Śledź nas

news

Wymiana koła, głupawka za kierownicą i historia rozwodu Górniak w show My Way

Wymiana koła w szpilkach, głupawka śmiechu za kierownicą samochodu i historia rozwodu Edyty Górniak z byłym mężem, Dariuszem Krupą w nowym show TVN – My Way.

Właśnie wystartowało nowe show z Edytą Górniak w roli głównej. Program My Way ma z założenia przygotować diwę do egzaminu na prawo jazdy. Dotąd Edyta korzystała z pomocy prywatnych szoferów, bądź taksówkarzy. Jednak teraz postanowiła sama nauczyć się prowadzić samochód osobowy, aby nie być w tej kwestii zależną od innych kierowców. Marzenie Edi postanowił zrealizować Edward Miszczak – dyrektor programowy stacji TVN, który wpadł na genialny pomysł, aby nagrać wszystkie poczynania Górniak za kółkiem i pokazać je widzom. 

POLECAMY – Edyta Górniak nagrała nowy singiel. Będzie kolejny HIT?

Program My Way rozpoczął się od słodkiej różowej czołówki, w której Edyta Górniak w towarzystwie tancerzy i aż czterech instruktorów jazdy zaśpiewała swój nowy singiel. Następnie widzowie byli świadkami jak otwiera się brama do luksusowej willi, w której zamieszkuje Edyta Górniak wraz z synem Allanem. Diwa w srebrnym kombinezonie i szpilkach na wysokim obcasie wyczekiwała przybycia swojego pierwszego instruktora jazdy. Przy okazji przyznała, że jeśli mowa o pojazdach to z dzieciństwa pamięta jedynie bryczki konne i mały motorek, a podróżowała dotychczas głównie pociągami i samolotami, z autem nie było jej po drodze. Przyznała, też że stałym punktem podróży będą dla niej mata do jogi, krem, woda oraz klapki.

Po wejściu do samochodu i zajęciu miejsca kierowcy Edi dostała głupawki śmiechu i nawet jej instruktor Filip Raszewski nie był wstanie jej uspokoić. Największy problem wokalistce sprawiło rozróżnienie hamulca od gazu, otwarcie maski samochodu oraz wymiana koła. Jak sama zauważyła Edyta:

Gdybym na etapie zmiany koła była tak wypięta to myślę, że ktoś by się zatrzymał.

Warto podkreślić, że wszystkie te czynności wykonywała w niebotycznie wysokich szpilkach. Podczas przerwy na zmianę obuwia, dowiedziała się, że jej ukochany syn Allan nie poszedł znowu do szkoły, bo mu budzik nie zadzwonił. To jednak nie popsuło Edycie nastroju i wokalistka dalej ochoczo kontynuowała naukę jazdy, tyle że w adidasach.

Jak na dżentelmena przystało instruktor Filip musiał otworzyć drzwi samochodu Edycie, aby ta zechciała wsiąść do auta, po czym podzieliła się z widzami co myśli na temat samochodów:  

Uważam auto za maszynę śmiercionośną, bycie kierowcą to szalenie odpowiedzialna rola (…) nigdy mnie nie ciągnęło do prowadzenia, strasznie boję się kierować.

Instruktor podczas jazdy samochodem zrobił diwie test ze znaków drogowych – kłopot jej sprawił znak pierwszeństwa przejazdu, aby go lepiej zapamiętać nazwała go pieszczotliwie diamencikiem. Przyznała się też jak to u niej bywa z motywacją:

Z motywacją u mnie różnie, czasem jest a czasem chowa się pod koc (…) na co ja się zdecydowałam.

W trakcie jazdy na miejscu pasażera diwa orzekła, że czuje się już zmęczona, najprawdopodobniej przez wymianę koła, w efekcie odwieziono ją do domu, gdzie z obiadem czekał na nią synek.

W trakcie programu My Way Edyta zdecydowała się na moment szczerości na temat dzieciństwa i związku z byłym mężem Dariuszem Krupą, ojcem Allana:

Ponieważ moje dzieciństwo było krótkie, to było pozbawione więzi emocjonalnej (…) wszyscy zazdroszczą mi tych sukcesów, sławy a dla mnie do dzisiaj stało się nieosiągalne posiadanie rodziny (…) brakuje mi tego, że jak wracam do domu to pachnie obiadem, że mi ktoś coś przeczyta, że przyjdzie ktoś do mnie do łóżka i zapyta się jak minął dzień (…) kiedy poznałam ojca Allana to zauroczyłam się jego wielką rodziną i zostawiłam dla niego swoją karierą światową… 

Edyta podzieliła się również z widzami jak rozwód rodziców znosił jej pięcioletni wówczas synek:

Był dosyć płaczliwy, mówił: ja płaczę bo Ty płaczesz, a ja tego nie dostrzegałam (…) obiecałam sobie, że muszę zrobić wszystko, aby być najlepszą matką dla niego, dlatego zaczęłam sztucznie się uśmiechać, wiązać włosy w kucyki kokardkami, aby tylko poprawić mu humor…

Dla Allana cała sytuacja z nauką jazdy jego matki nie jest łatwa, zwłaszcza że widzi on ile wokalistkę kosztuje to stresu i nerwów. Jak na prawdziwego mężczyznę przystało wspiera jednak mamę w całym tym projekcie.

Program trwał zaledwie pół godziny, ale dostarczył Edycie jak i widzom wielu emocji i wzruszeń, a tych na pewno nie zabraknie w kolejnych odcinkach.

Czy Wam też podobał się nowy program My Way z Edytą Górniak w roli uczennicy nauki jazdy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Edyta Górniak o uświadamianiu Allana w sprawach LGBT

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

…Bezwarunkowa♥️

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

I pomyśleć że jeszcze przed chwilą, mieszkał pod moim sercem. I tyle go miałam ..

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)


Fot. Gałązka/AKPA i screen z Instagram

 

news

Pudzian porachuje kości Miśkowi Koterskiemu?! Będzie się działo w programie “Anything Goes. Ale Jazda”

jazda

W “Anything Goes. Ale jazda” emocje sięgną zenitu!

W każdym odcinku programu “Anything goes. Ale jazda” grupa celebrytów jest poddawana przeróżnym, wymagającym dobrą zabawę próbom! Mają za zadanie sprawdzić się w wielu wymyślnych konkurencjach, m.in. w zupełnie ciemnym pokoju pełnym niespodzianek czy na krzywej scenie, na której niełatwo utrzymać równowagę.

HOT NEWS- Podsiadło, Prokop i Gessler na premierze książki Radka Kotarskiego „Inaczej”

Gośćmi kolejnego odcinka będą Misiek Koterski, Kasia Cichopek, Marcin Miller, Katarzyna Michalska, Katarzyna Żak i Mariusz Pudzianowski. W konkurencji “żywe litery” Pudzian będzie układał ciało Miśka w odpowiedni kształt! Aktor ma duże obawy, że nie wyjdzie z tego cało!

Czy miał rację? Przekonamy się już w piątek o 21:40 w TVP2!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Tur i jego solowy “Wilk” podbija polski rynek muzyczny

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Podsiadło, Prokop i Gessler na premierze książki Radka Kotarskiego „Inaczej”

kotarskiego

Radek Kotarski napisał książkę o intrygującym tytule “Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej”!

Radek Kotarski to znany dziennikarz, przedsiębiorca i prezenter telewizyjny. Teraz napisał niezwykle ciekawą książkę na temat, który zainteresuje każdego- “Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej”. Premiera wydawnictwa odbyła się Centrum Praskim Koneser w specjalnie stworzonym studiu nagrań.

HOT NEWS- Paweł Tur i jego solowy “Wilk” podbija polski rynek muzyczny

Na spotkanie zostali zaproszeni najbliżsi i przyjaciele autora, m.in. jego żona Natasza Kotarska, Marcin Prokop, Dawid Podsiadło, Paulina Mikuła, Mateusz Gessler, Rafał Gębura, Tomasz Kammel, Blowek czy Marcin Cejrowski. W swojej książce Kotarski podjął się niełatwej analizy tysięcy prac naukowych, z których wyciągnął zweryfikowane informacje, dzięki którym można zorganizować sobie dzień, znaleźć większą motywację, skutecznie zrealizować swoje cele, stworzyć dobre nawyki i znaleźć czas dla siebie. Autor przyznał:

Kiedyś sam poszukiwałem dobrych sposobów na ogarnięcie swojej pracy. Zresztą większość z nas szuka w życiu gotowych rozwiązań, jak przejść przez rozmowę kwalifikacyjną, jak być zmotywowanym, w jaki sposób planować i realizować cele. Niestety, często uzyskujemy pomoc słabej jakości, od różnego rodzaju szarlatanów sukcesu, którzy mówią: “Jesteś zwycięzcą i wszystko jest możliwe”. Niestety, nie jest. Do wielu spraw musimy podejść z dużym realizmem, spokojem. Przeanalizowałam prace profesorów psychologii, akademików, którzy poświęcili swoje życie badając te zjawiska. Całą tę akademicką wiedzę przełożyłem na język zrozumiały i praktykę

Tomasz Kammel jest pod wrażeniem wydawnictwa:

Ta książka jest fenomenalna. Pokazuje, jak rozsądne planowanie może przynieść gigantyczne efekty. Oprócz badań naukowych, które przeanalizował i opisał w prosty sposób, jest tam dużo jego własnych doświadczeń. Radek jest człowiekiem, który nic od nikogo nie dostał, a wszystko co osiągnął, oparte jest na jego pomyśle, pracowitości, ergonomii w podejściu do czasu. Cieszy mnie to, że jest jednym z tych, którzy nie kiszą swojego sukcesu, tylko chętnie się nim dzielą

Marcin Prokop, który uczestniczył w powstawaniu książki mówił:

Byłem przy powstawaniu tej książki, ponieważ Radek pisał ją w biurze, w którym także przesiaduję. Przez ramię zaglądałem, o czym pisze, czasami dyskutowaliśmy o różnych tematach. Czytałem gotową książkę i mam same najlepsze opinie. Tam jest dużo mięsa, a mało wody. Dużo konkretnych narzędzi, jak sobie radzić z efektywnym wykorzystaniem czasu, jak pracować lepiej, wydajniej. Jest użyteczna

Natomiast Rafał Gębura powiedział:

Gdy zobaczyłem tytuł książki, natychmiast napisałam do Radka: “Takiej rzeczy właśnie potrzebuję!”. Kibicuję mu od dawna. Samo nazwisko świadczy, że książka będzie jakościowa, że jest to coś mocno przemyślanego, coś nad czym długo pracował

Do Konesera zajechało również czerwone Ferrari, które jest symbolem luksusu oraz prywatnie marzeniem Radka sprzed wielu lat. Co ciekawe autor powiedział:

Czerwone ferrari dla mnie jest symbolem nieprawidłowego podejścia do pracy. Człowieka, który jest w stanie zaharować się na śmierć, aby tym samochodem jeździć. Dziś wiem, że to było niewłaściwe podejście

Teraz jego podejście do samochodu się zmieniło! Chce je bowiem przekazać na aukcję WOŚP:

Mam nadzieję, że zrobi dużo dobrego dla laryngologii

Książkę Radka Kotarskiego można kupić mnie w przedsprzedaży na stronie http://inaczej.alt.pl.

Obejrzyjcie zdjęcia ze spotkania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nie żyje Dariusz Gnatowski – miał zaledwie 59 lat

fot. Mieszko Piętka

AW

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Dorota Wodzińska zdradza kulisy “Motel Polska” – jak namówiła syna do udziału?

Znana stylistka fryzur Dorota Wodzińska oraz jej syn dołączyli do uczestników “Motel Polska”. W wywiadzie stylistka zdradziła nam jak rozpoczęła się jej współpraca z TVP oraz jak namówiła syna do wzięcia udziału w programie.

Dorota Wodzińska to znana międzynarodowa stylistka fryzur. Jako jedyna Polka czesała Miss podczas międzynarodowych konkursów Miss Universum w Meksico City, czy Nha Trang w Wietnamie. Prowadzi obecnie swój autorski salon “Dorothy Studio” w Warszawie oraz dzieli się swoją wiedzą na organizowanych przez siebie szkoleniach.
Stylistka dodatkowo jest aktywna medialnie jako ekspert i wielokrotnie gościła w programach śniadaniowych różnych stacji telewizyjnych – ostatnio związana bliżej z “Pytanie na Śniadanie” oraz od niedawna z nowych programem TVP o nazwie “Motel Polska“.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy laureatki IX edycji konkursu Polish Businesswomen Awards [zdjęcia]

“Motel Polska” to innowacyjny format hubrydowy łączący tematykę polityki i lifestylu. Gospodarzem programu jest Jacek Łęski inspirujący gości do komentowania rzeczywistości politycznej, społecznej i kulturalnej.
Uczestnikami są między innymi znane osoby ze swoimi dziećmi – poza Dorotą Wodzińską z synem Piotrem Burzyńskim bierze udział w reality show również Bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk ze swoim synem Czarkiem.

Podczas wywiadu Dorota Wodzińska zdradziła nam jak rozpoczęła się jej współpraca z programem “Motel Polska” oraz jak namówiła syna do udziału, z którym nie zawsze się zgadza. Jak sama wspomniała w wywiadzie dla naszego portalu początki nie były łatwe:

Na początku byłam bardzo sceptyczna, oczywiście nie chciałem ponieważ nie był to program fryzjerski, bo o takim marzę cały czas.

W wywiadzie dowiecie się jak TVP namówiło Dorotę do udziału w programie oraz jak udało się jej przekonać swojego syna do tego samego.

HOT NEWS- Mikołaj z Love Island przerywa milczenie: wyjawił pikantne powody rozstania z Sylwią

Reality show “Motel Polska” możecie zobaczyć w TVP1 w każdy czwartek o godzinie 23.05. Napiszcie koniecznie w naszych social mediach jak się Wam podobał program.

Kontynuuj czytanie

news

Paweł Tur i jego solowy “Wilk” podbija polski rynek muzyczny

tur

Paweł Tur debiutuje jako solista w wielkim stylu!

Paweł Tur przez lata był związany z zespołem Centrala57, jednak teraz wyruszył na solowy podbój rynku muzycznego. 20 października miała premierę jego płyta “Wilk“, którą promują trzy single: “Wilk”, “Tanki” i “Sen na jawie”.

HOT NEWS- Nie żyje Dariusz Gnatowski – miał zaledwie 59 lat

Na płycie znalazło się 15 utworów, które łączą różne style i nastroje. Znajdziemy tam sensualne ballady oraz szybkie, pełne energii kawałki z mocnym gitarowym brzmieniem. Natomiast w warstwie tekstowej artysta odwołuje się do najgłębszych emocji oraz aktualnych tematów jak na przykład ekologia. Paweł przyznaje:

W końcu poczułem, że nadszedł czas, żeby spróbować swoich sił i nagrać płytę solową. Z natury jestem osobą, która lubi wyzwania, a jakie może być większe wyzwanie dla muzyka, jak nie swoja płyta?

Singiel “Wilk” nawiązuje do stylistyki lat 80. i 90, a do nagrania klipu Tur zaprosił plejadę gwiazd. W teledysku wystąpili Monika Miller, bracia Collins, Adam Zdrójkowski, Patryk Woźniak i Maciej Wróblewski.

Posłuchajcie wywiadu z Pawłem na naszym Instagramie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy laureatki IX edycji konkursu Polish Businesswomen Awards [zdjęcia]

View this post on Instagram

@boska.grabowska_official

A post shared by gwiazdy plotki moda uroda (@przeambitni.pl) on

AW

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.