Alicja Bachleda-Curuś udostępniła zdjęcie syna Henry’ego Tadeusza! 

Jak wiemy, Alicja Bachleda-Curuś dość niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Od dłuższego czasu głośno mówi się o jej związku z najpopularniejszym polskim koszykarzem Marcinem Gortatem, jednak nikt do tej pory oficjalnie nie potwierdził tych doniesień. W mediach społecznościowych możemy znaleźć jedynie kilka ich wspólnych fotografii. Śmiało można wręcz stwierdzić, że tworzą dzisiaj jedną z bardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie.

HOT NEWS – Magdalena Boczarska pochwaliła się zdjęciem sprzed 20 lat! Mocno się zmieniła?

Aktorka, którą widzowie pokochali za rolę Zosi w filmie Andrzeja Wajdy“Pan Tadeusz”, w 2008 roku związała się z aktorem Colinem Farrellem. Para rozstała się 3 lata później, jednak owocem ich ówczesnej miłości jest dzisiaj syn Henry Tadeusz. Chłopiec w tym roku skończy już 9 lat. 

POLECAMY – Olga Kalicka: “Mamy takie czasy, że wszystko jest możliwe”. O co chodzi?

Alicja na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Całkiem niedawno pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem syna prosto z ich wiosennej, rodzinnej wycieczki. Henry widoczny jest tylko z daleka, a jego twarz zasłonięta jest ręką. Dobrze jednak widać, że syn Alicji nie jest już małym chłopcem. Ależ on wyrósł!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

 


Nie ma więcej wpisów