Dancing with The Stars czyli Taniec z Gwiazdami wiosną ponownie zagości w Polsacie. Choć długo lista gwiazd była tajemnicą to już dziś wiemy kto wystąpi! Producenci szokują? zaskakują? Przekonajcie się sami.

Taniec z Gwiazdami wciąż przyciąga miliony przed telewizory! I choć można by pomyśleć, że już nie ma kogo zaprosić, to jednak znaleźli się ci znani i lubiani, którzy zgodzili się wziąć udział w programie, ale wśród nich jest również kilka świeżynek show biznesu.  Któż to taki?

POLECAMY – Wszystkim opadły kopary! Ona ma gigantyczną szansę wygrać The Voice Kids! Mamy fragment występu!

Filip Bobek, Antek Smykiewicz, Renata Kaczoruk, Jarosław Kret, Beata Tadla, Wiktoria Gąsiewska, Martyna Kupczyk, LittleMonster96, Katarzyna Dziurska, Krzysztof Gojdź !  To oni powalczą o Kryształową Kulę.

Zaskoczeni? Macie jakiegoś faworyta? Z pewnością będzie ciekawie, a konkurowanie między parami ostre! Pozostaje tylko czekać aż Polsat ogłosi jacy tancerze będą danej gwieździe na parkiecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Ciężko nam w to uwierzyć, ale chyba dożyjemy tej chwili! Uwielbiany przez Polaków serial wraca na antenę!

fot. facebook : /KatarzynaDziurskaTrener/ oraz /AntekSmykiewicz.art/
fot. instagram : /filip_bobek/ , /jarekkret/ , /wiktoria_gasiewska/ , /renul_ka/ , /littlemooonster96/ , /martyna_kupczyk/ , /drkrzysztofgojdz/

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów