwie do swojej partnerki, otwarcie mówiącej o swoich uczuciach czy problemach. 

U nas największym problemem było to, że Karolina zawsze mówiła co ją boli, co myśli itd. a ja zawsze byłem taki oszczędny w tym wszystkim i myślę, że to był największy problem, więc u nas największą taką zaletą, największą podstawą tego, żeby było dobrze jest to, żebyśmy oboje umieli ze sobą rozmawiać

Gdy w ich związku zdarzają się kłótnie, Jakub Kucner przyznaje, że sam potrzebuje nieco więcej czasu, by zebrać myśli. Na szczęście po latach parze udało się wypracować wspólny system radzenia sobie z takimi gorszymi chwilami. A jaki jest Wasz sposób? 

 

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.