Śledź nas

news

Wielki finał The Voice Senior – wiemy, kto wygrał 1 edycję show!

Wielki finał The Voice Senior za nami. Do ścisłego finału show dotarło czterech uczestników, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Kto wygrał, sprawdź poniżej.

The Voice Senior to kolejna mutacja najbardziej znanego programu muzycznego na świecie The Voice of Poland. Tylko, że tym razem o spełnienie marzeń zamiast młodzieży “walczą” seniorzy, dla których udział w programie jest radością samą w sobie, gdyż nie spodziewali się, że przyjdzie im jeszcze przeżyć tak niezwykłą przygodę w swoim życiu. W show prezentowane są najpiękniejsze polskie szlagiery oraz największe światowe przeboje. Trenerami w polskiej edycji The Voice Senior zostali: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny, zaś prowadzącymi: Marta Manowska i Tomasz Kammel.

POLECAMY – Poznaj wszystkich utalentowanych finalistów The Voice Senior!

Po miesiącu zmagań wokalnych odbył się wielki finał The Voice Senior, który został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie na scenie zaprezentowali się wszyscy uczestnicy, wykonując po jednym konkursowym utworze. Najpierw na scenie zaśpiewali seniorzy z drużyny Andrzeja Piasecznego: Mieczysław Pernach i Bogumiła Kucharczyk-Włodarek. Decyzją Andrzeja do drugiego etapu przeszła Bogumiła Kucharczyk-Włodarek.

Następnie przyszła kolej na drużynę Alicji Majewskiej. Swoje wykony zaprezentowali Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber. Decyzją Alicji do drugiego etapu przeszedł Janusz Sztyber.

Jako trzecia zaprezentowała się drużyna Marka Piekarczyka, czyli Władysław Jarecki i Kazimierz Kiljan. Do kolejnego etapu decyzją Marka dostał się Władysław Jarecki. 

Ostatnią drużyną, która zaprezentowała się przed publicznością była grupa Urszuli Dudziak, czyli Waldemar Wiśniewski oraz siostry Elżbieta, Krystyna i Jolanta Szydłowskie. I to właśnie za zgodą Urszuli do ścisłego finału przeszły rozśpiewane siostry.

Przyszedł czas na drugi etap, w którym decydujący głos o tym kto ma zwyciężyć pierwszą edycję The Voice Senior należeć będzie do widzów, a nie trenerów jak to było dotychczas. Finaliści pojawiali się na scenie w następującej kolejności: Bogumiła, Janusz, Władysław oraz siostry Szydłowskie prezentując swoje wykonania z dwóch pierwszych odcinków show dotyczących “Przesłuchań w ciemno”. 

W przerwie między występami uczestników, na scenę wkroczyła fenomenalna Izabela Trojanowska ze swoim największym hitem “Wszystko czego dziś chcę”.

Po występie Trojanowskiej na scenę powróciła czwórka finalistów. Jako pierwsza zaprezentowała się Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego śpiewając “Jaka róża taki cierń”. Urszula Dudziak porównała Bogumiłę do cenionej artystki Stanisławy Celińskiej. 

Drugi na scenie pojawił się podopieczny Alicji Majewskiej – Janusz Sztyber z piosenką “Sway”. Andrzej Piaseczny uznał, że Pan Janusz mógłby bez problemu zaśpiewać w duecie z oryginalnym wykonawcą tej piosenki Michaelem Buble. 

Kolejnym uczestnikiem, który wyszedł na scenę zaprezentować swoje możliwości wokalne był Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka, który zawładnął scenę piosenką “Have you ever seen the rain?” Jurorzy określili Pana Waldemara jako kolorowego ptaka polskiej sceny muzycznej, który powinien być pod ochroną.

Jako ostatnie na scenie zaprezentowały się siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak. Trio wykonało piosenkę “The shop shop song”, którą przed laty śpiewała Cher. Alicja Majewska porównała Panie do grupy VOX, bo nie tylko śpiewają, ale też potrafią zatańczyć na scenie.  

Po usłyszeniu wszystkich wykonów, głos należał do widzów, którzy zadecydowali, że zwycięzcą, a właściwie zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior zostają Elżbieta, Krystyna i Jolanta Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak! Gratulujemy 🙂

Siostry Szydłowskie jako zwyciężczynie wygrały 50 tysięcy złotych oraz wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych, a także możliwość zaprezentowania się na Sylwestrze Marzeń Dwójki w Zakopanem. 

A już 1 stycznia staruje 3 edycja The Voice Kids! To tam zostały odkryte takie brylanciki jak: Roksana Węgiel, Anika Dąbrowska, Adam Kubera, 4Dreamers czy zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior – Viki Gabor.

Czy zgadzacie się z werdyktem widzów, że to właśnie siostry Szydłowskie powinny były wygrać The Voice Senior? Czekacie na drugą edycję The Voice Senior?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Andrzej Piaseczny tłumaczy: Można być bardzo wierzącym gejem i kochać Boga!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To już dzisiaj! @thevoiceseniortvp – LIVE! Jesteście gotowi? Jak myślicie kto wygra ? Do zobaczenia przed telewizorem. ?????????? #senior #piosenki #live #finał #trzymajciekciuki

Post udostępniony przez Urszula Dudziak (@urszuladudziak.official)


 

Fot. screen z Instagram

DB 

 

news

MUZYKA zamiast DOMU? TO zrobił MĄŻ Sylvii Novak

novak

Mąż Sylvii Novak to prawdziwy skarb!

Sylvia Novak stawia coraz pewniejsze kroki na rynku muzycznym, a prawdziwe oparcie ma w mężu. W wywiadzie przyznała, że ich związek opiera się na kompromisach! On chciał mieszkanie w Warszawie i małe przyjęcie ślubne, ona dom pod lasem i wielkie wesele. Skończyło się na tym, że mieli małe wesele, a w zeszłym roku kupili działkę pod lasem!

HOT NEWS- Opozda ratuje psy na Madagaskarze i wbija szpilę Królikowskiemu: Są oddane i wierne, a to rzadko spotykane u ludzi

Niestety para jeszcze nie wybudowała wymarzonego domu, bo wokalistka intensywnie skupia się na muzyce i w nią inwestuje.

Tak naprawdę wszystkie oszczędności, które sobie uzbierałam, inwestuję teraz w muzykę. Mam nadzieję, że uda się jak najszybciej poprawić tę sytuację i przeprowadzimy się. Póki co zamiast budować dom, to inwestuje w swoje marzenia

Przy okazji Sylvia zdradziła, że jej wymarzony dom łączy styl skandynawski z nowoczesnym. Na pewno musi być bardzo przytulny z elementami drewna i szkła! Mąż zawsze wspiera wokalistkę w jej planach i mówił:

Sylwia nie zastanawiaj się. Dom jeszcze pobudujemy, ale teraz rób to co kochasz, bo na to jest odpowiedni moment i żebyś nie żałowała, ja cię będę wspierał

Kiedy Sylvia chciałaby się jednak wprowadzić? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jest reakcja TVP na „Je*** PiS i Konfederację” – co teraz Piaskiem?

AW

Kontynuuj czytanie

news

Opozda ratuje psy na Madagaskarze i wbija szpilę Królikowskiemu: Są oddane i wierne, a to rzadko spotykane u ludzi

opozda

Joanna Opozda odpoczywa na Madagaskarze i opiekuje się psami!

Joanna Opozda jest wielką wielbicielką psów, która aktywnie włącza się w akcje mające na celu poprawienie losów czworonogów. Teraz aktorka leczy złamane przez Antka Królikowskiego serce na Madagaskarze, gdzie również postanowiła zająć się psami. Gwiazda w długim wpisie na Instagramie pokazała ciemną stronę rajskiej wyspy:

Madagaskar to piękna wyspa, pełna magicznych zakątków, lemurów, cudownych plaż, zachwycającej roślinności… raj. Niestety w tym “raju” psy mają piekło na ziemi. Malgasze uważają psiaki za “złe duchy” 

HOT NEWS- Jest reakcja TVP na „Je*** PiS i Konfederację” – co teraz Piaskiem?

Joasia znając tę sytuację psów już przed wyjazdem zaopatrzyła się w odpowiedni ekwipunek. Szczególnie poruszył ją los małej Rity, której historię przedstawiła na filmiku:

Wszędzie pełno chorych, bezdomnych piesków. Wiedząc o tym, przywiozłam z Polski trochę karmy i leków od weterynarza. Wiadomo, że świata nie zmienię, ale chciałam wam pokazać, jaką przemianę przez ten tydzień przeszła Rita (święta Rita to patronka do spraw beznadziejnych).

Sama skóra i kości. Do tego Rita jest malutka, więc nie miała szans wśród większych psów. Wyglądała jak mały, zabiedzony, przerażony szkielet… Oczywiście jej wygląd dalej pozostawia wiele do życzenia, ale troszkę już przytyła. Została odrobaczona i dostała swój kąt w hotelu, w którym już zostanie 

Swój wpis dokończyła dobitnie apelując do innych osób. Przy okazji nie powstrzymała się od małej złośliwości:

Warto pomagać. Zwierzaki kochają bezinteresownie, są oddane i wierne, a to – jak wszyscy wiemy – rzadko spotykane cechy u ludzi. Poza tym, jeśli my nie ułatwimy im życia, to kto?

Brawo Joasia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nergal atakuje antyszczepionkowców, dziękując lekarzom – Doda znowu pominięta

AW

Kontynuuj czytanie

news

Jest reakcja TVP na „Je*** PiS i Konfederację” – co teraz Piaskiem?

piaseczny

Andrzej Piaseczny znalazł się w tarapatach po hucznych urodzinach!

W polskim show biznesie zahuczało po 50-tce Andrzeja Piasecznego. Przyjaciele w tym Nergal i Majka Jeżowska urządzili mu przyjęcie, którego napewno nie zapomni. Wśród atrakcji znalazła się przeróbka jego utworu “Śniadanie do łóżka” oraz filmik, na którym wszyscy skandują hasło “j**** PiS i Konfederację”.

HOT NEWS- Nergal atakuje antyszczepionkowców, dziękując lekarzom – Doda znowu pominięta

Relacje z imprezy, które znalazły się na Instagramie wzbudziły oburzenie niektórych fanów Piaska. Sam zainteresowany nie skomentował tego, jednak głos zabrało zależne od PiS TVP. Przypomnijmy, że dziś ruszył “The Voice Senior”, gdzie Piaseczny jest jednym z jurorów. W portalu WPolityce.pl możemy przeczytać oświadczenie Centrum Informacyjnego TVP:

Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji.

Już wiadomo, co stanie się z obecną edycją programu, ale również, czy jeszcze w przyszłości zobaczymy Andrzeja:

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej. Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu. Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony widzów przed telewizorami.

Koniec oświadczenia brzmiał:

zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Małgorzata Ostrowska-Królikowska dołącza do obsady popularnego serialu – takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

The Voice senior polfinal sesja foto trenerzy Andrzej Piaseczny Piasek Alicja Majewska Urszula Dudziak Marek Piekarczyk
The Voice Senior Edycja 1 Edycja I Edycja pierwsza Przesluchania w ciemno 18.07.2019 Andrzej Piaseczny
Andrzej Piasek Piaseczny
scena z: Andrzej Piasek Piaseczny, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA
scena z: Andrzej Piaseczny, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot. Akpa/Materiały prasowe TVP Jan Bogacz

AW

Kontynuuj czytanie

news

Nergal wspomina chemioterapię i atakuje antyszczepionkowców! Doda znowu pominięta?

nergal

Nergal krytycznie odniósł się do przeciwników szczepionek!

Szczepionka przeciw koronawirusowi to nadal jeden z najgorętszych tematów w mediach. Choć chętnych do zaszczepienia się jest coraz więcej i na pewno więcej niż dostępnych dawek, to wiele osób nadal pozostaje jej zatwardziałymi przeciwnikami. Teraz głos w tej sprawie zajął lider zespołu Behemoth Nergal, który kilka lat temu zmagał się z białaczką.

HOT NEWS- Małgorzata Ostrowska-Królikowska dołącza do obsady popularnego serialu – takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Długi wpis opatrzył zdjęciem ze szpitalnego łóżka, gdzie wychudzony spożywa kisiel. Swoją wypowiedź zaczął:

Zdjęcie sprzed dziesięciu lat, dwa tygodnie po tym, jak zdiagnozowano u mnie białaczkę. Przed chemioterapią musiałem pozbyć się pewnych niepokojących symptomów, więc podano mi sterydy. Obżerałem się jak pies. Moim ulubionym “daniem” był zdecydowanie “krwawy pudding”.

Dalej odniósł się do własnych doświadczeń i wiary w medycynę. Nie wspomniał natomiast o Dodzie, która w tym czasie prosiła ludzi o modlitwę w jego intencji i wspierała go w walce z chorobą.

Wracając jednak do meritum, to właśnie wtedy ludzie radzili mi, abym nie szedł na chemioterapię… “Spróbuj alternatywnej medycyny, chemia zrujnuje twój organizm” i tak dalej, i tak dalej. Mój organizm był już doszczętnie zniszczony. Kiedy twój dom jest w rozsypce, powinno się go wyburzyć i zbudować nowy od zera. Cóż, postanowiłem posłuchać lekarzy i skorzystać z tradycyjnego sposobu leczenia. Dzięki temu wciąż jestem z wami. Debata, która toczy się dziś na temat szczepień, przypomina mi te wydarzenia z mojej własnej historii 

Swój wpis dosadnie zakończył oceną sytuacji. Muzyka wcale nie dziwi, dlaczego nadal tylu ludzi “nie wierzy” w szczepionkę:

Czemu ktoś miałby nie słuchać nauki i lekarzy, gdy ma szamanów, populistów i debili? Koniec końców decyzja należy do ciebie. Trudno się w końcu dziwić, że antyszczepionkowców jest tak wielu. Ten sam niewyedukowany tłum głosował na Trumpa, albo Dudę i PiS w Polsce. Ta sama masa zalewa media społecznościowe bzdurnymi teoriami spiskowymi.

Mocne?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- To pierwsze takie wybory Miss Polski – znamy szczegóły tegorocznego konkursu

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.