W5bIMwtwvvE

Po rozstaniu z programem “Taniec z Gwiazdami” Littlemooonster96 wybrała się ze znajomymi na wyprawę do Stanów Zjednoczonych, gdzie spotkała się z Deynn i Majewskim.

Wokół Deynn i Majewskiego jakiś czas temu powstało spore zamieszanie, gdy siostra dziewczyny opublikowała wiadomości, które od nich otrzymywała i opowiedziała jakie nieprzyjemności spotkały ją ze strony pary. Littlemooonster96 podczas swojej ostatniej wizyty w USA spotkała się z Deynn i Majewskim, o czym mogliśmy dowiedzieć się z ich wspólnych zdjęć. Co Littlemooonster96 sądzi o aferze z udziałem pary?

POLECAMY – SZOK! SIOSTRA DEYNN UJAWNIA PRAWDĘ O MAJEWSKICH : „FRAJERA SZUKASZ, ROZŁĄCZ SIĘ I POŁÓŻ TELEFON NA STOLE”- GROZILI

Ludzie lubią sobie dopisywać różne rzeczy. Nie widząc danej sytuacji nie jesteśmy w stanie powiedzieć jak było – stwierdza Angelika.

To mądre słowa z ust youtuberki. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo do końca jak wyglądała sytuacja, o której usłyszeliśmy od kogoś czy z telewizji. W taki właśnie sposób powstają plotki, a Littlemooonster96 chce ich unikać. Nie lubi wypowiadać się w takich sytuacja, bo, jak mówi, wie, że każdemu może być przykro.

Co jeszcze powiedziała nam Littlemooonster96 o spotkaniu z Deynn i Majewskim? Dowiecie się z naszego materiału wideo 🙂

ZOBACZ RÓWNIEŻ – LITTLEMOOONSTER96 NIE ZAMIERZA KOŃCZYĆ Z TANECZNĄ KARIERĄ!

Obejrzyj nasz materiał wideo:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów