Śledź nas
'

news

Andrzej Sapkowski o dalszych losach Wiedźmina i… pieniądzach

sapkowski
Andrzej Sapkowski był ostatnio bohaterem małej afery o honorarium

Andrzej Sapkowski jest autorem serii książek o Wiedźminie Geralcie z Rivii. Jego powieści miały wielu fanów, a jedna z książek weszła nawet do kanonu lektur. Jednak największą popularność jego postaci przyniosła gra komputerowa, która była hitem w Polsce i na całym świecie. Wywiązał się wtedy spór z firmą CD Projekt, która zgodnie z umową wypłaciła mu 35 tys. złotych honorarium. Później pisarz domagał się 60 mln…

Jeżeli chodzi o spór prawny z firmą CD Projekt, to mogę jedynie powiedzieć, że sprawa mnie przerosła i jest poza moją kontrolą. Mogę też dodać, że na tym etapie kariery pieniądze już nic dla mnie nie znaczą 

HOT NEWS- Joanna Krupa nie chce sama zajmować się córką – kogo zatrudniła?

Po nieudanej polskiej ekranizacji książek, lata później za postać Geralta zabrał się gigant, czyli platforma Netflix. Właśnie dlatego Sapkowski już nie musi się martwić o pieniądze, bo produkcja Netflixa na pewno będzie sukcesem. Niestety zawodowe sukcesy przyćmiewa osobista tragedia. Niedawno zmarł 40-letni syn pisarza, który zachęcił ojca do pisania przygód o Wiedźminie

W jednym z wywiadów dla włoskich dziennikarzy, gorzko przyznał, co dalej wydarzy się z jego postacią:

Nie obchodzi mnie, co stanie się dalej z moim bohaterem w ekranizacjach czy innym medium – nawet jeśli to wciąż i na zawsze moja postać 

Dalej przyznał, że intensywnie współpracował z twórcami serialu, ale nie wie, jaki ostatecznie produkcja będzie mieć kształt. Na koniec opowiadał o kobietach w swoich powieściach, co przyczyniło się do ogólnych wniosków:

Tak właśnie jest w prawdziwym życiu. Kobiety były, są i będą silniejsze od mężczyzn

Premiera serialu “Wiedźmin” na Netflixie już 20 grudnia! Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dramat Edyty Górniak: oblała egzamin na prawo jazdy!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

The White Wolf cometh. @Netflix @WitcherNetflix #TheWitcher #WhiteWolf #Gwynbleidd #HappyHalloween

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Yennefer #TheWitcher @Netflix @WitcherNetflix

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Princess #TheWitcher @Netflix @WitcherNetflix

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

news

Tęczowy finał Męskiego Grania – artyści stają po stronie LGBT

Artyści występujący w ramach Męskiego Grania nie pozostali obojętni. Zobacz jak wsparli społeczność LGBT!

Mimo, że ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczne Męskie Granie odbyło się w nieco innej formie, to wydarzenie to jak co roku przyciągnęło prawdziwe tłumy fanów. Podczas internetowej transmisji koncertu nie zabrakło jak zwykle wielkich wrażeń.

HOT NEWS – Kosmiczna suma za udział w programie – Gosia Rozenek schudnie na oczach widzów

Podczas finałowego koncertu, którego zwieńczenie stanowił występ Orkiestry Męskiego Grania trio w postaci Darii Zawiałow, Błażeja Króla i Igora Walaszka wykonało wspólnie utwór “Świt”. W czasie ich występu na scenie pojawiły się dwie tęczowe flagi. Odniesienie do obecnej sytuacji osób LGBT w Polsce znalazło się także w tekście piosenki Dawida Podsiadło, o czym przeczytacie w naszym artykule.

POLECAMY – Dawid Podsiadło skrytykował córkę prezydenta: Kinga, taki ładny apel miałaś

Jak widać artyści nie pozostali obojętni wobec ostatnich wydarzeń w kraju. A Wy jak oceniacie ten koncert? Oglądaliście tegoroczne Męskie Granie?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Dawid Podsiadło skrytykował córkę prezydenta: Kinga, taki ładny apel miałaś

Podczas wczorajszego koncertu w ramach Męskiego Grania Dawid Podsiado skierował kilka słów w stronę córki obecnego prezydenta…

Za nami zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta Polski. Temat wyborów oraz późniejszego zaprzysiężenia z pewnością był jednym z najgłośniej komentowanych tematów ostatnich miesięcy. Podczas sobotniego koncertu w ramach Męskiego Grania Dawid Podsiadło w tekst swojej piosenki “Trofea” wplótł takie oto słowa:

Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny…

POLECAMY – Ania Lewandowska karmi piersią na plaży – co na to fani?

Jak podaje Onet słowa te mogły odnosić się do słów Kingi Dudy podczas wieczoru wyborczego jej ojca, zaraz po podaniu pierwszych wyników drugiej tury. Córka prezydenta powiedziała wtedy:

Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek. Szanujmy się.

HOT NEWS – Kosmiczna suma za udział w programie – Gosia Rozenek schudnie na oczach widzów

Niewątpliwe, że słowa piosenki Dawida Podsiadło mogły odnosić się do obecnej sytuacji w Polsce i niedawnego aresztowania aktywistki LGBT Margot oraz piątkowego protestu w jej obronie, w wyniku którego zatrzymano 48 osób. A Wy jak odbieracie te słowa?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Kosmiczna suma za udział w programie – Gosia Rozenek schudnie na oczach widzów

Małgosia Rozenek zostanie twarzą kolejnego programu. Tego jeszcze nie było!

Po “Perfekcyjnej Pani Domu” nastał czas na mistrzynię odchudzania. Jak podaje Super Express już niedługo fani będą mieli okazję zobaczyć poczynania Małgosi Rozenek w nowym programie “Rozenek cudnie chudnie”!

HOT NEWS – Ania Lewandowska karmi piersią na plaży – co na to fani?

Niedawno Gosia Rozenek została po raz trzeci mamą. Gwiazda nie ukrywała przed swoimi fanami, że po ciąży zostało jej kilka zbędnych kilogramów. Jej poczynania w drodze o lepszą sylwetkę będziemy mogli zobaczyć w jej własnym show na TVN-ie “Rozenek cudnie chudnie”, którego premiera została zaplanowana na luty. W programie nie zabraknie ćwiczeń, przepisów oraz vlogów. To jednak nie wszystko. Jak podaje SE za udział w programie Gosia Rozenek otrzyma… 500 tysięcy złotych! Jesteście ciekawi?

POLECAMY – Edyta Górniak wzięła udział w wypadku – wykazała się prawdziwą odwagą

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Ania Lewandowska karmi piersią na plaży – co na to fani?

Ania Lewandowska opublikowała odważne zdjęcie. Przy okazji apeluje w ważnej sprawie…

Odkąd Ania Lewandowska została po raz drugi mamą na jej Instagramie coraz częściej pojawiają się piękne ujęcia z córeczkami. Tym razem trenerka pokazała zdjęcie, na którym widać jak karmi piersią małą Laurę.

POLECAMY – Mężczyźni wolą jednak rude? Gruszka, Fijał i Załęcka udowadniają, dlaczego!

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań 🤗. Zgodzicie się ze mną?

Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening…

Jednym z nich jest karmienie piersią💞, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwskazań.🙏

Przy okazji trenerka przypomniała, że obecnie trwa Światowy Tydzień Karmienia Piersią. W swoim wpisie Ania Lewandowska opisała także zalety karmienia piersią, nie tylko dla dziecka, lecz także dla matki. Jej wpis wzbudził dość spore zainteresowanie fanek, które w komentarzach podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat karmienia piersią. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

HOT NEWS – Edyta Górniak wzięła udział w wypadku – wykazała się prawdziwą odwagą

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.