Małgorzata Socha spodziewa się już trzeciego dziecka. Jak ułożą się jej serialowe wątki.

Małgorzata Socha już po raz trzeci musiała poinformować producentów seriali, w których gra” o kolejnej ciąży. Aktorka na co dzień gra w dwóch serialach: Przyjaciółkach na stacji Polsat oraz Na Wspólnej na stacji TVN

POLECAMY – KRZYSZTOF GOJDŹ BITY W “TAŃCU Z GWIAZDAMI”!? CO SIĘ STAŁO?

Produkcja obu seriali w przypadku poprzednich dwóch ciąż, skrzętnie pozbywała się Gosi na jakiś czas. W trakcie jej drugiej ciąży w Przyjaciółkach, jej serialowa postać Inga wyjechała do Stanów Zjednoczonych również z powodu ciąży, natomiast w Na Wspólnej wątek Zuzy, w ogóle się nie pojawiał.

Małgosia długo dorastała do decyzji o pierwszym dziecku. Gdy w 2013 roku urodziła się Zosia, aktorce tak musiało spodobać się macierzyństwo, że trzy i pół roku później zdecydowała się na kolejne, również córeczkę. Wiadomość o trzeciej ciąży pojawiła się już zaledwie rok po drugim porodzie i mogła ona rozwścieczyć produkcje seriali z obu stacji. Jak się okazało, widzowie mają w ogóle nie odczuć nieobecności aktorki.

“Na chwilę obecną nie została zaplanowana dłuższa przerwa w zdjęciach ani zmiana w wątku serialowej Zuzy” – ujawniła Faktowi Katarzyna Michalska z biura prasowego TVN-u.

Obawy o to, do którego miesiąca ciąży będzie pracować Gosia, również zostały rozwiane. Aktorka wcześniejsze stany błogosławione spędzała na tyle dobrze, że produkcja wie czego może się po niej spodziewać.

“Na podstawie wcześniejszych doświadczeń wierzy, że da radę pracować nawet do ósmego miesiąca. Uwielbia swoją pracę i nie widzi powodu, dla którego miałaby z niej rezygnować.” – wyjaśniła koleżanka aktorki

ZOBACZ TEŻ – ELEGANCKA CIUPA ZADAŁA SZYKU NA POKAZIE MODY!

Lubicie oglądać Małgosię na ekranie polskich seriali?

fot.Instagram/Małgorzata Socha

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów