Śledź nas

news

Zespół Śtuderanci atakuje jurorów Must Be The Music! (wideo)

W niedzielnym odcinku “Must Be The Music” zobaczycie zespół Śtuderanci, który agresywnie zareagował na werdykt jury. Szczególnie oberwało się Korze i Piotrowi Roguckiemu. Filmik z całym zajściem prezentowaliśmy wam w zeszłym tygodniu. Takie zachowanie zespołu krytykuje Adam Sztaba.

Niektórzy młodzi artyści przychodzą do programu z nastawieniem pokazania wszystkim “prawdziwej sztuki” i tego jak powinno się grać, śpiewać, aranżować, etc. Jeżeli za tym dobrym samopoczuciem idzie słaba propozycja artystyczna jednogłośnie skrytykowana przez jury, rodzi się mały dramat. Nic jednak nie tłumaczy obrażania jurorów, a agresywne zwrócenie się do Kory uważam za wybitnie skandaliczne. Starajmy się uczyć od największych, a Ci – i mówię to z własnego doświadczenia – mają w sobie najwięcej pokory – podsumowuje zachowane zespołu Adam Sztaba.

Przyjście do tego programu oznacza zaakceptowanie jego zasad, a te są klarowne – jury złożone z profesjonalnych muzyków ocenia i wyraża swoje opinie o występie – dodaje juror.

Przypomnijmy, że Kora krytycznie odniosła się do występu Śtuderantów. Członkowie zespołu nie mogąc pogodzić się z opinią, zaatakowali jurorkę. Oberwało się także Piotrowi Roguckiemu.

Co zaprezentował zespół Śtuderanci, że tak bardzo nie spodobał się jury?  Dowiecie się oglądając niedzielny “Must Be The Music” o 20.00 w Polsacie.

Studeranci Studeranci_1

news

Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska zostali docenieni – czytelniczki “Pani” urzekła ich miłość!

Choć Paweł Domagała na scenie śpiewa piosenki o miłości, co zjednuje mu serca wielu fanek, jego serce należy tylko do jednej kobiety. O swojej żonie Zuzie Grabowskiej wokalistka mówi zawsze w samych superlatywach i nie ukrywa, że do małżeństwa i rodziny podchodzi bardzo poważnie.

HOT NEWS – Górniak w skórze wdzięczy się do fotoreporterów na premierze “Agent Gwiazdy”!

Małżeństwem są od 2013 r. Zuza i Paweł doczekali się dwóch córeczek.  Para generalnie chroni swoją prywatność i rzadko mówi o sobie, ale każde ich pojawienie się publicznie wzbudza dużo emocji.

ZOBACZ – Gąsiewska nie mówi nie! Zostanie Miss Polski!?

Tym razem, w organizowanym od lat plebiscycie, postanowiły docenić Domagałę i jego żonę czytelniczki “Pani”. Zostali oni nagrodzeni Srebrnym Jabłkiem – nagrodą dla par z piękną historią miłosną. Paweł, dziękując za to wyróżnienie na Instagramie, napisał o żonie, że jest piękna. Taki mąż to skarb? 

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Michał Szpak leci do Vegas! Zrobi to dla Celine Dion…

Michał Szpak poleciał do Stanów Zjednoczonych. Wiele wskazuje na to, że spotka się tam z samą Celine Dion.

Jak informuje Jastrząb Post, Michał Szpak poleciał do USA żeby nieco odsapnąć po intensywnej promocji nowej płyty. Artysta ma w planach relaks, ale zdradził także, że wybiera się do Las Vegas na koncert Celine Dion.

HOT NEWS – Niebywałe! Meghan Markle po raz kolejny łamie protokół!

Podczas tego wydarzenia będzie opcja wykupienia wejściówki dla VIP-ów. Uprawnia ona do spotkania z wokalistką a nawet do krótkiej rozmowy. Naprawdę trudno jest wyobrazić sobie, aby Michał zrezygnował z takiej wspaniałej okazji. Czy wręczy Celine swój album?

ZOBACZ – Nieczyste interesy w “M jak miłość”!

Bardzo możliwe. Gwiazda słynie z zainteresowania zdolnymi artystami ze wszystkich stron świata. Być może więc to szansa dla Michała na zaistnienie? Trzymamy kciuki!

 

Kontynuuj czytanie

news

Niebywałe! Meghan Markle po raz kolejny łamie protokół!

Meghan Markle znów przeciwstawia się królowej Elżbiecie. Będzie miała kłopoty?

Chociaż brytyjska monarchia stara się przynajmniej odrobinę iść z duchem czasu, czego dowodem była na przykład zgoda na ślub księcia Harry’ego z amerykańską rozwódką Meghan Markle, to jednak panują tam pewne zasady. Niestety, była celebrytka wciąż je łamie i chyba nie zamierza się zatrzymać. 

ZOBACZ – Nieczyste interesy w “M jak miłość”!

Jak informuje Pomponik.pl, Meghan znów próbuje przeforsować swoje pomysły nie do końca zgodne z zasadami obowiązującymi w rodzinie królewskiej. Jej członkowie od lat uczą się w elitarnych szkołach. Chłopcy w Eton College, dziewczynki zaś w Cambridge

HOT NEWS – Kinga Rusin będzie mieć nowy program? Zapytaliśmy wprost!

Księżna Sussex ma jednak swój plan – chce, aby jej dziecko uczyło się w międzynarodowej szkole ACS Egham w Surrey albo w amerykańskiej placówce American School w Londynie. Wszystko po to, aby nowe royal baby miało świadomość swoich amerykańskich korzeni. Na początku wydawało się, że Meghan przynajmniej stara się dopasować do reszty rodziny, teraz już chyba jej na tym nie zależy. Czy tym razem królowa Elżbieta naprawdę się zdenerwuje?

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Nieczyste interesy w “M jak miłość”!

A w “M jak miłość” jak zawsze będzie całe mnóstwo emocji! Niekoniecznie tych pozytywnych!

Łukasz pilnie potrzebuje dużej gotówki, a dać mu ją może… Anka! Oczywiście – nie za darmo. Wojciechowski musi posunąć się do czegoś naprawdę okropnego!

HOT NEWS – “M jak miłość” – Kinga będzie chciała… wyprowadzić się z domu?

Jak informuje “Świat Seriali”, Anka i Łukasz spróbują zrobić ze sobą interes. Chłopak zaproponuje Ance, że ukradnie Budzyńskiemu dokumenty, na których jej zależy. Zrobi to za 20 tys. zł.

ZOBACZ – “M jak miłość” – narkotyki i oszustwa!

Malarka będzie zadowolona z takiej propozycji, a po wykonaniu zadania syn Marty będzie mógł oddać dług Korinowi. Jednak do przekrętu nie dojdzie – Budzyński wszystko przewidzi a oryginał akt złoży wcześniej w sejfie. 

 

 

Kontynuuj czytanie

HITY