Laura Breszka odchodzi z serialu “Na Wspólnej”. Dlaczego? 

Laura Breszka w serialu wcielała się w postać Natalii. Kobieta wdała się w romans z żonatym Markiem Zimińskim (Grzegorz Gzyl). Co więcej, spodziewa się dziecka. Dziś już wiemy, że bohaterka zniknie z życia Mareczka. Jak donosi Fakt, Laura Breszka pożegnała się z serialem “Na Wspólnej”

HOT NEWS – Uroczysta premiera filmu “Niewidzialne”! Kto się pojawił?

Romans Marka z młodszą kobietą mocno nie spodobał się widzom. To właśnie oni domagali się, aby Natalia raz na zawsze odeszła od kochanka. Produkcja serialu w końcu zdecydowała się na taki ruch.

“Początkowo scenarzyści przewidywali, że Natalia zostanie w życiu Marka na stałe. Jednak po tym, jak go uwiodła i zaszła z nim w ciążę, rozbijając małżeństwo Danusi, fani serialu zaczęli się domagać, by zniknęła z ekranu. Po krótkim namyśle scenarzyści postanowili posłuchać tych sugestii i po porodzie okaże się, że nie jest to dziecko Ziemińskiego, a Natalia będzie musiała odejść na zawsze” – wyjawił informator tabloidu. 

POLECAMY – Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża! Poruszające słowa dziennikarki

Wiadomo także, jaki dalszy los czeka Natalię. Otóż, jak donosi Świat Seriali, wyniki badań genetycznych jednoznacznie stwierdzą, że biologicznym ojcem dziecka nie jest Marek, a jej były partner. Ta szokująca wiadomość spowoduje, że kobieta odejdzie od kochanka i prawdopodobnie już nigdy nie powróci do jego życia. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook/Na Wspólnej TVN


Nie ma więcej wpisów