Śledź nas

news

Wielki finał The Voice Senior – wiemy, kto wygrał 1 edycję show!

Wielki finał The Voice Senior za nami. Do ścisłego finału show dotarło czterech uczestników, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Kto wygrał, sprawdź poniżej.

The Voice Senior to kolejna mutacja najbardziej znanego programu muzycznego na świecie The Voice of Poland. Tylko, że tym razem o spełnienie marzeń zamiast młodzieży “walczą” seniorzy, dla których udział w programie jest radością samą w sobie, gdyż nie spodziewali się, że przyjdzie im jeszcze przeżyć tak niezwykłą przygodę w swoim życiu. W show prezentowane są najpiękniejsze polskie szlagiery oraz największe światowe przeboje. Trenerami w polskiej edycji The Voice Senior zostali: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny, zaś prowadzącymi: Marta Manowska i Tomasz Kammel.

POLECAMY – Poznaj wszystkich utalentowanych finalistów The Voice Senior!

Po miesiącu zmagań wokalnych odbył się wielki finał The Voice Senior, który został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie na scenie zaprezentowali się wszyscy uczestnicy, wykonując po jednym konkursowym utworze. Najpierw na scenie zaśpiewali seniorzy z drużyny Andrzeja Piasecznego: Mieczysław Pernach i Bogumiła Kucharczyk-Włodarek. Decyzją Andrzeja do drugiego etapu przeszła Bogumiła Kucharczyk-Włodarek.

Następnie przyszła kolej na drużynę Alicji Majewskiej. Swoje wykony zaprezentowali Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber. Decyzją Alicji do drugiego etapu przeszedł Janusz Sztyber.

Jako trzecia zaprezentowała się drużyna Marka Piekarczyka, czyli Władysław Jarecki i Kazimierz Kiljan. Do kolejnego etapu decyzją Marka dostał się Władysław Jarecki. 

Ostatnią drużyną, która zaprezentowała się przed publicznością była grupa Urszuli Dudziak, czyli Waldemar Wiśniewski oraz siostry Elżbieta, Krystyna i Jolanta Szydłowskie. I to właśnie za zgodą Urszuli do ścisłego finału przeszły rozśpiewane siostry.

Przyszedł czas na drugi etap, w którym decydujący głos o tym kto ma zwyciężyć pierwszą edycję The Voice Senior należeć będzie do widzów, a nie trenerów jak to było dotychczas. Finaliści pojawiali się na scenie w następującej kolejności: Bogumiła, Janusz, Władysław oraz siostry Szydłowskie prezentując swoje wykonania z dwóch pierwszych odcinków show dotyczących “Przesłuchań w ciemno”. 

W przerwie między występami uczestników, na scenę wkroczyła fenomenalna Izabela Trojanowska ze swoim największym hitem “Wszystko czego dziś chcę”.

Po występie Trojanowskiej na scenę powróciła czwórka finalistów. Jako pierwsza zaprezentowała się Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego śpiewając “Jaka róża taki cierń”. Urszula Dudziak porównała Bogumiłę do cenionej artystki Stanisławy Celińskiej. 

Drugi na scenie pojawił się podopieczny Alicji Majewskiej – Janusz Sztyber z piosenką “Sway”. Andrzej Piaseczny uznał, że Pan Janusz mógłby bez problemu zaśpiewać w duecie z oryginalnym wykonawcą tej piosenki Michaelem Buble. 

Kolejnym uczestnikiem, który wyszedł na scenę zaprezentować swoje możliwości wokalne był Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka, który zawładnął scenę piosenką “Have you ever seen the rain?” Jurorzy określili Pana Waldemara jako kolorowego ptaka polskiej sceny muzycznej, który powinien być pod ochroną.

Jako ostatnie na scenie zaprezentowały się siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak. Trio wykonało piosenkę “The shop shop song”, którą przed laty śpiewała Cher. Alicja Majewska porównała Panie do grupy VOX, bo nie tylko śpiewają, ale też potrafią zatańczyć na scenie.  

Po usłyszeniu wszystkich wykonów, głos należał do widzów, którzy zadecydowali, że zwycięzcą, a właściwie zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior zostają Elżbieta, Krystyna i Jolanta Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak! Gratulujemy 🙂

Siostry Szydłowskie jako zwyciężczynie wygrały 50 tysięcy złotych oraz wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych, a także możliwość zaprezentowania się na Sylwestrze Marzeń Dwójki w Zakopanem. 

A już 1 stycznia staruje 3 edycja The Voice Kids! To tam zostały odkryte takie brylanciki jak: Roksana Węgiel, Anika Dąbrowska, Adam Kubera, 4Dreamers czy zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior – Viki Gabor.

Czy zgadzacie się z werdyktem widzów, że to właśnie siostry Szydłowskie powinny były wygrać The Voice Senior? Czekacie na drugą edycję The Voice Senior?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Andrzej Piaseczny tłumaczy: Można być bardzo wierzącym gejem i kochać Boga!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To już dzisiaj! @thevoiceseniortvp – LIVE! Jesteście gotowi? Jak myślicie kto wygra ? Do zobaczenia przed telewizorem. 🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤 #senior #piosenki #live #finał #trzymajciekciuki

Post udostępniony przez Urszula Dudziak (@urszuladudziak.official)


 

Fot. screen z Instagram

DB 

 

news

Rafał Collins oburzony zachowaniem pracodawcy Tomasza Komendy – zaproponował mu posadę

collins

Rafał Collins nie mógł patrzeć na kolejne piekło Tomasza Komendy!

Wydawało się, że kiedy Tomasz Komenda został uniewinniony przez Sąd Najwyższy za zbrodnię, której nie popełnił, jego życie stanie się w końcu łatwe. Przypomnijmy, że mężczyzna odsiedział 18 lat za gwałt i zabójstwo 15-latki. Teraz Tomasz stara się nadrobić stracony czas, niedawno oświadczył się swojej ukochanej Annie Walter i spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Niestety wyjście na wolność wiązało się z nowymi kłopotami…

HOT NEWS- Demakijaż: Krzysztof Ibisz magluje pary, które dzieli spora różnica wieku!

Komenda udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce, w którym opowiedział o przykrych doświadczeniach, które spotkały go w miejscu pracy. Tomasz stał się “atrakcją turystyczną”:

Jestem dwa i pół roku na wolności i cały czas jestem nalepką (…) Prosiłem pracodawcę, żebym nie był wizytówką tego miejsca. Ale dla niego liczył się zysk, a nie to, jak ja się czuję, więc się zwolniłem. To nie pierwszy raz, kiedy tak próbowano mnie wykorzystać. Tak jest od pierwszego dnia na wolności

Jego pracodawca w okrutny sposób postanowił wykorzystać jego osobę:

Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki. Musiałem się pytać pana kierownika, czy mogę zjeść śniadanie, zrobić sobie kawę, zapalić papierosa. Nic mi nie było wolno. Nieraz musiałem uciekać, żeby skoczyć do toalety, bo szef chciał, żebym przez dziesięć godzin był na swoim miejscu i pokazywał się ludziom. Inni mogli sobie schodzić ze stanowiska, kiedy chcieli, a ja musiałem się ze wszystkiego spowiadać. Często nie dostawałem zgody, na przykład, żeby iść po kawę. Tłumaczono mi, że jest za dużo pracy. Inni mogli bez problemu

Rafał Collins, który już nieraz udowadniał, że ma wielkie serce, również tym razem był poruszony historią Tomasza. W związku z tym postanowił zaproponować mu pracę!

Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym, że na myjni pracodawca go wykorzystywał… Niewiarygodne… Sam wiem, jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. Tomku, nie znamy się i nie mam do ciebie kontaktu, wobec czego napisze tutaj z nadzieją, że wiadomość do ciebie dotrze – czytamy we wpisie jednego z braci Collins.

Chcę ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak ty zasługuje przynajmniej na…spokój i porządną robotę. Zapraszam do nas 

Brawo Rafał!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda, Kwiatkowski i Qczaj na cyberpunkowej prezentacji płyty Cleo “superNOVA”

View this post on Instagram

F*****g Friday🔥

A post shared by Rafal Collins (@rafalcollins) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Demakijaż: Krzysztof Ibisz magluje pary, które dzieli spora różnica wieku!

demakijaż

“Demakijaż” znowu podejmuje trudne tematy!

Polsat Cafe to kobiecy kanał, który od czterech lat jest wzbogacony męskim pierwiastkiem. Aktor i prezenter Krzysztof Ibisz zaprasza na kanapę programu “Demakijaż” najgłośniejsze nazwiska polskiego show-biznesu. Do niedawna zaglądał głównie w kobiecą duszę i otwierał na intymne zwierzenia nie tylko Edytę Górniak, Aleksandrę Kurzak czy Dorotę Kolak, ale także Alicję Majewską, Jolantę Kwaśniewską czy Agatę Kuleszę.

HOT NEWS- Doda, Kwiatkowski i Qczaj na cyberpunkowej prezentacji płyty Cleo “superNOVA”

Krzysztof ma swoim koncie dwa rozwody: z Anną Zejdler oraz Anną Nowak oraz rozstanie z wieloletnią partnerką Patrycją Madejską. Teraz postanowił gościć na swojej kanapie pary! Tym razem zaprosił zakochanych, których dzieli spora różnica wieku. Na pierwszy ogień poszła Agata Wątróbska i Janusz Chabior, która jest młodsza od aktora o 18 lat. Para w czerwcu poinformowała na swoim Instagramie, że wzięli ślub. Od tego czasu korzystają z każdej nadarzającej się okazji, by opowiadać publicznie o swoim szczęściu.

Widzowie poznają również historię miłości najpopularniejszego Jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego i jego młodszej o 19 lat żony Katarzyny. Jasnowidz z Człuchowa nie dzieli się publicznie informacjami o swoim życiu prywatnym. Jak przyznał w jednym z wywiadów mimo że w czasie swojej kariery pomógł w odnalezieniu wielu ludzi na całym świecie, to dla siebie nie potrafił znaleźć tej jednej, jedynej. Jednak pewnego dnia Katarzyna trafiła do jego gabinetu prosząc o poradę! Para pobrała się kilka lat temu, a dumny mąż nie szczędzi żonie komplementów na swoim Instagramie.

Demakijaż” gości na antenie Polsat Cafe w każdą niedzielę!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maffashion pokazała ciało po porodzie: Uroczy ten brzuszek, ciężko uwierzyć, że 10 dni temu był nim mały człowiek

fot. Mieszko Piętka/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Doda, Kwiatkowski i Qczaj na cyberpunkowej prezentacji płyty Cleo “superNOVA”

cleo

Takie imprezy potrafi zorganizować tylko Cleo!

W warszawskim hotelu Marriot, Cleo zrobiła imprezę w klimacie cyberpunk! Pretekstem do zabawy była premiera trzeciego solowego albumu wokalistki zatytułowanego “superNOVA”. Było kolorowo, głośno i wesoło, a na imprezie bawiła się plejada gwiazd!

HOT NEWS- Maffashion pokazała ciało po porodzie: Uroczy ten brzuszek, ciężko uwierzyć, że 10 dni temu był nim mały człowiek

Cleo jest znana ze swojej odwagi w sięganiu po nowoczesne rozwiązania, ale cały czas pielęgnuje sznyt swoich tanecznych przebojów. Wokalistka opowiada o nowym albumie:

Płyta przenosi nas do świata, w którym nie ma ograniczeń dla brzmień i barw

Tym razem jej muzyczna galaktyka jest barwna, charakterystyczna i odmienna od tego, co słyszymy na płycie “vinyLOVA”. Na “superNovie” usłyszymy syntetyczne brzmienia z lat 80., taneczne housowe produkcje oraz mięsiste trapowe bity. Krążek promują utwory: “Łowcy gwiazd”, “EVA”, “Znikam”, “W telefonie”, które na kanałach internetowych mają astronomiczne zasięgi! Na imprezie wokalistkę wspierali jej sławni przyjaciele, m.in. Doda, Dawid Kwiatkowski, Damian Kordas, Qczaj, Magda Bereda, Anika Dąbrowska oraz Kasia Dziurska i Emilian Gankowski.

Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Musiał, Musiałowski i Zawierucha na Mastercard OFF Camera – sprawdź, co się wydarzy!

fot. Michał Baranowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maffashion pokazała ciało po porodzie: Uroczy ten brzuszek, ciężko uwierzyć, że 10 dni temu był nim mały człowiek

maffashion

Maffashion postanowiła pokazywać prawdziwą stronę macierzyństwa!

Plotki o ciąży Maffashion pojawiały się od dawna, ale dopiero pod koniec lipca Julka oficjalnie potwierdziła radosną wiadomość. W przeciwieństwie do innych gwiazd, nie pokazywała każdego momentu ciąży, także o narodzeniu maluszka BJF poinformowała tydzień później.

HOT NEWS- Musiał, Musiałowski i Zawierucha na Mastercard OFF Camera – sprawdź, co się wydarzy!

Teraz jest jednak bardziej wylewna: pokazuje fanom dziecko oraz dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Wśród celebrytek panuje moda na pokazywanie idealnej sylwetki krótko po porodzie, jednak Julka nie ma zamiaru zaklinać rzeczywistości. 10 dni po narodzeniu synka pokazała swoje ciało, tłumaczą jakie zmiany w nim zaszły:

10 dni po porodzie. Mogę jeszcze wciągnąć trochę brzuch, a nie, nie mogę, tutaj zostaje.

Dalej poinformowała, że nie zamierza błyskawicznie wrócić do treningów:

Mówię do Palomy, że mi się zrobił płaski tyłek, ale ona stwierdziła, że po prostu proporcjonalny do brzucha jest taki. Ale i tak trochę opadł, nie oszukujmy się. Nad wszystkim popracuję w swoim czasie 

Okazuje się, że Maff planuje regularnie relacjonować swój stan – zarówno psychiczny jak fizyczny w okresie połogu:

Będę Wam meldować zmiany. Aby było widać, jak zmienia się ciało (ok, moje ciało) po porodzie w pierwszych dniach, tygodniach… Jeszcze bez ćwiczeń.Ja akurat połóg znoszę bardzo dobrze. Wiem, że nie każda kobieta ma to szczęście, a jeszcze inne piekielnie boją się tego, jak zmieni się ich ciało po porodzie i dlatego odkładają ciążę na później, i później, i później 

Na koniec opisała stan swojego brzucha:

Ogólnie skóra trochę tylko wisi, ale dobrze jest, mięśnie prześwitują, ta kreska jest taka leciusia tylko, rozstępów brak

Doceniacie jej szczerość?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wendzikowska, Bieniuk i Bereda na otwarciu największego salonu popularnej sieciówki

View this post on Instagram

Hi 5! Pure Love.

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

View this post on Instagram

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.