Śledź nas

news

Wielki finał The Voice Senior – wiemy, kto wygrał 1 edycję show!

Opublikowano

w dniu

Wielki finał The Voice Senior za nami. Do ścisłego finału show dotarło czterech uczestników, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Kto wygrał, sprawdź poniżej.

The Voice Senior to kolejna mutacja najbardziej znanego programu muzycznego na świecie The Voice of Poland. Tylko, że tym razem o spełnienie marzeń zamiast młodzieży “walczą” seniorzy, dla których udział w programie jest radością samą w sobie, gdyż nie spodziewali się, że przyjdzie im jeszcze przeżyć tak niezwykłą przygodę w swoim życiu. W show prezentowane są najpiękniejsze polskie szlagiery oraz największe światowe przeboje. Trenerami w polskiej edycji The Voice Senior zostali: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny, zaś prowadzącymi: Marta Manowska i Tomasz Kammel.

POLECAMY – Poznaj wszystkich utalentowanych finalistów The Voice Senior!

Po miesiącu zmagań wokalnych odbył się wielki finał The Voice Senior, który został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie na scenie zaprezentowali się wszyscy uczestnicy, wykonując po jednym konkursowym utworze. Najpierw na scenie zaśpiewali seniorzy z drużyny Andrzeja Piasecznego: Mieczysław Pernach i Bogumiła Kucharczyk-Włodarek. Decyzją Andrzeja do drugiego etapu przeszła Bogumiła Kucharczyk-Włodarek.

Następnie przyszła kolej na drużynę Alicji Majewskiej. Swoje wykony zaprezentowali Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber. Decyzją Alicji do drugiego etapu przeszedł Janusz Sztyber.

Jako trzecia zaprezentowała się drużyna Marka Piekarczyka, czyli Władysław Jarecki i Kazimierz Kiljan. Do kolejnego etapu decyzją Marka dostał się Władysław Jarecki. 

Ostatnią drużyną, która zaprezentowała się przed publicznością była grupa Urszuli Dudziak, czyli Waldemar Wiśniewski oraz siostry Elżbieta, Krystyna i Jolanta Szydłowskie. I to właśnie za zgodą Urszuli do ścisłego finału przeszły rozśpiewane siostry.

Przyszedł czas na drugi etap, w którym decydujący głos o tym kto ma zwyciężyć pierwszą edycję The Voice Senior należeć będzie do widzów, a nie trenerów jak to było dotychczas. Finaliści pojawiali się na scenie w następującej kolejności: Bogumiła, Janusz, Władysław oraz siostry Szydłowskie prezentując swoje wykonania z dwóch pierwszych odcinków show dotyczących “Przesłuchań w ciemno”. 

W przerwie między występami uczestników, na scenę wkroczyła fenomenalna Izabela Trojanowska ze swoim największym hitem “Wszystko czego dziś chcę”.

Po występie Trojanowskiej na scenę powróciła czwórka finalistów. Jako pierwsza zaprezentowała się Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego śpiewając “Jaka róża taki cierń”. Urszula Dudziak porównała Bogumiłę do cenionej artystki Stanisławy Celińskiej. 

Drugi na scenie pojawił się podopieczny Alicji Majewskiej – Janusz Sztyber z piosenką “Sway”. Andrzej Piaseczny uznał, że Pan Janusz mógłby bez problemu zaśpiewać w duecie z oryginalnym wykonawcą tej piosenki Michaelem Buble. 

Kolejnym uczestnikiem, który wyszedł na scenę zaprezentować swoje możliwości wokalne był Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka, który zawładnął scenę piosenką “Have you ever seen the rain?” Jurorzy określili Pana Waldemara jako kolorowego ptaka polskiej sceny muzycznej, który powinien być pod ochroną.

Jako ostatnie na scenie zaprezentowały się siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak. Trio wykonało piosenkę “The shop shop song”, którą przed laty śpiewała Cher. Alicja Majewska porównała Panie do grupy VOX, bo nie tylko śpiewają, ale też potrafią zatańczyć na scenie.  

Po usłyszeniu wszystkich wykonów, głos należał do widzów, którzy zadecydowali, że zwycięzcą, a właściwie zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior zostają Elżbieta, Krystyna i Jolanta Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak! Gratulujemy 🙂

Siostry Szydłowskie jako zwyciężczynie wygrały 50 tysięcy złotych oraz wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych, a także możliwość zaprezentowania się na Sylwestrze Marzeń Dwójki w Zakopanem. 

A już 1 stycznia staruje 3 edycja The Voice Kids! To tam zostały odkryte takie brylanciki jak: Roksana Węgiel, Anika Dąbrowska, Adam Kubera, 4Dreamers czy zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior – Viki Gabor.

Czy zgadzacie się z werdyktem widzów, że to właśnie siostry Szydłowskie powinny były wygrać The Voice Senior? Czekacie na drugą edycję The Voice Senior?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Andrzej Piaseczny tłumaczy: Można być bardzo wierzącym gejem i kochać Boga!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To już dzisiaj! @thevoiceseniortvp – LIVE! Jesteście gotowi? Jak myślicie kto wygra ? Do zobaczenia przed telewizorem. ?????????? #senior #piosenki #live #finał #trzymajciekciuki

Post udostępniony przez Urszula Dudziak (@urszuladudziak.official)


 

Fot. screen z Instagram

DB 

 

news

Michał Wiśniewski wydał oświadczenie: Czuję się absolutnie niewinny

Opublikowano

w dniu

przez

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w jednoznaczny sposób odniósł się do zarzutów

Dziś rano media obiegła informacja, że warszawska prokuratura postawiła zarzuty Michałowi W., w sprawie złożenia nieprawdziwych dokumentów w czasie starania się o kredyt w Skoku Wołomin. Kwota pożyczki nie była niebagatelna, bo opiewała na sumę prawie 3 milionów! Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga zdradziła, że zarzuty postawiono także 100 innym osobom, a za to przestępstwo grozi nawet 10 lat więzienia.

HOT NEWS- Kuba Wojewódzki porównuje auto Agaty Kuleszy do osób niepełnosprawnych! Po raz kolejny przesadził?

Na te sensacyjne wiadomości zareagował sam zainteresowany, który w swoim oświadczeniu napisał:

Szanowni Państwo, nazywam się Michał Wiśniewski i choć czarny kolor świetnie komponuje się z czerwonym, prosiłbym o niezasłanianie mojej twarzy paskiem.

Wokalista wyjawił, że nie przyznał się do winy. Dalej postanowił poskarżyć się na media, które według niego, już wydały wyrok:

Do postawionych mi, zgodnie z prognozami mediów, zarzutów nie przyznałem się. Ja rozumiem, że media potrzebują wypełnić kontentem swój program lub rubryki, ale wydaje mi się, że jesteście na tyle inteligentnymi ludźmi i zdajecie sobie sprawę, iż publikacjami już wydaliście wyrok. Nie wystarczy napisać “grozi mu”, aby większość odczytała to jednoznacznie. Mnie uczono, co również padło przy czynnościach procesowych w prokuraturze, że postawienie zarzutów oznacza podejrzenie popełnienia przestępstwa, po czym po dochodzeniu zostanę lub nie postawiony w stan oskarżenia

Mimo że media informowały głównie, że postawiono mu zarzuty, muzyk twierdził, że tym samym pozbawiono go prawa do obrony:

Oskarżenie kogoś nie przesądza o winie, bo o tym może orzec jedynie Sąd, a na szczęście są niezawisłe Sądy. Proszę również nie pozbawiać mnie konstytucyjnego prawa do obrony, jak i nie pomijać faktu, że postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne – wyrok musi najpierw zapaść, a później się uprawomocnić. Dopiero po ostatniej instancji można mówić o winie i karze.

Na koniec zaapelował:

Ja tę karę od mediów dostałem już dziś, mimo że czuję się absolutnie niewinny. Ale jak powiedział Mark Twain, “pogłoski o mojej śmierci są grubo przesadzone”. Myślę, że w interesie moim, jak i prokuratury jest jak najszybsze wyjaśnienie tej sprawy. Proszę o nienękanie mnie i mojej rodziny, jednocześnie dziękując przyjaciołom za wsparcie

Trzymacie za niego kciuki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Michałowi W. grozi 10 lat więzienia – wokalista usłyszał prokuratorskie zarzuty

Fot. Akpa/Facebook/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kuba Wojewódzki porównuje auto Agaty Kuleszy do osób niepełnosprawnych! Po raz kolejny przesadził?

Opublikowano

w dniu

przez

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wydłużył listę osób, które obraził…

Kuba Wojewódzki lubuje się w “skandalach”, co sprawia wrażenie, że za wszelką cenę stara się utrzymać na świeczniku. Niedawno postanowił zażartować, że odchodzi z telewizji TVN, ogłaszając tę informację na swoim Instagramie. Później okazało się, że chciał w ten sposób skłonić innych dziennikarzy do weryfikacji źródeł… Sam nie jest jednak święty, a lista jego nieprofesjonalnego zachowania jest naprawdę długa. Przypomnijmy, że stacja Eska Rock musiała zapłacić 50 tys. kary za jego “żarty”o pracujących na kolanach Ukrainkach i obrażaniu osób czarnoskórych.

HOT NEWS- Michałowi W. grozi 10 lat więzienia – wokalista usłyszał prokuratorskie zarzuty

Teraz Wojewódzki razem z Piotrem Kędzierskim rozpoczęli cykl wywiadów “Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski”, którego pierwszym gościem była Agata Kulesza. W pewnym momencie dyskusja zeszła na temat samochodów, a dokładnie Porche, które aktorka wygrała w “Tańcu z Gwiazdami”, a później przekazała na cele charytatywne. Dziennikarz przypomniał też, że Kulesza marzyła o nowym Subaru:

Nie wiem, czy my możemy mówić, bo nas jednak sponsoruje najlepsza marka światowa, ale jak gadaliśmy przez telefon, to mówiłaś: “Jezu, Kuba, ja tak marzę o Subaru”. Pamiętasz? Miałaś dostawczaka Subaru, chciałaś wymienić na nowe

Kędzierski natomiast wspomniał, że wcześniej jeździła też Renault Kangoo. Kulesza przytaknęła:

Miałam Kangoo, a później miałam Subaru

Kędzierski nie dawał za wygraną:

Ale nie wstyd Ci trochę tego Kangoo, tak z perspektywy?

Aktorka nie widziała jednak w tym nic złego:

Jezu, naprawdę myślicie, że mnie to określa? 

Wtedy największą elokwencją postanowił popisać się Kuba i obraził osoby niepełnosprawne:

To jest auto z zespołem Downa, no pewnie, no

Taki “trafny” komentarz doprowadził Kędzierskiego do gromkiego śmiechu…

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Wojewódzki gościł w swoim talk show Przemysława Kossakowskiego i ekipę “Down the Road”. Tam uczestnicy programu opowiadali o swoich marzeniach i planach na przyszłość. Kossakowski natomiast zaapelował o walkę ze stygmatyzacją i dyskryminacją osób chorych. Niestety, widać, że na niewiele się to zdało.

TVN powinien wyciągnąć wobec niego konsekwencje?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Taniec z Gwiazdami: poznaliśmy finalistów programu! Takiego składu się nie spodziewaliście

scena z: Kuba, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
wojewódzki
scena z: Kuba, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA
małgosia
wojewódzki
wojewódzki
Piotr Adamczyk, Maciej Pieprzyca, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik, Micha³ ¯urawski

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Michałowi W. grozi 10 lat więzienia – wokalista usłyszał prokuratorskie zarzuty

Opublikowano

w dniu

przez

Michał W.

Michał W. usłyszał zarzuty w sprawie wielomilionowego kredytu, którego nie spłacił!

Michał W. usłyszał zarzuty w sprawie złożenia nierzetelnej dokumentacji, gdy starał się o kredyt w SKOK-u Wołomin. Prokurator Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga potwierdziła te doniesienia i zaznaczyła, że głównym zarzutem skierowanym przeciwko wokaliście znanego zespołu jest “doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości SKOK w Wołominie na kwotę 2,8 miliona złotych”.

HOT NEWS- Taniec z Gwiazdami: poznaliśmy finalistów programu! Takiego składu się nie spodziewaliście

Warto zaznaczyć, że w sprawie zamieszane jest o wiele więcej osób. Rzeczniczka poinformowała:

Dotychczas w toku postępowania przedstawiono zarzuty ponad stu osobom

Pożyczkę, którą Michał W. zaciągnął w 2006 roku do dziś nie był w stanie spłacić. W sprawę zamieszana jest również jego ówczesna żona Anna, która była poręczycielem.

W celu uzyskania pożyczki podejrzany przedłożył nierzetelne pisemne oświadczenie o swoich dochodach, które znacznie zawyżył, a także podał nierzetelne dane dotyczące dochodów poręczyciela – ówczesnej żony podejrzanego 

Za to przestępstwo grozi nawet 10 lat więzienia.

Jak myślicie, co się teraz stanie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Warszawski działacz ujawnia, ile Wolszczak i inne gwiazdy zarobili za promowanie komunikacji miejskiej – faktycznie “symboliczna” kwota?

scena z: Michał W, SK:, , fot. AKPA
scena z: Michał W, Dominika Tajner-Idzik, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
scena z: Dominika Tajner, Michał W, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Taniec z Gwiazdami: poznaliśmy finalistów programu! Takiego składu się nie spodziewaliście

Opublikowano

w dniu

przez

taniec z gwiazdami

Taniec z Gwiazdami po raz kolejny zaskoczył!

Mimo że Taniec z Gwiazdami gości na antenie Polsatu (a wcześniej TVN) od lat, nadal wzbudza ogromne emocje. Koniec 12. edycji programu odbędzie się już za tydzień, a dzisiaj poznaliśmy finałowe pary, które zawalczą o Kryształową Kulę. Na parkiecie pojawili się Oliwia Bieniuk, Kajra oraz Piotr Mróz.

HOT NEWS- Warszawski działacz ujawnia, ile Wolszczak i inne gwiazdy zarobili za promowanie komunikacji miejskiej – faktycznie “symboliczna” kwota?

Jako pierwsza na parkiecie pojawiła się Oliwia Bieniuk, która dzisiaj obchodziła 19 urodziny. Razem z Michałem Bartkiewiczem zatańczyli salsę. Drugi taniec, którzy wybrali jurorzy, okazał się być swingiem. Następnie Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wykonali fokstrota, a jurorzy chcieli zobaczyć tę parę w tangu. Za brawurowy taniec para zgarnęła cztery “10”! Ostatnią parą byli Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak. Tym razem zobaczyliśmy ich w pasodoble oraz quickstepie, za który również zdobyli 40 punktów.

Po długich oczekiwaniach, w końcu przyszła pora na ogłoszenie pierwszych wyników głosowania widzów. Ostatecznie dowiedzieliśmy się, że o Kryształową Kulę zawalczą jako pierwsi Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz! O drugie miejsce w finale dwie pozostałe pary musiały zawalczyć w dogrywce. Oliwia Bieniuk zatańczyła cha-chę do utworu Sanah. Natomiast Kajra zmierzyła się z rumbą, która zachwyciła Michała Malitowskiego:

Najlepszy taniec latynoamerykański tej edycji

Jego zdanie również podzielili widzowie, którzy zdecydowali, że to Kajra i Rafał Maserak przechodzą do finału. Tym samym Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz pożegnali się z programem.

Co sądzicie o składzie finału?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się w bajkowej scenerii [zdjęcia]

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY