W niedzielnym odcinku “Must Be The Music” zobaczycie zespół Śtuderanci, który agresywnie zareagował na werdykt jury. Szczególnie oberwało się Korze i Piotrowi Roguckiemu. Filmik z całym zajściem prezentowaliśmy wam w zeszłym tygodniu. Takie zachowanie zespołu krytykuje Adam Sztaba.

Niektórzy młodzi artyści przychodzą do programu z nastawieniem pokazania wszystkim “prawdziwej sztuki” i tego jak powinno się grać, śpiewać, aranżować, etc. Jeżeli za tym dobrym samopoczuciem idzie słaba propozycja artystyczna jednogłośnie skrytykowana przez jury, rodzi się mały dramat. Nic jednak nie tłumaczy obrażania jurorów, a agresywne zwrócenie się do Kory uważam za wybitnie skandaliczne. Starajmy się uczyć od największych, a Ci – i mówię to z własnego doświadczenia – mają w sobie najwięcej pokory – podsumowuje zachowane zespołu Adam Sztaba.

Przyjście do tego programu oznacza zaakceptowanie jego zasad, a te są klarowne – jury złożone z profesjonalnych muzyków ocenia i wyraża swoje opinie o występie – dodaje juror.

Przypomnijmy, że Kora krytycznie odniosła się do występu Śtuderantów. Członkowie zespołu nie mogąc pogodzić się z opinią, zaatakowali jurorkę. Oberwało się także Piotrowi Roguckiemu.

Co zaprezentował zespół Śtuderanci, że tak bardzo nie spodobał się jury?  Dowiecie się oglądając niedzielny “Must Be The Music” o 20.00 w Polsacie.

Studeranci Studeranci_1


Nie ma więcej wpisów