Stowarzyszenie Autorów ZAiKS obchodzi 100 rocznicę powstania i z tej okazji odbyła się uroczysta gala! Obejrzyjcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych powstał dokładnie 18 marca 1918 roku, aby dbać o prawa autorskie twórców. Na uroczystej gali zorganizowanej w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie pojawiło się wielu znakomitych twórców. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Andrzej Duda.

HOT NEWS- Nyden – nowa marka od H&M. Luksus stworzony dla pokolenia Y

Wyjątkowy koncert poprowadzili Sonia Bohosiewicz i Artur Orzech, a na scenie wystąpili między innymi Maryla Rodowicz, Anna Jurksztowicz, Kayah, Kuba Badach, Andżelika Piechowiak, Organek i Kasia Stankiewicz.

Podczas gali przyznano też nagrody i honorowe członkostwa ZAiKS-u. Wśród wyróżnionych znaleźli się Krzysztof Penderecki, Mirosław Bałka, Krzysztof Zanussi, Ryszard Horowitz, Jacek Cygan, Tomasz Stańko, Agnieszka Duczmal, Janusz Gajos, Leon Tarasiewicz i Wiesław Myśliwski. 

Gali nie mogły ominąć także Edyta Herbuś, która przyćmiła wszystkich swoją stylizacją, Anna Popek w czerwonym garniturze i Agata Steczkowska w tiulach! 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magda Gessler na zdjęciu sprzed wielu lat! Zmieniła się?

sta_2636

Fot. Strefa Gwiazd/ Stach Leszczyński

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów