AlfrWKKtPPo

Anna Piszczałka jako modelka musi dbać o urodę. Opowiedziała nam co raz ją spotkało i czemu trzeba unikać miejsc gdzie istnieje taśmowa obsługa klienta.

Zawód modelki to taka, praca, gdzie trzeba dbać o swoją urodę i piękno. Często jest to bardzo przyjemna sprawa, czasami jednak zdarzają się różne przypadki o których warto zapomnieć. Do takich należała wizyta Anny Piszczałki w jednym z salonów piękności. Taśmowa obsługa klienta – tak oceniła salon.

POLECAMY – WIEMY JAK POTOCZĄ SIĘ LOSY MOSTOWIAKA! MATEUSZ TRAFI DO POLICYJNEJ IZBY DZIECKA!

 Praca w firmach działających w branży usługowej nie należy z pewnością do najłatwiejszych. Najważniejsze jest tam podejście do klienta i nawet przeciętny Janusz  (oczywiście nie obrażając nikogo o tym imieniu) może poczuć się niezadowolony, gdy zostanie potraktowany obojętnie i bez specjalnej “opieki”. Co dopiero mają powiedzieć gwiazdy, zwłaszcza osoby u których dana usługa może być znacząca w rozwoju dalszej kariery. Może to również wpłynąć na jej humor tego dnia, co spowoduje niekorzystne zdjęcia na ściance i lawinę negatywnych komentarzy na różnych portalach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – ZNAMY ZAROBKI GWIAZD W 2017 ROKU! CHODAKOWSKA, GESSLER, CZY MOŻE MAJDANY – KTO ZAINKASOWAŁ NAJWIĘCEJ?! 

fot. screen z wideo

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!
 


Nie ma więcej wpisów