Śledź nas

news

Sylvia Novak, Krzysztof Śmiszek, Kris Florek o książce Pawła Nowaka “Most Ikara”

Opublikowano

w dniu

Gwiazdy opowiedziały o wrażeniach na promocji książki “Most Ikara” Pawła Nowaka

Bloger i influencer Paweł Nowak, znany jako @zwyczajnychlopak wydał debiutancką powieść “Most Ikara”, w której przedstawił niepokorną historię chłopaka, który z małej miejscowości trafia do wielkiego miasta. Tam rzucony na głęboką wodę, musi zmierzyć się z przeciwnościami losu, emocjami i samym sobą. “Most Ikara” jest energetyczny, ekscytujący i erotyczny, wciąga w świat który jest równocześnie kolorowy i brudny; niezwykły i intrygujący! 

HOT NEWS- Wiktoria z Hotelu Paradise prześladowana? Klaudia El Dursi i Pan Lektor tłumaczą uczestników

Na warszawskiej promocji książki pojawili się m.in. Gosia Andrzejewicz, Sylvia Novak, Rafał Grabias, siostry Szczepańskie, Kuba Kowalewski, Nick Sinckler, Krzysztof Smiszek, Walter Budalachi, Kris Florek, Maciek Radel czy Lidia Kopania. Sylvia Novak zdążyła przeczytać początek powieści i już była bardzo poruszona:

Bardzo mnie ona zainteresowała, bo uważam, że jest to temat bardzo ważny, aby mówić o nim głośno w Polsce

Krzysztof Śmiszek mówił o “Moście Ikara” w samych superlatywach. Zaznaczył, żw książkę czyta się bardzo dobrze, ale oprócz aspektu rozrywkowego, ma bardzo ważne przesłanie:

Ta książka ma bardzo głęboką misję i ta misja jest podana w taki łatwy sposób. To jest książka, którą czyta się dobrze, wartko. To jest książka, którą po prostu bierze się do pociągu, albo do poduszki, bo naprawdę nie można oderwać od niej wzroku. Chce się ciągle wiedzieć, co będzie na następnej stronie, jakie przygody kolejne będzie miał główny bohater

Z kolei związany od lat z Holandią, Kris Florek zauważył, że tam temat powieści nie jest niczym zaskakującym. Jednak w Polsce takie książki i spotkania autorskie są bardzo potrzebne, bo naprawdę mogą sporo zmienić!

Co o powieści mówi sam autor Paweł Nowak? Odpowiedź w naszym wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Prince Charming: wiemy, kiedy Jacek Jelonek wyruszy na poszukiwanie miłości – zobacz zwiastun

Fot. Instagram

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością