Plotki krążące w mediach, potwierdziły się. Para muzyków: Sylwia Grzeszczak i Liber (Marcin Piotrowski) powiedzieli sakramentalne,,TAK”! 

Para od zawsze chroniła swoją prywatność, więc plotki o rzekomym ślubie stały się głównym tematem ostatnich dni. Sami zainteresowani potwierdzili swój ślub, odkrywając wielką tajemnicę. Ślub odbył się dziś!

Świeże małżeństwo uprzedziło pytania fanów i dziennikarzy, zapowiadając, że nie ukażą się żadne zdjęcia z ceremonii, ani wywiad opowiadający o ich miłości.

Zobaczcie co napisali zakochani na swoich stronach:

28 lipca 2014 r ..S+M=  Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ..Kocham muzykę dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach niż peplać w nieskończoność o prywacie!..Dziękuję za to że Jesteście tutaj i widzimy się na najbliższych koncertach!!!!!!!!!;) taka sytuacja;) – poinformowała Sylwia

Niektórzy z Was mogli sądzić że odbyło się to już dwa dni temu , ja jednak chciałbym ogłosić że to właśnie dziś, w małym rodzinnym gronie wzięliśmy z Sylwią ślub. Dziękuję za życzenia i wsparcie!!  pozdro !!”  – napisał na facebook’u Liber

Moc życzeń na nową drogę życia!


Nie ma więcej wpisów