Śledź nas

news

Sławomir usprawiedliwia drogiego Sylwestra TVP: Ludzie potrzebują rozrywki

Opublikowano

w dniu

Sławomir zdradził, co sądzi o organizacji drogiej zabawy sylwestrowej w momencie ogromnego kryzysu w kraju…

Nie jest tajemnicą, że sytuacja w Polsce jest trudna, a rządzący nie radzą sobie z galopującą inflacją. W tej sytuacji pieniądze publiczne powinny być wydawane ze szczególną ostrożnością, więc rodzi się pytanie, czy organizacja drogiego Sylwestra przez TVP jest właściwe. Sławomir, który jest jednym z wykonawców wieczoru, podzielił się swoimi przemyśleniami.

HOT NEWS- Szelągowska wyjawiła, że Katarzyna Grochola znów walczy z rakiem: Za kilka godzin operacja

Podczas konferencji TVP, zapowiadano, że będzie to Sylwester, który przewyższy wszystkie poprzednie imprezy. Gwiazdor rock polo nie widzi problemu w organizacji hucznego Sylwestra Marzeń w dobie kryzysu:

Pamiętaj, że ludzie też potrzebują trochę rozrywki, też potrzebują tego momentu, żeby odpuścić. Mieliśmy dwa lata koronawirusa, mieliśmy teraz całą sytuację na Ukrainie i naprawdę ta chwila radości, beztroskiej zabawy jest Polakom potrzebna, do tego żeby mieli też trochę oddechu

Dodał, że cała impreza nie jest finansowana z pieniędzy publicznych:

Tu są też sponsorzy, którzy biorą udział przy produkcji tego wielkiego show, więc oni też ponoszą większą część kosztów

Kajra zapewniała:

Na pewno wszystko zostało zorganizowane tak, żeby telewizja i włodarze Zakopanego też nie ponosili ogromnych kosztów, zwłaszcza, że mamy kryzys, więc to wszystko zostało zadbane

Zgadzacie się ze Sławomirem i Kajrą?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Partner Klaudii Halejcio rozbił jej Mercedesa za 200 tys.: Wjechał w częściowy pomnik chwały

Fot. Screen Instagram

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością