Doda zapłaciła za suknię kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Nie da się ukryć, że od soboty już, media żyją jednym tematem – DODA WZIĘŁA ŚLUB! Piosenkarka sama ciągle wrzuca nowe, piękne zdjęcia z mężem. Wczoraj dodała takaże zdjęcia sukni ślubnej i sesji zdjęciowej pary młodej. 

POLECAMY – Racewicz z mocnym wyznaniem pojawiła się na okładce! Skrytykowała postępowanie partii rządzącej!

Media natychmiast rozpoczęły akcję detektywistyczną, by dowiedzieć się, ile Dorota zapłaciła za kreację! Jak dowiedział się magayzn Party.pl za taki projekt “bez ramion i z długim trenem, dekoltem typu carmen, dopasowane, mocno wytaliowane body z prześwitami oraz ręcznie wyszywanymi misternymi koronkami dół do ziemi” trzeba zapłacić od 29 do 54 tys. złotych!

Projekt pochodzi z kolekcji jesień/zima 2017 marki Berta Brital, której właścicielką jest Berta Balilti – pochodząca z Kairu projektantka, która na rynku mody ślubnej funkcjonuje od 2004 roku. 

Media i fanów zaczął zastanawiać fakt, czy panna młoda faktycznie zapłaciła za suknię. Wczoraj na profilu Dody i marki sukien ślubnych pojawiły się posty z podziękowaniami za piękną kreację i zaufaniem za powierzenie zadania zaprojektowania sukni.

Myślicie, że Dorota ją kupiła? Nawet jeśli nie, to wiemy, że na pewno stać ją na taki wydatek, biorąc pod uwagę, że niedawno kupiła buty za 19 tys. zł!

ZOBACZ TEŻ – “Post Dąbrowskiej” oczyścił Małgonię! Dokładnie nam o nim opowiedziała!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen FB


Nie ma więcej wpisów