Śledź nas

news

Andrzejewicz, Ibisz, Madeńska pomagają porzuconym czworonogom razem z fundacją “Kraina Zwierząt”

Opublikowano

w dniu

kraina

Gwiazdy tłumnie dołączyły do akcji fundacji “Kraina Zwierząt”!

Czas Bożego Narodzenia to idealna okazja, by dzielić się dobrem. Oprócz wspomagania potrzebujących nie możemy też zapominać o porzuconych zwierzętach, które są w zupełności zdane na serce człowieka. Dlatego też gwiazdy licznie zaangażowały się w akcję Fundacji “Kraina Zwierząt”.

HOT NEWS- Dotknięta Górniak odpowiada na krytykę Maffashion: Kłaniam się żywym pomnikom Historii Naszego Kraju, ty promujesz modę

Wśród gwiazd, które ze swoimi pupilami promowali działania Fundacji znaleźli się: Magda Wójcik, Sylwia Madeńska, Gosia Andrzejewicz, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hekiert, Dariusz Sęk, Katarzyna Pakosińska, Klara Williams, siostry Szczepańskie, Jula, Chris Cugowski, Kris Florek, Sylwia Nowak, Magda Pyznar, Filip Lato.

Założycielki Fundacji opowiedziały o swojej działalności:

Jesteśmy fundacją mająca pod swoją opieką 50 zwierząt. Są to zwierzęta doświadczone przez ludzi, z tragicznymi historiami i traumami. Ratujemy zwierzęta gospodarskie, których cierpienie jest dla ludzi niewidzialne, reagujemy na tragiczne położenie bytowe zwierząt, leczymy zwierzęta chore i z wypadków, szukamy im kochających i najlepszych na świecie domów.

Niestety napotkały na poważne problemy ze strony państwa:

W tamtym roku zorganizowałyśmy zbiórkę na zakup ziemi, na której znajduje się nasz azyl, po zebraniu odpowiedniej kwoty, podjęłyśmy i przeprowadziłyśmy wszystkie wymagane prawem procedury zmierzające do uzyskania zgody na jej zakup, od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Po ich zakończeniu, KOWR wydał pozytywną decyzję, zezwalającą nam na kupno terenów dzierżawionych do tej pory przez naszą Fundację Kraina Zwierząt, ale w krótkim czasie okazało się, że zapadła ona już po fakcie uzyskania przez Skarb Państwa prawa do pierwokupu wszystkich terenów leżących na terenie przyszłego Centralnego Portu Komunikacyjnego. Musimy wspomnieć, że wielokrotnie dowiadywałyśmy się w instytucjach  samorządowych czy nasza działka znajduje się w planach CPK i za każdym razem otrzymywałyśmy odpowiedź negatywną. W tej chwili, nasze zwierzęta są skazane na wywłaszczenie, MUSIMY zapewnić im dom, bo są tego warte po tym co przeszły

Wspomożecie działania Fundacji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy zwycięzców 4. edycji Hotelu Paradise – nieoczekiwana sytuacja w finale!

Fot. Materiały prasowe

AW

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Audioriver 2024: Nowe Oblicze Elektronicznej Muzyki w Sercu Łodzi!

Opublikowano

w dniu

przez

Wielbiciele muzyki elektronicznej, przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie tego lata! Audioriver, jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, po raz pierwszy w swojej historii zmienia lokalizację. Tegoroczna edycja odbędzie się 12-14 lipca w Łodzi, mieście znanym z dynamicznego rozwoju kulturalnego i unikalnej atmosfery. Przygotujcie się na niezapomniane doznania muzyczne, które wprowadzą Was w nową erę festiwalowych wrażeń.

Line-up Audioriver 2024 obfituje w gwiazdy światowego formatu, które przyciągną fanów z całego świata.

W tym roku swoją obecność potwierdzili m.in. Victoria de Angelis z grupy Måneskin, która wystąpi wspólnie z Partiboiem69. Na scenie głównej zobaczyć będzie można też okrzyknięty najlepszym zespołem koncertowym skład WhoMadeWho czy słynący z filmowego rozmachu Kiasmos. Przyjedzie Elderbrook, jeden z ulubionych wokalistów młodszego pokolenia, a wisienką na torcie będzie teatralny występ Fever Ray z z legendarnego zespołu The Knife.

Atrakcjami dla wielbicieli muzyki techno będą m.in. występy Stephana Bodzina, który przylatuje ze stukilowym bagażem syntezatorów i spersonalizowanych kontrolerów oraz powrót legendy, jaką jest Richie Hawtin. Najmłodsze pokolenie w tej muzyce reprezentuje Sara Landry, której występ w Boiler Roomie może pochwalić się milionową widownią. Dla tych, którzy preferują house, szykują się występy Gorgon City czy Folamoura, a scenę drum & bass reprezentują m.in. Sub Focus, Metrik czy Black Sun Empire. Poza obfitym programem piątkowym i sobotnim, Audioriver to również tradycyjnie dzienna, startująca w południe, impreza zamykająca festiwal. Wystąpi jeden z największych gwiazdorów muzyki house, Damian Lazarus. W niedzielę ponownie wystąpi również Mall Grab.

Nowe Wyzwania i Nowe Możliwości

Przeniesienie festiwalu do Łodzi to także nowe wyzwania logistyczne i organizacyjne. Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby Audioriver 2024 był nie tylko bezpieczny, ale również komfortowy dla wszystkich uczestników. W planach są liczne strefy chill-out, food trucki z kuchnią z całego świata oraz specjalne strefy dla fanów technologii, gdzie będzie można doświadczyć muzyki w zupełnie nowy sposób.

Bilety na Audioriver 2024 są dostępne w sprzedaży i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Festiwal odbędzie się w dniach od 14 do 16 lipca 2024 roku. Organizatorzy zachęcają do zakupu biletów z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Audioriver 2024 zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Z nową lokalizacją w sercu Łodzi i niesamowitym line-upem artystów, festiwal ten z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośnikom muzyki elektronicznej. Nie przegapcie okazji, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i doświadczyć magii Audioriver w zupełnie nowym wydaniu!

Do zobaczenia już za tydzień!

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością