Agnieszka Woźniak-Starak za w tę niedzielę skończy 40. lat. Co przygotowuje dla niej mąż?

Agnieszka Woźniak-Starak jest prawdziwą szczęściarą! W sierpniu zeszłego roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz jest najszczęśliwszą kobietą na świecie, co z resztą widać! Prezenterka w tę niedzielę kończy okrągłe, 40. urodziny, a jej ukochany zadbał o to, aby tę imprezę zapamiętała na długo.

POLECAMY – TYLKO U NAS! CZEGO NAJBARDZIEJ ŻAŁUJE GOSIA ANDRZEJEWICZ?

Agnieszka aktualnie kończy nagrania do kolejnej edycji programu Azja Express. Moment, w którym dziennikarki nie ma w Polsce jest świetną okazją dla Piotra, aby mógł imprezę dobrze zaplanować i dopiąć na ostatni guzik. Według tabloidu Fakt, Aga ma wrócić do ojczyzny dopiero w połowie maja, dlatego jej mąż ma jeszcze dużo czasu, aby przygotować naprawdę huczne przyjęcie, które ma odbyć się od razu po jej powrocie.

“Piotr już zajął się organizacją urodzinowego przyjęcia, liczba gości może przekroczyć nawet 200 osób. Jednak teraz Agnieszka ma mnóstwo pracy i w ogóle nie ma czasu, by odpowiednio uczcić swoje święto. Będą świętować, jak Aga wróci z nagrań trzeciej edycji „Azja Express”. Wylatuje tam jeszcze w tym miesiącu, a wraca w maju” – zdradziło źródło Faktu

200 osób, które chce zaprosić Piotr to ilość, którą zakochani zapraszają na wesele, a więc bardzo dużo. Na imprezie na pewno pojawią się Anna Lewandowska czy Paulina Krupińska, które w ostatnim czasie mają bardzo dobry kontakt z Agnieszką.

ZOBACZ TEŻ – JUSTIN BIEBER MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ! KIM JEST JEGO WYBRANKA?

Co myślicie o zaproszeniu takiej liczby gości na 40. urodziny?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak


Nie ma więcej wpisów