Aktorka Sarah Paulson zamroziła swoje jajeczka. Nie chce, żeby było za późno!

Sarah Paulson, znana z ról w serialach “American Horror Story” i “American Crime Story” jest związana z 75-letnią aktorką Holland Taylor. Ich związek budzi kontrowersje, a to nie koniec rewelacji. Młoda aktorka przyznała, że zamroziła swoje jajeczka, bo nie wie, czy chce mieć dzieci!

HOT NEWS- Wiktoria Gąsiewska nie spodziewała się zwycięstwa Beaty Tadli w “Tzg”?

43-latka przyznała w wywiadzie, że jest osobą impulsywną i mogłaby żałować, gdyby zdecydowała się teraz na dzieci, które uwielbia. Z drugiej strony, nie chce później żałować, że się nie zdecydowała na potomstwo i postanowiła sztucznie przedłużyć swoją płodność.

Paulson zawsze wybierała starsze partnerki, ale jak zapewnia ich związek nie opiera się na “kompleksie mamusi”. Twierdzi, że obie opiekują się sobą tak samo, a ona dodatkowo może czerpać z wiedzy i doświadczenia Holland.

Myślę, że wielu z nas w ograniczony sposób patrzy na starszych ludzi. Ja uważam się za szczęściarę mogąc być z kimś, kto jest starszy i mądrzejszy ode mnie

Jeśli ktoś ma ochotę poświęcać swój czas na myślenie o tym, jaka jestem dziwna kochając najbardziej spektakularną osobę na świecie, to jest to jego problem Ja mam się świetnie

Co o tym sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola Ciupa o swojej pierwszej jeździe konnej! O czym marzy?

aktorka

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów