W październiku rozpoczęła się ofensywa serialowa TVN7. Od poniedziałku do piątku widzowie będą mogli zobaczyć pierwsze sezony kultowych seriali takich jak: „Gotowe na wszystko” czy „Zagubieni”. Sobotnie poranki będą należały do „Przyjaciół”. W czwartkowe wieczory na antenie zadebiutuje gorąca nowość – serial „Dziadek z przypadku”.

Serial “Zagubieni” opowiada tragiczną historię czterdziestu ośmiu pasażerów pechowego lotu 815 z Sydney do Los Angeles, których samolot rozbija się na tajemniczej wyspie. Wszyscy muszą nauczyć się żyć w nowych, niezbyt łatwych warunkach. W każdym odcinku poznajemy historię i problemy kolejnych “Zagubionych”.  TVN7 postanowiło przypomnieć widzom ten kultowy serial oraz dać szansę tym, którzy go jeszcze nie widzieli, a powinni. Pierwszy odcinek już 6 października (piątek) o godz. 15.55. Kolejnym, choć zupełnie innym serialem, który zapisał się w historii telewizji są „Gotowe na wszystko” Historia sześciu gospodyń domowych mieszkających na przedmieściach Fairview podbiła serca widzów w wielu krajach. Produkcja zdobyła wszystkie najważniejsze nagrody dla rynku telewizyjnego.

Polecamy: Przyznano Złote Maliny 2015. Poznaj tegorocznych laureatów!

Tego samego dnia (6 października) na antenie TVN7 zagości nowy serial – „Dziadek z przypadku”. To niesamowicie zabawny i wzruszający sitcom o stawiającym na karierę samotniku, który nagle dowiaduje się, że ma syna, któremu niedawno urodziło się dziecko. Każdy jednak wie, że sobotnie poranki najlepiej spędzać z “Przyjaciółmi”. Wystarczy zrobić dobrą kawę i o godz. 9.05 włączyć TVN7. Stacja już od 15 października będzie pokazywała po cztery odcinki tego lubianego serialu. Niektórzy znają na pamięć całe dziesięć sezonów, ale nadal nie mogą przestać oglądać „Przyjaciół”, wzruszać się i śmiać do łez. W tym serialu wszystko jest kultowe. Wystarczy wspomnieć słynne „How You Doin” Joye’a czy piosenkę „Smelly cat” Phoebe Buffay. Do tej pory na całym świecie powstają kawiarnie wzorowane na Central Perk.

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów